2 Haziran 2018 Burç Yorumları

Bugün, yarım kalmış işleri bitirebilir, ihmal ettiğimiz insanları ziyaret edebiliriz. Her zamankinden daha uyumlu hareket edebilir, insanlara karşı anlayışlı davranabiliriz. Huzurlu bir havanın hakim olacağı bir gün geçirerek, empati yeteneğimizle hareket etmek isteyebiliriz.

Sevgili Koç; Ay neredeyse tüm gün boşlukta olmasına rağmen zihinsel ve duygusal olarak derinleşmeye yatkın olduğun için zorlu işlerin altından kalkabilirsin. Sezgilerin de yüksek olduğundan iç sesine kulak vererek ilerlemen mümkün. Maddi konularda karşılıksız destekler bulabileceğin koşullar oluşuyor.

Sevgili Boğa; ikili ilişkilerin ve ortaklıkların önem kazanıyor. Karşındaki kişilerle tam bir uyum içinde olabilir, anlayışlı tavırlar sergileyerek zorlukların üstesinden gelebilirsin. Anlaşmalarda ve sözleşmelerde isteklerin kabul edilebilir, fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak tepkilerinde biraz aşırılıklar olabilir.

Sevgili İkizler; bugün görev ve sorumluluklar ön planda olabilir. Çalışma hayatının gerekliliklerini yerine getirmek için düzenlemeler yapabilir, yerine göre kendi isteklerinden vazgeçebilirsin. Ancak ekonomik olarak seni destekleyecek ve iş hayatın açısından önemli kişilerle tanışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; aşk hayatın, çocuklarınla olan ilişkilerin bugün yoğunlaşabilir; birbirinize derin duygularla yaklaşabilirsin. Ayrıca yaratıcılık gerektiren uğraşlarında verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsin. Fakat akşam saatlerinde aşırılıklara açık olduğun için beklentilerini abartabilir, keyiflerini ön plana çıkabilirsin.

Sevgili Aslan; ev ve gayrimenkul ile alakalı işlerin bugün seni meşgul edebilir. Yeni bir yer bulmak için arayışa başlayabilir veya şu anda yaşadığın yerle ilgili tadilat ve iyileştirme yapabilirsin. Beklentilerini yüksek tutman alacağın kararlarda abartılı tavırlar sergilemene neden olabilir.

Sevgili Başak; bugün yakın çevren, arkadaşların ve kardeşlerinle ilişkilerin derinleşebilir; gerek duygusal gerek iletişim kurma açısından birbirinize yakınlaşabilirsiniz. Ayrıca başlayacağın yeni bir eğitim, imzalanacak bir anlaşma ile ilgili derin kapsamlı araştırma yapabilir, aynı zamanda kazançlı iş birlikleri yapabilirsin.

Sevgili Terazi; başkalarının kaynaklarından yararlanabileceğin gibi kendi kazançlarını da arttırabilirsin. Ailenden, yatırımlarından veya güçlü kişilerden alacağın destekleri lehine kullanmanı sağlayacak fırsatları yakalayabilirsin ancak kendi zevklerin için yüksek harcamalar yapman da mümkün.

Sevgili Akrep; duygusal olarak oldukça derinleştiğin ayrıca sezgilerinin de çok güçlendiği bir gündesin. Sevdiklerine karşı daha duyarlı olabilir, onlarla daha çok şey paylaşmaya başlayabilirsin. Düşüncelerini çok güzel ifade edebilir, çevrendekilerin sana inanmasını sağlayabilirsin. Ancak karşındakilerden beklentilerini fazla yüksek tutmamaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; bilinçaltını kurcalayan his ve düşünceler, kontrol dışı gelişmeler seni ürkütse bile olaylar kadersel bir şekilde yoluna girebilir. Ev ve aile koşullarından kaynaklanan bazı fedakârlıklarda bulunman gerekebilir.  Hayattan beklentilerini sorgulayabilir; içine kapanarak sezgilerine kulak vermek isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; gruplar, ekip çalışmaları ve arkadaşların güne hareket getirecektir. Dostlarınla, yakınlarınla duygusal paylaşımların çoğalabilir, onlara karşılıksız yardımlarda bulunabilirsin. Gücünü ve konumunu kullanarak gelişmeleri istediğin yönde ilerletebilirsin. İlişkilerden yana birçok fırsatla karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatında ön planda olacağın bir gün seni bekliyor. Gerek sorumluluklar gerek ailene dair konular gündeminde fazlasıyla yer alabilir. İşin içinde hem duygusal hem maddi kaynaklı gelişmeler olabilir. Takdir edileceğin ve emeklerinin karşılığını alabileceğin bir gündesin.

Sevgili Balık; romantik ilişkilerde işler beklediğinden daha iyi gidebilir, seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Yurtdışı, eğitim, medya veya yolculuklarla ilgili de olumlu koşullar olabilir. Gruplar, ekip çalışmaları içinde varlığını ortaya koyabilirsin ancak duygularının yoğunluğu beklentilerini arttırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir