2 Eylül Burç Yorumları

Sabah saatlerinde tepkilerimizi kontrol etmemiz ve abartılı tepkiler vermekten kaçınmamız gerekebilir. İsteklerimizin ne derecek mantıklı ve ulaşılabilir olduğunu gözden geçirmeliyiz. Gün boyunca daha özgür olmak, karşımıza çıkan fırsatları kullanmak, farklı ortamlarda bulunmak isteyeceğiz. Bireysel davranabilmek adına çevremizi kırmaktan kaçınmalıyız. Planlarımızda ani değişiklikler olabilir, beklenmeyen bir şekilde yolculuk kararları verebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; dünün hareketli enerjileri bugün de devam edecek. Hâlâ bayramın yoğunluğu içinde olabilir ve gün boyunca kalabalık bir sosyal ortam içinde yer alabilirsin. Ayrıca bu süreçte evini ve aileni ilgilendiren gelişmelerde, kendini fazla öne atıp herkesin sorumluluğunu üstlenebilirsin.

Sevgili Boğa; geleneksel bir bayram geçirirken hayatı daha gerçekçi gözlerle değerlendirebilir, görev ve sorumluluklarını ön planda tutabilirsin. Dün başlayan yolculuk planları bugün de devam edebilir veya yakınlarını ziyaret etmeyi henüz tamamlamamış olabilirsin. Hevesle beklediğin haberler seni yeterince tatmin etmeyebilir.

Sevgili İkizler; bugün duygularını açığa çıkaramamanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Sorumluluklarından dolayı bazı ortamlarda bulunmak zorunda olabilirsin ancak aklın arkadaşların da kalabilir. Ani gelişen ve keyif alacağın organizasyonlara katılmak için ihtiyacın olan finansal kaynağı biraz zorlansan da bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; eş, dost, akrabalarla geçen süreç devam ediyor ama en azından akşam saatlerinde biraz daha bağımsız olmanın yollarını arayabilir hatta bunun için mücadele edebilirsin. Ziyaretlerde bulunurken ani gelişen olaylar planını değiştirmene ve beklenmedik bir yere gitmene neden olabilir.

Sevgili Aslan; bugün de çevrendekilere yardımcı olmak ve ziyaretçilere hizmet etmek görevi sana düşebilir ancak akşama doğru bu düzenden sıkılarak kendini dışarı atmak isteyebilirsin. Akrabalarınla sohbet ederken daha toleranslı olmalı, beklentilerini yüksek tutmamalısın.

Sevgili Başak; bu bayram muhabbetini en keyifli hale getiren kişi sen olabilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelebilir, çocukları şımartabilir, büyüklerinin yanında olmaktan mutluluk duyabilirsin. Fakat her zamankinin aksine temkinli davranmaktan vazgeçip harcamaları abartabilirsin, bayram sonrası geçinmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Terazi; bayram devam ederken aile ve ev konularını hâlâ çok önemli bir noktada tutuyor olabilirsin. İlişkilerini dengede ve belli kurallar içinde yaşamak için çaba sarf edebilirsin, kendinden ödün vermek istemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise duygusal olarak ısrarcı ve manipülatif olabilir, sorumluluklarından bu yolla sıyrılmak isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; iyi planlama yapmaz, trafiği de göz önünde bulundurmazsan gününü yollarda geçirme ihtimalin var. Bilgin dışında gelişen programlara da uyum sağlamak isterken umduğundan daha fazla zaman kaybedebilirsin. Yakınlarından görmek istediğin ilgiyi fazla abartmamalı daha uzlaşmacı olmalısın.

Sevgili Yay; bugün kazanç ve harcamalarını düzenlemek, alacak borç hesaplarını kontrol etmek senin için önemli olabilir. Arkadaşlarınla birlikte geçireceğin keyifli bir tatil ya da sosyal aktiviteler tahmininden daha pahalıya mal olabilir. Gelen bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden yola çıkmamalı, sağlam adımlar atmalısın!

Sevgili Oğlak; son günlerde her şeyi organize etmek ve herkesi bir araya toplamak yeteri kadar yorucu olsa da son bir gayretle bugün de sorumluluklarını yerine getirmeye gayret edebilirsin. Fakat aileni ve çevrendekileri memnun edebilmek için seni zorlayan bir programa dahil olmaktan seni bir süreliğine mutsuz edebilir.

Sevgili Kova; bayram süresince başkalarının koşullarına uyum sağlamaktan ve kendi duygularını kulak tıkamaktan dolayı biraz yıpranmış olabilirsin. Ancak akşam saatlerinde gelen haberler bir anda harekete geçmeni, artık istek ve taleplerin doğrultusunda adım atmanı sağlayabilir.

Sevgili Balık; hem arkadaşlarına hem de büyüklerine zaman ayırmaya çalışırken fazla yoğun bir tempo yaşamış olabilirsin. Üstüne üstlük beklenmedik harcamalar planlarını alt üst edebilir. Akşam saatlerinde ani kararlarla ziyaretlerini ya da tatilini kesebilir ve biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.