2 Aralık 2017 Burç Yorumları

Düne göre haha olumlu enerjiler altındayız. Daha gerçekçi davranabilir, attığımız adımları daha iyi hesaplayabiliriz. Parasal konular gündemimizde olabilir, bütçemizi gözden geçirebilir, gelir giderlerimizi düzenleyebiliriz. Kendimizi maddi ve manevi olarak daha güvende hissedebiliriz. Ancak bugün yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil, bunun yerine mevcut işlerimize odaklanmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin desteklendiği bir gündesin. Geçmişten beri süregelen ama tahsil etmekte zorlandığın alacaklarını alabilir, daha önceki yatırımlarından gelir elde edebilirsin. Devlet kurumlarıyla olan işlerinde ilerleme kaydedebilir, güçlü kişilerden yardım alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün geçmişten gelen ilişkiler tekrar karşına çıkabilir, eski kararlarını uygulamaya koymak isteyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destekle kendini daha rahat ifade edebilir, güçlü hissedebilirsin. Uzun vadeli ve sağlam girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün sakin ve dingin enerjiler içinde olabilirsin. Geçmişten gelen düşmanlıklar ve mali sıkıntılar tekrar karşına çıksa da güçlü kişilerin desteğiyle sorunlarını çözebilirsin. Gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün geleceğe dair hedef ve ideallerine odaklanmak isteyebilirsin. Fakat hiç risk almadan sahip olduklarını muhafaza etmek istemen, girişimlerini ağırdan almana neden olabilir. Eşinden, ortağından ya da iş birliği yaptığın kişilerden alacağın destek doğru maliyet hesapları yapmanı sağlayacaktır.

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında statünü ve pozisyonunu muhafaza etmek için girişimlerde bulunabilir, yarım kalan veya eskiden beri devam eden işlerini tamamlamak için çabalayabilirsin. Beraber çalıştığınız kişilerin yardımıyla kariyerini sağlamlaştırabilir ve ön plana çıkmak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Başak; yurt dışı, yüksek eğitim, medya veya mahkemelerle ilgili devam eden veya geçmişten kaynaklanan sorunlarına çözüm bulabilirsin. Görüş ve düşüncelerinde ısrarcı ve inatçı davransan da sevdiklerinden alacağın destek ve akılcı davranışlarla doğru kararlar vererek girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; finansal konularda kendini güvende hissetmek için sahip olduklarını muhafaza etmeye çalışabilirsin. Bugün akılcı yatırımlar yapabilir, doğru maliyet bilinciyle hareket edebilirsin. Geçmişten kaynaklanan borç ve alacakların temizlenmesi için fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Akrep; eşine, ortağına ya da iş birliği içinde olduğun kişilere olan güvenini sorgulayabilir, eski ilişkilerinle tekrar bağlantıya geçmek isteyebilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmalar sorunsuz bir şekilde imzalanabilir, yakın çevrenden destek alarak harekete geçebilirsin. Bugün çok ikna edici olabilirsin.

Sevgili Yay; çalışma ortamında yarım kalan işleri tamamlamak ve geçmiş teklifleri tekrar değerlendirmek için bugün uygun bir gün olabilir. Ekonomik açıdan güçlü kişiler ya da akrabaların seni destekleyebilir, yapacağın girişimlerde kendini daha güvende hissederek akılcı ve doğru adımlar atabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün daha keyifli ve huzurlu olabilir, kendini güçlü ve başarılı hissedebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerinde tutarlı ve kararlı davranman hem sana

güvenilmesini hem de senin kendini güvende hissetmeni sağlayacaktır. Fakat risk almaya yanaşmaman girişimlerini ağırdan almana yol açabilir.

Sevgili Kova; ev ve aile hayatına odaklandığın bugün, kendini evinin güvenli ortamında tutmak isteyebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerin desteklense bile yine de risk almaya yanaşmayarak en doğru ve akılcı maliyet hesaplarını yapmak isteyebilirsin. İş hayatında değerlendirmen gereken fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Balık; bugün kardeş, kuzen, komşu ve yakın çevre ilişkilerinin güvenilirliğini sorgulayabilir, aldığın kararları ve verdiğin sözleri yerine getirmek için harekete geçebilirsin. Maddi anlaşmalar gündeme gelebilir, daha fazla kazanç elde edebileceğin kariyer fırsatları bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.