19 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Stresli ilişkilerin baş göstereceği bir atmosferdeyiz. Çatışmalar yaşayabilir, kendimizi tartışmalı ortamlarda bulabiliriz. Olayları kişiselleştirmeden yüzeysel yaklaşmaya gayret etmeliyiz. Aksi taktirde kendimizi gergin bir rekabet ortamında bulabiliriz.

Sevgili Koç; bugün ilişkilerine odaklanabilir, tek başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Karşındakiler senin gibi hissedip düşünmese bile farkındalık geliştirmeni sağlayacak söylemlerde bulunabilirler. Vazgeçtiğin ya da umudunu kestiğin hedeflerine varman için seni cesaretlendirecek kişiler hayatına girebilir.

Sevgili Boğa; beraber çalıştığın kişilerle adil iş paylaşımından veya görüş farklılıklarından dolayı yaşanan sorunları iş birliği geliştirerek çözebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iş ve sosyal hayatında cesaretini toplayarak girişimlerde bulunabilir, rekabet gerektiren konularda harekete geçebilirsin.

Sevgili İkizler; sevdiklerinle sana keyif veren organizasyonlar yapabilir, hayattan mutluluk duyabilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerinin karşılanmaması içten içe kırılmana neden olabilir. Fakat aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteği ile cesaretini toplayacak ve harekete geçebileceksin.

Sevgili Yengeç; güne ailene ve evine zaman ayırma isteği ile başlayabilir, hayatına dair kararlar alabilirsin. Fakat yaşamdan beklentilerinin gerçekleşmemesi ve yakın ilişkide olduğun kişilerle çatışmalar yaşaman kendini engellenmiş hissetmene neden olabilir. Eski bir alacağın geri dönmesi seni mutlu edebilir.

Sevgili Aslan; bugün beraber çalıştığın kişilerle arandaki çıkar çatışmalarını tartışmaya dökmeden çözmeye çalışabilir, sana düşmanlık yapmaya çalışanların başarılı olamadığını fark edebilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırabilir, iş birliklerinin desteğiyle kendini cesaretle ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; kazançların sana yeterli gelmeyebilir, keyiflerin ve sevdiklerin için daha fazla harcama yapmak isteyebilirsin. Fakat çalışma ortamında yapacağın iş birlikleri sana yeni gelir kaynakları yaratabilir ya da yeteneklerini kullanarak üreteceğin projelerin olumlu sonuçlarını alabilirsin.

Sevgili Terazi; iş, sosyal ve aile ortamında yaşanan gelişmeler seni kırmış olsa bile tavırlarını dengede tutarak, nezaketini korumayı başarabileceksin. Çıkar çatışmaları ilişkilerini gözden geçirmene yol açabilir ancak uzlaşmacı olmaya devam etmelisin. Sevdiklerinin desteğiyle çalışmalarının sonuçlarını alarak ödüllendirilebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün dedikodular ve düşmanlıkların açığa çıkmasıyla çıkar ilişkilerinin farkına varabilirsin. İçten içe kırılmakla birlikte hemen tepki vermek yerine strateji geliştirmeye çalışabilirsin. Bazı kişilerle ilgili düşüncelerini tekrar gözden geçirmen ve yeniden değerlendirmen gerekebilir.

Sevgili Yay; güne keyifli enerjilerle, sosyal gruplar ve arkadaşlarla bir araya gelerek başlayabilirsin. Sanatsal organizasyonlar içinde yer alabilir, geleceğe dair umutlarını yakın çevrenle paylaşabilirsin. Ekonomik çıkarların gereği bazı değerlerinden ödün versen de cesaretini kaybetmeyeceksin.

Sevgili Oğlak; bugün çalışma hayatında ve sosyal ortamında, gerilimi gidermeye çalışmalı, uzlaştırıcı bir tavır belirlemelisin. İlişkilerde yaşanan olaylara adil ve dengeli bir bakış açısı geliştirmen gerekebilir. Ekonomik koşullarını iyileştirmek için iş birliklerinden destek alabilirsin.

Sevgili Kova; girişimlerinin istediğin hızda ilerlememesi ve gelişen olaylar hayata bakış açını sorgulamana neden olabilir.  Gizli çıkar ilişkilerini fark etmen beraber çalıştığın kişilerle aranda gerilim yaratabilir. Herkese karşı adil olmaya çalışabilir ve başkaları için mücadele edebilirsin.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun krizleri çözmek için beklediğin desteği bulamaman içten içe kırılmana neden olabilir. Sevdiklerinin iyi niyeti ve yardımseverliği senin için tatmin edici olamayabilir. Sosyal gruplar ve arkadaşlarınla yaşanan çıkar çatışmalarında kendi haklarından taviz vermen beklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.