2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Güne gergin bir başlangıç yapabilir, karşımıza sürekli engeller çıktığını görebiliriz. Özellikle sabah saatlerinde devlet kurumları ya da otoritelerle olan işlerimizde eksik evrak, gecikme ya da iletişim hatalarından dolayı sorunlar yaşayabilir, görüşme ve toplantılardan beklediğimiz sonuçları alamayabiliriz. İçten içe kırgınlık ve yetersizlik hissedebilir, duygularımızı ifade edemeyebiliriz.

Sevgili Koç; son zamanlarda seni zorlayan ailevi konularda her iki tarafı da anlayışla yaklaşma ve buna göre harekete geçme kararının olumlu yanlarını görebileceğin bir gündesin. Kimi zaman evinle ya da gelirlerinle ilgili endişelerin olsa da hayallerini besleyerek kendini şımartabilirsin.

Sevgili Boğa; yakın çevrenle ve iş arkadaşınla ilgili gelişmeler veya kariyerinle ilgili bir karardan duygusal olarak etkilenebilirsin. Hedef belirlediğin ideallerinde biraz daha beklemek ya da akışta kalmak yararına olabilir. Parti veya başa bir sosyal etkinliğe davet edilebilir, günü keyifli tamamlayabilirsin.

Sevgili İkizler; alacak ve ödemelerle ilgili gelişmeler kaygılarının artmasına neden olurken, bir yandan da eğitim masrafları ile ilgili endişelere kapılabilirsin. Yeteneklerini etkileyici bir biçimde ortaya koyarak isteklerine ulaşabilmen mümkün. Hoşlandığın kişiyi etkilemek için hünerlerini sergilemekten çekinmeyeceğin bir gündesin.

Sevgili Yengeç; genel anlamda olumlu duygular içerisinde olabilir, partnerine karşı fedakâr davranışlarda bulunabilirsin. Hayal gücün, sanatçı ve yaratıcı tarafının beslenmesiyle, gönül bağını güçlendirebilir, anaç tarafını daha fazla sergileyebilirsin. Akşam saatlerinde değişen enerjin kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Dengeni korumaya bakmalısın.

Sevgili Aslan; çalışma arkadaşlarınla ilgili birtakım kuruntuların, içsel huzursuzluk yaşamana neden olabilir. Durumu çok belli etmeden sorunların üstesinden gelmeye gayret etmelisin. Diğer taraftan evinle ya da iş hayatınla ilgili yaratıcılığını istediğin gibi kullanarak adım atmak için uygun bir gün. Ancak bu aralar sanal şans oyunlarından uzak durmalısın.

Sevgili Başak; bağlı bulunduğun grup içinde veya yakınlarınla ortak bir iş yapmak için bir araya gelebilir, planların orijinalliği sayesinde kendini heyecanlı ve keyifli hissedebilirsin. Önyargılarını kontrol altında tutman, gereksiz kuruntularının da önüne geçmeni sağlayacaktır. Yeni bir başlangıca ve bir gelir artışına “evet” diyebileceğin bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; kariyerinle ilgili konularda ve ailende söz sahibi olan kişilerin beklentilerini yerine getirmek hakkında senden neyin talep edildiğini iyice analiz etmeli, duygusallığa kapılmadan değerlendirmeni yapmalısın. Eski defterleri açmamak kaydıyla, partnerine sevgini ve hayallerini anlatabileceğin duygusal paylaşımlarda bulunmak için uygun bir gün.

Sevgili Akrep; ani ve beklenmedik bir şekilde yaşanan gelişmeler, geleceğine ve bakış açına yeni vizyonlar ekleyerek, keyifle yapacağın işleri önüne getirebilir. Bu süreçte akışta kalmalı ve ısrarcılıktan uzak durmaya çalışmalısın.  Zihinsel konsantrasyonunu dengelemen zaman zaman mola vermen gerekebilir.

Sevgili Yay; dostlarınla ya da aynı fikirleri paylaştığın insanlarla fikir birliğine varamayabilirsin. Risk almak yerine diplomatik davranman daha yerinde olacaktır. Ekonomik durumunu düzenlemek için gizli destekler alman mümkün. Gündemdeki olaylara daha gerçekçi bakman, uzun vadede seni de aileni de koruyabilir.

Sevgili Oğlak; karşıt burcundaki Ay partnerine, yakınlarına daha şefkatli ve anlayışlı davranmanı gerektiren bir süreçte olduğunu belirtiyor. Sevdiklerin için fedakârlık yapma sırası sende olabilir. Sosyal statün için ilişkilerini belli bir dengede tutmaktan ve gerekiyorsa arabuluculuk yapmaktan çekinmemelisin. Sosyal çevreni daha da genişletmek için uygun bir gündesin.

Sevgili Kova; bu ara gereksiz kuruntularla kendini yıpratıyor olabilir, kendini kontrol altında tutmakta zorlanabilirsin. Enerjini; yeteneklerine, özgür ruhuna ve marjinal farkındalığına yönelterek muhteşem eserler çıkarabilir, günün olumlu enerjisinden de faydalanabilirsin.

Sevgili Balık; finansal durumunla ilgili birtakım hedefler belirlemiş olsan da hedeflerini tutturmakta zorluk yaşayabilirsin. Öte yandan sosyal alanlardaki motivasyonun sayesinde sevdiklerine de enerji aşılayarak, onlarla birlikte keyifli ve duygu dolu saatler geçirebilirsin. Gücüne ve yaratıcılığına inanarak yoluna etmen için uygun bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.