22 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya naif enerjilerle başlıyoruz. Üstünde çalıştığımız bir konuyu başarıyla sonuçlandırabilir, bir işi bitirip kısa sürede yenisine başlamak için destek alabilir ya da uzun süredir bizi rahatsız eden bir ilişkiden acı çekmeden çıkabiliriz. Her durumda yeni bir girişimde bulunmak yerine sonuca ulaşmak, nihayete vardırmak için kullanacağımız enerjiler var gökyüzünde. Bizi meşgul eden bir soruna çözüm de üretmek alternatifler içinde olabilir. Öğleden sonra durum tamamen değişiyor ve Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle birlikte naif ve kırılgan ruh halimiz yerini sabırsız ve rekabetçi bir duruma bırakıyor. Hatta gece yarısına doğru kırıcı ve bencilce tavırlarla karşılaşabilir veya birilerine istemeden de olsa önderlik etmek zorunda kalabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün içinde olaylar senin müdahalene gerek kalmadan rayına oturabilir, fazla çaba sarf etmeden hatta evden çıkmadan işlerini halledebilirsin. Öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte enerjin yükselebilir, kontrolü ele alarak, yaşamına ve ilişkilerine odaklanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; son günlerdeki çabanın karşılığını almaya başlayabilir, girişimlerinin sonucunda ne elde ettiğini tekrar gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsin. Aldığın haberler duygularını harekete geçirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha enerjik olabilir ve tek başına hareket etmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son günlerde iş ve sosyal hayatına dair yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, gelecek hayalleri kurabilir, içinde bulunduğun durumdan tatmin olabilirsin. Akşam saatlerinde sosyal organizasyonlar içinde yer alabilir, arkadaşlarınla beraber keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde kafandakileri netleştirmeye çalışabilir ve yaşananları gözden geçirebilirsin. Duygusal olarak hassas olabilirsin fakat harekete geçmek için yeterli enerjiyi kendinde bulman zor olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise enerjin birden yükselebilir ve toplum içinde aktif rol oynayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; son günlerde yaşanan aşırı duygu yoğunluğu seni biraz yormuş olabilir. Kadersel gelişmelerin devreye girmesiyle krizleri büyümeden atlatman mümkün. Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte birden enerjin yükselebilir, aynı görüşü paylaştığın arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; özellikle sabah saatlerinde ilişkiler seni mutlu edebilir, nihayet çabalarının karşılığını alarak bir sonraki aşamayı düşünmeye başlayabilirsin. Maddi manevi beklentilerinin tatmin olmasıyla rahata erebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise enerjiler bir anda değişebilir, finansal ve duygusal krizler baş gösterebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerini yarım kalan çalışmaları tamamlamaya çalışarak ya da dinlenerek geçirebilirsin. Aslında kendini fazla yormadan akşama hazırlanmakta fayda var çünkü bir anda enerjin yükselebilir. İlişkilere ve iş birliklerine odaklanacağın birkaç gün geçirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; birkaç gündür hayatın keyiflerine odaklanarak işlerini ihmal etmiş olabilirsin fakat sabah saatlerini sezgilerini dinleyerek akışta kalmalı ve yaşananları değerlendirerek bakış açını netleştirmelisin. Günün ilerleyen saatlerinde enerjin ve hırsın artabilir, çok hareketli ve yoğun bir süreç başlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hafta başı olmasına rağmen güne ağır bir tempoyla başlayabilir, aileye ve eve zaman ayırmak isteyebilirsin. Durum değerlendirmesi yapmak ve girişimlerinin sonuçlarını almak için uygun bir zaman. Fakat öğle saatlerinde enerjin birden yükselebilir, ani gelişen programlara dahil olarak sevdiklerinle keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün herkesin derdini ve sorununu dinleyerek onlara çözüm önerebilirsin. Son günlerde aldığın kararların sonuçlarını görebilir hatta başkalarından onay ve destek alabilirsin. Fakat sonrasında hayatınla ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir, aile içinde liderlik yapman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; haftanın ilk günü yoğun ama kolay akan bir iş gününe başlayabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle projelerin üstünden geçebilir, yeteneklerin doğrultusunda görevler üstlenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren iletişim trafiği hızlanabilir, görüşmeler ve toplantılar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Sabah saatlerinde işlerine ve kendine odaklanabilir, girişimlerin için yeterli desteği bulabilirsin. Bu arada eski ilişkilerden gelen haberler içinde bulunduğun durumu yeniden gözden geçirmene neden olabilir. Öğleden sonra kendini daha güçlü ve aktif hissedebilirsin.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir