2 Eylül 2018 Burç Yorumları

Olumlu enerjilerle güne motivasyonumuz yüksek başlıyoruz. Öğlene kadar vaktimizi dinlenerek ve sevdiklerimizle geçirebilir, günün ortasına doğru biraz hareketli anlara tanıklık edebiliriz. Kendimizi yeni girişim ve başlangıçlara hazır hissetmeliyiz!

Sevgili Koç; hayallerini gerçekleştirmen konusundaki şüphelerini bir kenara bırakarak, hazırlamakta olduğun planlara odaklanabilir ve harekete geçirebilirsin. Yönetici gezegenin olan Mars’ın desteğini de alarak hırslı girişimlerde bulunabilirsin. Eğitim ve iş birlikleri alanında şanslı günlerdesin.

Sevgili Boğa; günün ikinci yarısında zekanla insanları etkilemeye başlayabilir, birçok aktiviteye katılmak ve fikirlerini hevesle paylaşmak isteyebilirsin. Ekonomik olarak işlerinin yoluna girmesiyle daha olumlu düşünmeye başlayabilirsin. Ticari bir faaliyette bulunurken finansal sorumluluklarını göz önüne alman gerekebilir.

Sevgili İkizler; güne sakin bir tempoyla başlamış olsan da yoğun ve hareketli bir şekilde devam edebilir, rutin işlerini kolaylıkla organize edebilirsin. Bugünlerde egonun güç kazanmasıyla kendi fikirlerine değer vererek ailevi konularında daha baskın olabilir, çözüm bulman gereken konularda pratik ve akılcı olabilirsin.

Sevgili Yengeç; öğle saatlerine kadar işlerini sakinlik ve keyifle yapabilirsin. Sonrasında uzun zamandır çalıştığın ve planladığın anlaşmaları yapabilir, eşinin ya da iş birliği içerisinde olduğun kişilerin güçlü desteğiyle yeni girişimlerde bulunabilirsin. Zamana zaman sabır isteyen konularda aceleci davranman sorun yaratabilir. Sakin kalmak lehine olabilir.

Sevgili Aslan; kariyerinle ilgili önemli adımlar atmayı ve kazançlarının daha stabil olmasını istediğin bir dönemde olabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ya da yakınlarınla yapacağın iş birliklerinden kazançlı çıkabilir, yararlı fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Sağlığınla ilgili konular içsel gerginlik ve stres yaşamana neden olabilir.

Sevgili Başak; kendini daha duygusal hissedebilir, belirsizlik ve ikilem içinde olabilirsin. Organize etmek istediğin alanlar için harekete geçebilir, aynı anda birden çok fikir üretebilirsin.  Öte yandan kişisel planların üzerinde yoğunlaşmalı, edindiğin bilgileri verimli bir şekilde aktarabilmenin yolunu bulmalısın. Risk içeren durumlardan uzak durmanda yarar var.

Sevgili Terazi; içsel olarak yaşayabileceğin gerginlikler, hafta sonunun istediğin gibi geçmemesine sebep olabilir. Yeni merak saldığın bir konuyla ilgili araştırma yapabilirsin, fakat başarılı olmak için derinlere inmen gerektiğini unutmamalısın. Geleceğin planlarını yaparken şu andaki sorumluluklarını göz önünde tutmanda yarar var.

Sevgili Akrep; göz önünde olmayan insanlarla bir araya gelebilir, gizlilik içerisinde yürüttüğün konularına açıklık getirebilirsin. Ortak hesaplarına maliyet bilinciyle yaklaşman zarar görmemene neden olabileceği gibi tasarruf etmene de yardımcı olabilir. Sosyal çevrene karşı alınganlık yapmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Yay; bugün dengeni koruyarak, önüne gelen fırsatları değerlendirmeye bakmalı, ufak tefek sorunları büyütmeden kapatmaya çalışmalısın. Hisselerinin sürekli değişiyor olması romantik ilişkilerini de olumsuz etkileyebilir. Kazançlarınla ilgili endişelerini çevrendeki dostlarının desteğini ile atlatabilirsin. Stres yaşadığın konuları sakince düşünerek çözmen mümkün.

Sevgili Oğlak; her şeyi kontrol etme huyundan vazgeçmeli, kendinle ve sağlığınla daha çok ilgilenmelisin. Son zamanlarda işyerinle ilgili yaşanan sorunlar, ne düşüneceğini veya nasıl bir tavır alacağını sorgulatmış olabilir. Kısa sürece bu sorunları kafanda büyütmemende yarar var. Dostlarının desteği kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili Kova; sürekli telefon görüşmeleri yapabilir, yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsin. Entelektüel faaliyetlerde bulunabilir, ilgi duyduğun bir hobinin eğitimini almak isteyebilirsin. Seni mutlu ve keyifli kılan alanlarda aktif olmayı istiyor olsan da maddi endişeler bazı planlarını ertelemene yol açabilir.

Sevgili Balık; ailevi konularla ilgili oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. İleriye dönük hedeflerini belirlediğin bu günlerde, alacağın kararın ciddiyetini göz önünde bulundurabilir, eylemlerini tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Hobinle ilgilenebilir ya da ve partnerinle uzun sohbetler edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.