2 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde hırs ve tutkuyla işlerimizi bitirmeye, attığımız adımlardan sonuç almaya odaklanabiliriz. Öğleden önce hayatımızda eleme yapabilir, işime yarar ya da yaramaz diyerek rahatlıkla kestirip atabiliriz. Yaşamımızda ki fazlalıkları temizlemek, angaryalardan kurtulmak için uygun bir zaman. Saat 14:45’ ten sonra ise Ay, Yay burcuna geçiyor ve son günlerin sert ve tutkulu enerjileri yerini iyimserliğe bırakıyor. Özellikle akşam saatleri sosyalleşme, gruplarla bir araya gelme ve keyifli organizasyonlarda bulunmak için son derece uygun.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; maddi konular dolayısıyla güne biraz enerji düşüklüğü ile başlayabilirsin. Fakat gün içinde sana zevk veren konulara yönelebilir ve zorlu bir savaştan çıkmış gibi potansiyelinin farkına varmış olabilirsin. Etrafındakilerin duygularına ve düşüncelerine saygılı davranabilir, yardım etmeye çalışıp ve heyecanla onları destekleyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün finansal durumunla uğraşabilir, kriz yaratan konulara karşı özen göstermende fayda var. Endişe duyduğun konularla alakalı sakinliğini koruyabilir ve spontene gelişen olaylar üzerinde hâkimiyet kurabilirsin. Yakın ilişkide olduğun insanlarla yeni kararlar alabilir ve akşamüzeri sevdiklerin için sürprizler hazırlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; duygusal olarak karamsar düşüncelerle güne başlayabilirsin. Öğleden sonra işlerin planlamak ve düzene sokmak sana iyi gelebilir, seni yoran konulara karşı dikkatli olmalı ve sağlığını önemsemelisin. Akşama doğru yakın ilişkide olduğun kişiye zaman ayırırken kendine de ayırmayı unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne çok çalışmaktan ötürü yorgun ve kırgın başlayabilir, kişisel sağlığınla ilgili tedbirli olmalısın. Öğle saatlerinden sonra kendine zaman ayırıp rutin işlerini de halledebilirsin. Kendini her zamankinden daha çekici ve canlı hissedebilirsin. Görünümünle birlikte cesaretin, yaşama arzun ve konsantrasyonun artabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde ailenle ilgili konularda aksilikler olabileceği ve ilginin evine kaydığı saatler geçirebilirsin. Günün ikinci yarısında heyecanının yüksek olduğu, aşk ve ilişkileri gündemin yaptığın bir gün olabilir. Sevdiklerini düşündüğünü göstermek için hediyeler alabilir fakat harcamalarında aşırıya kaçmamanda fayda olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ailevi konular gündemini meşgul ederken; ev hayatınla ilgili sıkışmalar yaşıyor olabilirsin. Bu durumlar seni geçmişe ait konularla alakalı bir güven arayışına itebilir. Gün içinde yakınlarına zaman ayırmalı ve duygusal açıdan destek olmanda fayda var. Yorucu bir gün olabilir ancak kendini oldukça enerjik hissediyor olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş hayatında üstünde çalıştığın işleri tamamlamak için kişisel yeteneklerini kullanman gerekebilir. Maddi kaynaklarınla ilgili düzenlemelere gidebilir ve sorumlu olduğun konularda yaşadığın sıkışıklıklar seni tekrar organize olmaya itebilir. Fakat bugün kendini daha iyi çözümleyebilir ve gayet bilinçli davranabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün planladığın şeyleri yapmak için kendini hazır hissedebilir ve kişisel açıdan önem verdiğin konularda daha hassas davranabilirsin. Öğleden sonra ekonomik şartlarınla alakalı borç ve alacak dengeni sağlayabilir; daha bonkör olabilirsin. Partnerinle ilişkin önem kazanırken; tartışmalara dikkat etmeli, akışta kalıp dengeli olmaya çalışmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne motivasyonun düşük başlayabilir, aklındaki karamsar düşünceleri dinleyebilir ve iç dünyanla ilgili konularla ilgilenebilirsin. Gün ortasında daha pozitif olabilir, harekete geçmek istediğin konularla alakalı önce; düşünmek için kendine fırsat yaratmalısın ki bu sayede bazı olayların farkına hem erken hem de kolay varmış olabilesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde ikili ilişkinde sabırsızlıktan kaynaklı gerginlikler yaşaman olası. Gün ortasından sonra geleceğinle ilgili yeni ümitler besleyebilir ve yenilikler seni heveslendirebilir. Arkadaşlarına zaman ayırmak için uygun bir gün olurken; iş hayatında da alacağın destekler, sorumlu olduğun konuları daha kolay toparlamana yardımcı olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah oluşabilecek hareketlilik sayesinde gizli kapalı olaylar gün yüzüne çıkabilir. Gün içinde çalışma hayatındaki sorumlulukların gündemini meşgul edebilir ve hedefine ulaşmak için bazı kararlar vermek durumunda kalabilirsin. Gün içinde kendine ve sevdiklerine zaman ayırmak sana da iyi gelebilir; ancak önceliklerini iyi belirlemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne başlarken olaylara daha içsel yaklaşıp neyin iyi neyin kötü olabileceğine karar verebilir, hislerine güvenebilirsin. Öğleden sonra mesleki ve akademik açıdan olumlu etkiler aldığın ve parlak gelişmelerin olabileceği bir gün olurken; yenilikleri çok fazla önemsemen yakınlarının tepkilerine neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.