2 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Önceden kestiremediğimiz durumlarla karşılaşabileceğimiz bir gündeyiz. Arzularımız ve hırslarımız gözümüzü kör edebilir, düşünmeden davranabiliriz. Risk almamaya dikkat etmeli, adımlarımızı yere sağlam basarak hareket etmeliyiz. Aksi takdirde bildiğimizi okuyarak kendimizi kötü durumların içinde bulabiliriz.

Sevgili Koç; romantik konularındaki gündemin günden güne artarken, iletişimlerinde sorun yaşayabilirsin. Yaşamını şekillendirmek için uygun fırsatlar bulabileceğin, geçmişin izlerinden kolayca uzaklaşabileceğin bir gündesin. Fakat gün içinde üstlerinle iş birliği içerisinde olman pek mümkün olmayabilir.

Sevgili Boğa; yaşamınla ilgili yeni farkındalıklar kazanacağın ve kendine yeni hedefler çizebileceğin bir dönemdesin. Ailenle ilgili uzun vadeli girişimlerde bulunmak için hevesli olabilir, planlarının bu doğrultuda yapabilirsin. Bazı tutkularının esiri olmamak için duygularında daha esnek olmaya çalışmalısın.

Sevgili İkizler; seni farklı yerlere taşıyacak insanlarla birlikte olabilir, hedeflerinde risk alarak, daha cesur davranabilirsin. Sosyal alanlarda sergilediğin yaratıcılıkla takdir toplayabilir ve yakınlarından aldığın fikirsel destekle yarım kalmış akademik kariyerine devam etme kararı alabilirsin. Şu anda ekonomik konularda endişen olsa da ailenden gelen destek seni rahatlatabilir.

Sevgili Yengeç; bütçendeki açığı bir an önce kapatmak istiyor olsan da karşılaşabileceğin bazı engeller, borçlarını zamana yaymanı gerektirebilir. İş yaşamında gösterdiğin titizliği romantik ilişkinde gösteremiyor olabilir, konuşman gereken konulardan kaçıyor olabilirsin. Aşk ve sevgi gibi konulara bakış açında değişiklikler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; hayatına dair daha keskin kararlar almak isteyebileceğin bir gündesin. Fakat alacağın kararları tekrar tekrar sorgulaman lehine olacaktır. Çevrenin seni etkilediğini düşünüyor olsan da bu aralar kararları tek başına aldığın bir döneme giriyorsun. Çalışma koşullarındaki değişime direnmeden uyum göstermeye çalışmalısın.

Sevgili Başak; partnerinden alabileceğin destekle uzun bir tatile çıkmak konusunda ortak karar alabilir ve çalışma ortamındaki gerginliklerden uzaklaşabilirsin. Bu aralar sağlığınla ilgili konulara özen göstermen olası rahatsızlıklarını erken fark etmene yardımcı olabilir. Alış veriş konusunu da abartmamalısın.

Sevgili Terazi; sevdiklerinin işlerini kolaylaştırarak, maddi ve manevi avantajlı olabileceğin bir gün olabilir. Aynı zamanda sosyal olmanın getirilerini yaşarken, akıl süzgecinden geçirdiğin fikirler güzel desteklerle taçlanabilir. Ancak, partnerinle yaşayabileceğin olası sürtüşme gününe gölge düşürmesin.

Sevgili Akrep; iş arkadaşınla yaşayabileceğin basit bir konunun büyümesi ve sözlü tartışma haline gelmesi mümkün. Aceleyle dışa vurulan duygulardan kaçınman ve çıkarlarını kollaman gerekebilir. Üstlerinin desteğini yanında hissederken, duruşunu korumaya çalışmalı, sakinliğini kaybetmemelisin.

Sevgili Yay; ufak tefek sorunları ego haline getirmeyip, aşkına sahip çıkma kararı aldığın bir gün olabilir. Gün içerisinde dostlarınla birlikte ve iş birliği içinde olmaktan keyif alabilirsin. Fakat bu ara harcamalarındaki artış önümüzdeki günlerde bütçeni ayarlamanı gerektirebilir.

Sevgili Oğlak; evine ailene ya da kazançlarına dair yeni bir farkındalık kazanabilir, içindeki güçlü iradeyle tüm konuların aydınlığa çıkacağını hissedebilirsin. Hedeflerini bir bir gözden geçirmek için yalnız kalarak planlama yapmak isteyebilir, çıkar ilişkisi içinde olduğun insanlarla yollarını ayırabilirsin.

Sevgili Kova;  iletişim dilinle ve fikirlerinle birçok kişiyi etkileyebilirsin. Yurtdışı bağlantılı iş ve projelerinde yakaladığın güzel fırsatları değerlendirmek için acele etmen gerekebilir.  Zaman zaman yaşayabileceğin içsel korkuyu hissettirmek istemeyebilir, kafanı kurcalayan bazı konularda endişe duyabilirsin. Kendi kendinle çatışmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Balık; bugün ekonomik konular gündemine gelebilir, borç ve alacak işlerinden yorgun düşebilirsin. Özellikle borç verme konusunda tedbirli olmalısın. Uzun zamandır kurguladığın bir fikri paylaşmak isteyebilir, bilgisine güvendiğin kişilerden de onay alabilirsin. Yakınlarının aceleci tavırlarına kulak asmadan mantığınla hareket etmenin avantajını göreceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.