2 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk bölümü bazı belirsizlikler içinde ve ucu açık koşullarda akabilir. Yeni girişimlerden uzak durmakta; hamlede bulunmaktan imtina etmekte fayda var gibi. İkizler burcuna geçen Ay ile birlikte önümüzde hızlanacağımız ve hareket kazanacağımız bir sürecin başındayız. İkizler burcu enerjisiyle iletişimi, bilgi alışverişini ve kişiler arasındaki paylaşımları arttıracak yeni gelişmeler gündemi meşgul edecek; yolculuk ve seyahatlerde de artışlar yaşanacaktır.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini parasal anlamda güvence altına almak isteyebilirsin. Sahip olduğun şeyler için fazla duygusal davranabilir ve bu konularla alakalı objektif davranamayabilirsin.  Günün belli bir zamanını kendine ayırmanda ve sakinleşmende fayda var. Akşam sosyalleşmek için planlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftanın bu son gününde huzura ihtiyacın olduğunu hissedebilir, var olan şartlarını daha kaliteli hale getirmek isteyebilirsin. Fakat düşüncelerin maddi kaynaklara odaklı olabileceği için aradığın içsel huzuru bulamayabilirsin. Özel hayatında partnerinle olan uyumun ilişkini daha da güçlendirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün sakin ve dingin enerjiler içinde olabilirsin. Geçmişten gelen düşmanlıklar ve mali sıkıntılar tekrar karşına çıksa da sorunları güçlü kişilerin desteğiyle çözebilirsin. Gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilirsin. Duygu ve düşüncelerinin birbirinden farklı olması özel ilişkinde zorlanmana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabahın ilk saatlerinde harekete geçmeye hazır olabilir, iyimser duygularla risk almaya hazır olabilirsin. Bütün günü kalabalıklar içinde çeşitli organizasyonlara katılarak geçirmen mümkün. Akşama doğru ise arkadaşların ya da içinde bulunduğun gruplar sana sürpriz yapabilir. Keyif dolu bir sofrada bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sosyal hayatında kontrolü elde tutabileceğin bir gündesin. Yaptığın çalışmalar göz önünde olabilir, topluluklara görüşlerini açıkça anlatabilirsin. İş yaptığın kişilerin desteklerini alarak harekete geçebilir, doğru maliyet hesapları çıkarabilirsin. Öğleden sonra duygusal yönden bağlayıcı durumlar oluşabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; uzun zamandır ertelediğin hedeflerini tekrar masaya yatırabilir, keyif alacağın konularda uzun süreli girişim planı yapabilir, bunları sevdiğin insanlarla paylaşmak ve fikir almak için hevesli olabilirsin. Aşka hayatında partnerine daha romantik yaklaşabilirsin. Bekâr başaklar içinse, yeni başlangıçlar ve ani teklifler mümkün olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün keşfetme tutkusunu derinden hissedeceğin bir gün olabilir. Daha çok öğrenmek için girişimlerde bulunabilirsin. Hafta içinin karmaşık ve kasvetli havasından sıyrılıp çok daha huzurlu hissedebilirsin. Keyfini kaçıran ve motivasyonunu düşüren insanlardan uzak kalmak isteyebilirsin. Toplumsal sorunlar için çözüm odaklı olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün finansal konularda sıkıtılar yaşayabilir ve çözümsüz kalabilirsin. Bunun için güvendiğin bir insandan yardım alabilirsin. Başkalarından yardım alırken onlara ait olan kaynakları çok fazla sahiplenmemende yarar var. Akşamüzeri ilişkide olduğun kişiler ile ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsin. Çözüm süreçlerinde sözlerine dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu ara iş ve sosyal yaşamındaki arkadaşlarını memnun etmekten yorulmuş olabilir ve artık kendine dönmenin zamanı geldiğinin farkına varabilirsin. İlişkilerini gözden geçirme kararı alman mümkün. Yakınlarının bazı tavırları senin de karar almanı zorlaştırabilir ve verilen sözlerin tutulmaması kontrolü kaybetmene neden alabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aile ve özel ilişkinde yaşadığın sıkıntıları göz arda edip suskunluğunu koruyabilirsin. Bugün daha çok günlük rutinlerinle ve sorumluluklarınla ilgilenebilir, halledilmesi gereken konulara öncelik verebilirsin. Kişisel sağlığınla ilgilenmen ve bu konuda dikkatli olman gereken bir gün olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hobilerine zaman ayırabilir, sevdiklerinle iletişim halinde olabilir, alışveriş yapabilir ve arkadaşlarınla entelektüel organizasyonlarda bulunabilirsin. Bugün duyguların ve dürtülerin daha coşkulu ve heyecanlı olabilir ve bu hislerini saklamakta zorlanabilirsin. Abartılı tepkilerden kaçınmanda fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünü bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak, yazmak, konuşmak veya seyahat etmek için kullanabilirsin. Sevgilin, ailen veya iş arkadaşlarının arkadan konuştuğunun farkına varabilir ancak bunlara nasıl tepki vereceğini bilemeyebilirsin. Haksızlıklara karşı savunmasız kalmamalı ve yardım almasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.