2 Ekim Burç Yorumları

Pazartesi sendromunu daha kolay atlatmamıza yardım edecek rahat enerjiler altındayız. Özellikle sabah saatlerinde çevremizle çok daha rahat iletişim kurabilecek, farkındalığımızı arttırmamıza yardım edecek fikir alışverişlerinde bulunabilir, kariyerimize yönelmek isteyebiliriz. Önemli görüşmeleri öğle saatlerine bırakmakta yarar var, zira bu saatlerde işlerimiz daha akıcı ilerleyebilir. Sosyal ortamlarda bulunabilir, sosyal medya paylaşımlarımızı arttırabiliriz. Öğleden sonra yeni bir işe başlamak yerine yarım kalan işlerimizi sonlandırmak, eksiklerimizi tamamlamak için çok daha uygun. Akşam saatlerinde zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün kendimizi çok daha dayanıklı hissedebilir, kararlı ve akılcı bir şekilde hareket edebiliriz. Hedeflerimize ulşamak için azimli davranabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; haftaya hareketli ve enerji dolu başlayabilir, yakın arkadaşlıklar ve ilişkiler aracılığıyla girişimlerde bulunabilir, yapmak istediklerini çevrenle paylaşabilirsin. Bugün geleceğine odaklanıp, hedeflerini belirlemek için enerjin olsa da, akşam saatlerinde kendini yorgun ve bitkin hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında yenilenmeye ve farklılıklara açık bir tavır sergileyebilirsin. Grup ve ekip çalışmaları seni geliştirecek fırsatları da beraberinde getirebilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde duygusal tepkiler ağır basabilir, hayal gücün devreye girerek daha sezgisel olabilirsin.

Sevgili İkizler; görüş ve düşüncelerin üzerinde farkındalık yaratacak arkadaş grupları ve çevreler içinde olabilir, bakış açını destekleyecek ortamlarda bulunabilirsin. Aşk hayatında keyifli gelişmeler olabilir, aldığın haberler seni harekete geçmek veya yolculuğa çıkmak için motive edebilir.

Sevgili Yengeç; gayrimenkul alım satımında ya da yatırımlardan elde ettiğin kazançta artış olabilir, kârlı ortaklıklar yapabilirsin. Finansal açıdan her zamankinden farklı bir tutum içinde olabilir, iş hayatında yenilenmekte olan koşullara ayak uydurarak, sıra dışı çözümler üretebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün yapacağın toplantılar karşına yeni fırsatlar çıkarabilir, iş birliği içinde hareket ederek girişimlerinin daha kolay ilerlediğini görebilirsin. Uzlaşma zemininin sağlanmasıyla anlaşmalar imzalanabilir. Eğitim, bilgi alış verişleri ve yolculukların yaşamına önemli katkıları olabileceği gibi bakış açının da genişlemesini sağlayabilir.

Sevgili Başak; çalışma hayatında yeni düzenlemelere gidebilir, özgün ve sıra dışı tekniklerle kazançlarını artırabilirsin. Yeteneklerini açığa çıkaracak fırsatları kullanarak, iş ortamında farklılık yaratabilirsin. Krizlerin çözümünde ise grupların desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Terazi; hayata daha geniş bir perspektiften bakıp, seni neyin mutlu edeceğini bilerek hareket edebilirsin. Yaşamının kontrolünü ele alarak hem yaratıcılığını hem de ilişkilerini besleyecek olumlu adımlar atabilir, kendini iyi hissetmeni sağlayacak ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kadersel gelişmeler olaylara bakışını değiştirerek, farkındalık kazanmanı sağlayabilir. Hiç beklemediğin yerlerden ya da kişilerden alacağın destekle umutlarını tazeleyebilirsin. Yaşadığın bir ilişkinin açığa çıkmaması için daha dikkatli davranman gerekebilir.

Sevgili Yay; yeni ve özgün fikirler geliştirmen eğitim ve anlaşma süreçlerinde başarılı olmanı sağlayabilir. Grup ve ekip çalışmalarından alacağın destekle yeni bir vizyon kazanabilir, düşüncelerinin herkes tarafından onaylanmasından mutluluk duyabilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik konuşmalar ve teklifler gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak; bugün sıra dışı kararlar alabilir, kariyerinde başarılı olmanı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. İş ve sosyal hayatında gelişen ilişkiler, gelirlerin üzerinde olumlu etkisi olacak girişimleri de beraberinde getirebilir. Akşam saatlerinde yakın çevrenle iletişimin artabilir.

Sevgili Kova; kendini daha rahat ifade ederek, olayları kontrol edebileceğin bir gün geçirebilirsin. Yurt dışıyla ilgili işlerinde ya da yabancılarla ilişkilerinde orijinal fikirler üretebilir hem kendini hem çevreni yenileyerek yeni ufuklara açılabilirsin. Başarıyla sonuçlanacak anlaşma ve görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Balık; ortak finansal kaynakların paylaşımında adil olmak için farklı çözümler üretebilir, gizli iş birliklerine girişebilirsin. Bugün iç sesini dinleyip her zamankinden farklı düşünceler geliştirebilirsin. Akşam saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte duygularını ifade etmeye başlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.