2 Ağustos Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi biraz gergin ve huzursuz hissetsek de öğlene doğru bu olumsuz ruh halini geride bırakacak, çok daha enerjik, özgüvenli ve cesur hissedebileceğiz. Özellikle öğle saatlerinde ufkumuz açılacak ve sınırların dışına çıkmanın, kendimizi aşmanın yollarını arayacak ve kendimize zorlayıcı hedefler koymaktan çekinmeyeceğiz. Öğle saatlerinde kariyerle ilgili gelişmelere açık olmalı, yeteneklerimizi göstermekten kaçınmamalıyız. Akşam saatlerinde bu olumlu enerjiler yerini hayal kırıklıklarına bırakabilir. İşler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün olumlu ve iyimser enerjilerle dolup, geleceğe umutla bakabilirsin. Yurt dışı, yüksek eğitim veya yabancıları içeren işlerde hızlı ilerleme kaydedebilir, orijinal ve farklı fikirler üreterek kendini ortaya koyabilirsin. Ancak kontrolünde olmayan engellerle karşılaşmak hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Boğa; finansal konularda fazla iyimser davranabilir, gayrimenkullerle ilgili cesur kararlar alabilirsin. Vergi, sigorta, kredi, miras, nafaka gibi işlerinde risklere açık ve maceracı davranabilirsin. Sosyal çevren ve arkadaşlarından yeterli desteği görememenin hayal kırıklığını yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, eşinle, ortaklarınla ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle fikir birliği yapmanı gerektirebilir. Koşulları önceden belirleyemesen de birçok fırsatla karşılaşabilirsin. İş ve sosyal hayatın getirdiği belirsizlikler yanılgılara yol açsa da pozitif gelişmeler olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün günlük işlerin yoğun temposundan dolayı yorulabilirsin. Ancak hem yeteneklerini kullanarak hem de destek alarak ekonomik koşullarını iyileştirecek adımlar atabilirsin. Cesur kararlar almadan önce belirsizlikleri gidermeli, doğru bilgiyi aldığından emin olmalısın.

Sevgili Aslan; kendini çok cesur ve dinamik hissedeceğin bir gündesin. Aşk hayatın hareketlenebilir, çocuklarla ilişkilerin güçlenebilir, yaratıcı çalışmalarda başarı sağlayabilirsin. Ancak finansal koşullarında yaşanan belirsizlikler, girişimlerinde kararsız kalmana ve engellere neden olabilir.

Sevgili Başak; ev, aile ve yerleşimle ilgili bitiş ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişken koşullara rağmen iyimserliğini muhafaza edebilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerin seni yanıltma ihtimalini göz önünde bulundurmalısın. Belirsizlik ve kararsızlıklar kendinden şüpheye düşmene neden olabilir.

Sevgili Terazi; arkadaşlarının ve içinde bulunduğun sosyal grupların seni desteklemesiyle iyimser kararlar alabilir, boyundan büyük işlere kalkışabilirsin. Kararsız kaldığın konularda fazla risk alarak, cesur tavırlar sergileyebilirsin. Fakat belirsiz ve yanılmaya hazır koşullar sözlerini tutamamana neden olabilir.

Sevgili Akrep; üstlerinden, yönetim kademesinden ve sosyal ortamından alacağın destekle ekonomik koşullarını iyileştirecek girişimlerde bulunabilir, fazla cesur davranabilirsin. Fakat keyiflerine ve sevdiklerine gösterdiğin düşkünlük bir anlık kararsızlığa ve ilerleyememene yol açabilir.

Sevgili Yay; bugün kendini hem düşüncelerinle hem de isteklerinle rahatça ortaya koyabilirsin. Seni yanıltan belki de olduğundan fazla beklentiye sürükleyen koşullarla karşılaşsan da aynı görüşü paylaştığın kişilerden alacağın destekle kararlılığını sürdürebilirsin.

Sevgili Oğlak; arka planda kalarak, riskleri iyi hesaplamak ve temkinli olmaktan yanasın. Bilinçaltını kurcalayan kontrolün dışındaki gelişmelere cesur ve iyimser çözümler arayabilir, finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alabilirsin. Ancak aldığın kararları uygulamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; gün boyunca seni destekleyen kişilerin varlığı, hedef ve projelerini uygulamak için adımlar atmanı kolaylaştırabilir. Karşındakilerin cesaretlendirmesiyle risk almaktan çekinmeyecek, ekip çalışmalarında önderlik yapabileceksin. Fakat bilgi akışına dikkat etmeli, belirsizlikleri gidermeden karar almamalısın.

Sevgili Balık; hedeflerini yerine getirmek için risk alabilir, çalışma arkadaşlarının desteğiyle girişimlerde bulunabilirsin. Cesaret ve iyimserlikle atacağın adımlarda gerçekçi değerlendirmeler yapmalı, kararsızlığından dolayı başladığın işleri yarım bırakmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.