2 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün hem koşullar netlik kazanacak hem de mantığımız ve sağduyumuz artık devrede olacak. İstek ve arzularımızı aklımızla harmanlayarak hareket edebilecek; çalışmaya ve başarıya endeksli olacağız. Venüs’ün Uranüs ile stresli açısının ise zaman zaman ilişki ve işbirliklerini zorlama potansiyeli var. Ani karşılaşmaların sürpriz durumların yanı sıra ani kopuşların da yaşanabileceği enerjiler söz konusu. Parasal konularda bu açıdan etkilenebilir. Dikkat.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün keyiflerinde veya harcamalarında abartıya kaçabilirsin. İlişkilerinle ilgili alacağın aksiyonlar, seni tehlikeli durumlar ve gözü kara tavırlar içine sokabilir. Aşk hayatında beklentilerin aşırıya kaçabilir. Alışılmamış ve şaşırtıcı kararlar alabilirsin. Oluşabilecek sorunlar karşısında biraz daha duyarlı olmaya çalışmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ev ya da aile ilgili bir gelişme karşısında aşırı tepkili davranman söz konusu olabilir. Gayrimenkul alım satımı veya kiralama gibi konularda karşılaşacağın maliyetlerin umduğundan yüksek olması moralini bozabilir. Hayatında bitiş ve başlangıçlar yaşadığın bu süreçte gündeme gelen ailevi bir konuda kişisel isteklerinde ısrarcı olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün aileni ya da işini ilgilendiren konuları kendine has yöntemlerle çözmek isteyebilirsin. Gelişigüzel çalışmak yerine derin araştırmalar yapabilir, sahip olduğun bilgi birikimini başkalarıyla paylaşabilirsin. Ancak bir takım özel konuları abartılı ifade edebilir veya olduğundan farklı göstermeye çalışabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; maddi konularda girişimlerinin desteklenmediğini hissedebilir, biraz huzursuz ve tepkili olabilirsin. Bugün karşındaki insanların düşüncelerinden etkilenebilir ve sevdiklerinle sezgisel bir iletişim kurabilirsin. Kendini özgür hissetmek isteğin, aynı zamanda daha duygusal, hassas ve güvenli bir ilişki yaşama isteğine ters düşüyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kişisel açıdan önem vermiş olduğun konular, seni derinden etkileyebilir. Yeni iş arayışları içindeysen bu aralar risk almak senin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Üstlerinde aranda yaşanabilecek birtakım konular tahammül sınırlarının içerisinde olsa da ani tepkilerin öngörülmez durumlar yaratabilir. Akşamüzeri hayatındaki hareketlilik daha da artabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün durumları çok fazla analiz edememenden kaynaklı belirsizlikler yaşayabilirsin. Bunun dışında kendi iç dünyana dönmek ve zihnini rahatlatmak seni rahatlatacaktır. Hem olayları hem de kişileri kendi akışı içerisinde görmek daha sağlıklı düşünmeni ve ilerlemeni sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; duygusal faktörlerin ön olanda olduğu bir gün içindesin. Bir türlü sonuçlanmayan konular seni oldukça zorlayıp, kriz yaşatıyor olabilir. Ekonomik konularda dengeni koruman önemli. Dostlarınla birlikte ayarlayacağın keyifli bir organizasyon seni kendine getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş hayatında meydana gelen olaylardan kaynaklanan stresin, özel ve sosyal hayatına yansımasını önlemeye çalışmanda fayda var. Çok yoğun bir gün geçiriyor olabilirsin. Sorunlarını çözüme kavuşturman konusunda üstlerinden destek almalısın. Kardeşlerinle veya yakın çevrenle bir araya gelebilir ve bu sayede zihnini boşaltabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hayat standartlarını, görüş ve vizyonlarını büyütmeyi planladığın bir gün geçirebilirsin. Marjinal fikirler üretebilir; inanç ve ideallerinin peşinden gitmek için gerekli özgüvene sahip olabilirsin. Fakat negatif duygu ve düşüncelerinden, endişe duyduğun konulardan uzaklaşarak sana sunulan imkân ve fırsatlardan yararlanmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma koşullarında gerçekleşecek yenilikler direkt olarak gündemini etkileyebilir. Seni hem yoran hem de yıpratan koşulların oluşmasına karşı dikkatli davranmalı, ekonomik konularda temkinli olmalısın. İş hayatında sorumlu olduğun konular hakkında net bir görüntü elde edemeyebilirsin, fakat yönünü kaybetmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün partnerin duygusal senden duygusal destek bekliyor olabilir, iyi bir dinleyici olmanda fayda var. Planlarını eyleme geçirmek için aksiyon alsan da sonuçlar istediğin gibi gelişmeyebilir. Akşam saatlerinde çevrene verdiğin tepkilere dikkat etmeli, biraz daha sabırlı ve uyumlu olmaya bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğine ve hizmet ettiğin alanlara dair köklü değişimler yapmak istediğin bir gündesin ancak kafandaki bu değişimleri pratiğe dökmek sandığından daha da zor olabilir. Bugün ortak çalışmalarında uyanık olmalı ve ortaklı bir yatırım kararı almamalısın. Partnerinle ilgili konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir, detayları atlamaman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.