2 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Toplumu ve kitleleri ilgilendiren konuların, duyuruların, grup organizasyonlarının ve gelecekle ilgili planların öne çıkacağı bir gün bizi beklemekte. Geçtiğimiz günlerde başlattığımız proje ve adımlarla ilgili de yeni gelişmeler arifesindeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bir yandan sosyalleşmek isterken bir yandan da işin finansal boyutunu düşünmek zorunda kalabilirsin. Arkadaş gruplarınla birlikte toplumsal olaylar içinde daha çok yer alabilirsin. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir yıl boyunca kariyerine dair olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal hayatının renklendiği ve hareket halinde olacağın bir gün geçirebilirsin. Karşındakilerin seni yönlendirmeye ve ikna etmeye yönelik tavırları kısa süreli gerilime yol açabilir. Önümüzdeki bir yıl boyunca etkilerini hissedeceğin Jüpiter’in burç değiştirmesi akademik eğitim, uzun yolculuklar ve sosyal medya alanında sana şans getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Jüpiter’in burç değiştirmesiyle bir yıl boyunca prim, komisyon, miras, nafaka ve kredi gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün ise topluluklar içinde sosyal ve toplumsal aktivitelere katılabilir, sosyal medya gruplarında sürekli paylaşımlarda bulunabilirsin. Ancak bazı konularda fikrini belirtmek, sorun yaşamana sebep olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşıt burcuna geçen Jüpiter bu senenin evlilik, ortaklık ya da iş birlikleri açısından şanslı geçmesini sağlayabilir ve kalıcı ilişkiler kurabilirsin. Bugün bir taraftan sevdiklerini mutlu etmek isteyebilir, bir yandan da bütçenin bozulmasından ve finansal krizlerden korkarak gerilim yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yakın çevrenle kısa sürede haberleşerek toplumsal organizasyonlar içinde yer alabilirsin. Yenilikçi ve yaratıcı düşünceleri olan kişiler fikir ve kararların üzerinde etkili olabilir. Önümüzdeki bir yıl boyunca çalışma ortamında konforun artabilir ya da terfi sayılabilecek görevler üstlenebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ufak tefek konular fazla zamanını alabilir, gündelik işler seni yorabilir.  Ancak her alanda yeniliklere açık olman, sorunlara farklı ve sıra dışı çözümler üretmeni sağlayabilir. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle hem romantik ilişkilerde hem de çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; senin için keyifli ve hareketli geçecek bir güne uyansan da bazı konularda haksızlığa uğradığını ya da özgür olamadığını düşünebilirsin. Önümüzdeki bir yıl boyunca gayrimenkul ve aileye dair konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir, Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişi yuva kurmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hem evde hem de dışarıda aktif olabilir, toplumsal olaylara duyarlılığın arttığı için görüşlerini biraz sert bir dille ifade edebilirsin. Bireysel ve özgür takılman çevrendekilerle ayrı düşmene yol açabilir. Kardeşlerinden, kuzen ve komşularından fayda göreceğin, kişisel eğitimde başarılı olabileceğin bir yıl geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yönetici gezegenin Jüpiter bugün Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki aylarda eline toplu bir para geçebilir ya da kazançlarında artış olabilir. Bugün ise planlarında aksama olabilir, hava ya da yol muhalefetinden dolayı istediğin programı uygulayamayabilirsin. Buna rağmen bir iletişim ağı kurarak paylaşımlarda bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; şans ve bereket gezegeni Jüpiter bugün burcunda hareket etmeye başlayacak ve yaklaşık bir yıl boyunca hem yaşamında hem de ilişkilerde seni mutlu edecek gelişmelere yol açacaktır. Bugün ise çözümler üretmek ve bütçeni düzenlemeye çalışmakla uğraşabilir, arkadaşlarınla görüş ayrılıklarına düşebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini ön plana çıkarabileceğin oldukça yaratıcı ve özgün çalışmalar yapabilir, bireysel kararlar alabilirsin. Farklı fikirlerin dikkatleri üstünde toplamana ve sosyal ortamlarda kıskançlıklarla karşılaşmana neden olsa da gelişmeler seni mutlu edebilir. Jüpiter’in burç değiştirmesi gizli ve derinden ilerlemeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; senin de yönetici gezegenin olan Jüpiter’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir yıl boyunca sosyal çevren genişleyebilir, hedeflerine varmanı sağlayacak destekler alabilirsin. Bugün ise kendi iç dünyana odaklanmana rağmen sosyal ve toplumsal konulara da duyarlı olacak, her şeyden haberdar olmak isteyeceksin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.