2 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşadığımız sıkıntıları atlatmak için sosyal ortamımızın desteğine ihtiyaç duyabiliriz. Öğlene kadar olan süreçte engellenmiş ve kısıtlanmış hissetsek bile sonrasında kendimizi toparlayabilir, keyif aldığımız organizasyonlara katılabiliriz. Duygusal paylaşımlar kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir, arkadaş ortamlarında keyifli vakit geçirebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün elinden olmayan koşullar nedeniyle çok aktif ve hareketli bir süreç geçirebilirsin. Öğle saatlerinde ilişkilerde gerginlik yaşayabilir, önüne çıkan engellerden dolayı mutsuz olabilirsin ancak çevrenden aldığın destekle harekete geçebilir, mücadele etmeyi tercih edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin karşıt burcuna geçmesiyle birlikte daha fazla iş birliği kurabilir, attığın adımlarda sevdiklerinin onayını almak isteyebilirsin. Ancak ilişkilerde kıskançlık ve gerginlik yaşayabileceğin bir gündesin. Bulunduğun ortamdaki huzursuzluğu gidermek için uyumlu davranmaya çalışmanda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; özellikle aşk ilişkilerinde yoğun bir hareketlilik yaşayabilirsin. Fakat finansal konularda aldığın sorumluluklar ve kredi, banka, vergi gibi konulardaki baskılar yaşamdan keyif almanı engelleyebilir. Yine de ilişkilerden ve sevdiklerinden alacağın destekle harekete geçip risk alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün aile içinde huzur ve uyum peşinde olabilirsin fakat karşı tarafın baskısı altında kalabilir, düşüncelerin hakkında sert bir muhalefetle karşılaşabilirsin. Akrabalarınla ya da iş arkadaşlarınla bir araya gelerek dertleşmen çıkış yolu bulmanı sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda hareketlenme olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinden itibaren telefon trafiğin artabilir, gün içinde yaptığın programı ya değiştirebilir ya da iptal edebilirsin. Konuşmalarında dikkatli olmalı, konuya tam hâkim olmadan fikir beyan etmemelisin. Arkadaşlarından ve ilişkilerinden alacağın destekle gerginlikleri uzatmadan sonlandırabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar altından kalkmakta zorlanacağın yüklere neden olabilir. Yine de ailenle bir arada olmak ya da evin için alış veriş yapmak sana keyif verebilir. İş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı, yeni fırsatlar yakalamanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte son günlerde ilişkilerde yaşanan karmaşa ve gerginliğin getirdiği ekonomik yükleri de görmeye başlayabilirsin.  Bugün aile ve eve dair sorumluluklar üstünde baskı hissetmene neden olsa da alacağın haberler keyfini yerine getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Venüs gezegeninin burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte önümüzdeki günlerde fiziksel görünümüne daha fazla özen gösterebilirsin. Son aylarda bozulan ilişkileri tamir edebilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Ancak bugün yakın çevrenden muhalefetle karşılaşman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle yaptığın planları uygulamaya koymakta zorlanabilir veya bütçeni zorlayacağını düşünerek endişelenebilirsin. Ancak hevesini hiçbir şeyin kırmasına izin vermeyecek bir iyimserlikle yolunda devam edeceksin. Önümüzdeki günlerde kulislerden ve gizli ilişkilerden fayda görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal açıdan son derece hareketli ve yoğun bir gün geçirebilir, birçok organizasyona birden koşturabilirsin. Gerçi bazı ortamlara sadece sorumluluklarını yerine getirmek için girsen bile sonrasında kendi keyfin için de bir şeyler yapman mümkün. İşten elde ettiğin kazançta artışın olabileceği bir dönemdesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün enerjik, girişimci ve cesur davranabilir, karşına çıkan fırsatları değerlendirmek üzere harekete geçebilir hatta risk üstlenebilirsin. Fakat attığın adımlar kontrolünde olmayan nedenlerden dolayı engellenebilir. Görüş ve düşüncelerin hakkında sert ve düşmanca muhalefetlerle karşılaşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatleri kendini kapana kıstırılmış gibi hissedebilir, hayatın yüklerinden bunalabilirsin ancak günün ilerleyen saatlerinde ailen ya da arkadaşlarının desteği canlanmana ve daha aktif olmana neden olabilir. Önümüzdeki günlerde eski ilişkilerden haberler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.