19 Temmuz Burç Yorumları

Sabah saatlerinde sakin ve huzurlu olacağız. Sonrasında iletişim trafiğimiz fazlasıyla artabilir. Telefon görüşmelerimiz yoğunlaşabilir, fikir alışverişlerinde bulunabiliriz. Bu görüşmelerden olumlu sonuçlar alabileceğiz. Devam eden anlaşma süreçleri sonuçlanabilir, önemli imzalar atılabilir. bizi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilir, sağlam kararlar alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde birikmiş olan işlere, artık sonuca ulaştırman gereken konulara odaklanabilirsin. Günün ikinci bölümünde ise daha hareketli bir süreç seni bekliyor. Yakın çevren ve arkadaşlarınla iletişimin artabilir duygu ve düşüncelerini onlarla paylaşabilirsin.

Sevgili Boğa; bir süredir üstünde durduğun ve gerçekleştirmek için cesaret edemediğin kararlarını artık uygulamaya koyabilirsin. Sabah saatleri biraz durağan geçse de öğleden sonra hareketleniyorsun. Kazançlarınla ilgili yeni araştırmalara girebilir, girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde işlerin istediğin akıcılıkta ilerlemeyebilir. Eksik kalan işlere ve tamamlanması gerekenlere odaklanabilirsin. Öğlene doğru burcuna geçen Ay; kendini daha rahat ifade etmene olanak sağlayacak. Gerek ilişkiler gerekse iletişime dair konularda fırsatlara açıksın.

Sevgili Yengeç; günün ilk bölümünde grup çalışmalarında yer alabilir, parasal işlerinin takibinde olabilirsin. Sonrasında değişen dinamikler iç dünyana dönmene neden olabilir. Bilinçaltına inebilir, duygu ve düşüncelerini daha objektif bir gözle irdelemek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde işlerin ve parasal alandaki akıcılığın olmamasından şikayet etsen de her şey bir anda sonuca ulaşabilir. Önceliği bitirmen gereken konulara vermelisin. Ancak öğleden sonra rahatlayabilir ve neşene kavuşabilirsin. İletişim, yolculuklar ve toplantılarla ilgili gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; yurt dışı, eğitim ve medyaya dair işlerinle ilgili kalan eksikleri tamamlayabilir, sonuç alacak şekilde adımlar atabilirsin. Öğlene doğru değişen ve hareketlenen koşullar sana ön plana çıkacağın fırsatlar sağlayabilir. İletişime açık tavrın sayesinde iş ve sosyal hayatın yoğunlaşabilir.

Sevgili Terazi; güne duygusal alandaki tıkanıklık veya parasal alandaki sıkışıklık ile başlayabilir, kontrolün dışında sonuçlanan olaylardan huzursuzluk duyabilirsin. Sonrasında ise geleceğe daha pozitif bakmaya başlayabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve medyaya dair işlerin hareketlenebilir.

Sevgili Akrep; birkaç gündür koşulların karşı taraftan belirleniyor oluşu elini kolunu bağlamış olabilir. Sabah saatlerinde son hamleleri yaparak artık konuyu kapatabilirsin. Öğlene doğru ortak olduğun gelirler, kazanç sağlayacağın anlaşmalar ve komisyonlarla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; birkaç gündür süregelen iş odaklı halinden veya sağlıkla ilgili şikayetlerinden artık sıyrılıyorsun. Öğle saatlerinde karşıt burcuna geçen Ay; seni daha hareketli kılarken ikili ilişkilere, ortaklıklara ve işbirliklerine fazlasıyla yoğunlaşmana neden olabilir.

Sevgili Oğlak; günün ilk bölümünde rehavet içinde olabilir, seninle ilgili kararları karşı tarafın almasından rahatsızlık duymayabilirsin. Ancak öğleden sonra hareketlenecek uğraşlar seni bekliyor. Çalışma arkadaşlarınla iletişim kurmaktan keyif alabilirsin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde işlerini mümkün olduğunca evden halletmek ya da son sağlık kontrollerini yaptırmak isteyebilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde değişen ruh halin seni daha hareketli kılabilir. Sevdiğin kişiler, dostlarınla birlikte vakit geçirmek isteyebilir, hobilerine yönelebilirsin.

Sevgili Balık; zihnini kurcalayan para işleri, eğitim, anlaşmalar ve yolculuklarla ilgili durumlar yerini daha akıcı koşullara bırakıyor. Günün ikinci bölümünde tıkanmışlık hissinden sıyrılabilir, yeni girişimler yapacak gücü kendinde bulabilirsin. Ev ortamına yenilik getirmek isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.