19 Şubat Burç Yorumları

Bugün kendimizi oldukça iyimser ve enerji dolu hissedebiliriz. Evde kalmak istemeyebilir, kendimizi dışarı atmak için fırsat kollayabiliriz. Bu nedenle de spontane programlar yapabilir, bir anda arkadaşlarla buluşmaya ya da küçük bir seyahate çıkmaya karar verebiliriz. Akşam saatlerinde romantik ilişkilerde heyecan verici gelişmeler olabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için beklentileri yükseltmemekte yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün iyimser, neşeli ve enerjik olabilirsin. Fikir birliği içinde olduğun kişi ve gruplardan destek görebilir ya da onlarla organizasyonlara katılabilirsin. İsteklerinin yerine gelmesinden mutlu olabilirsin. Yine de beklentilerinin tam karşılığını alamamanın hayal kırıklığı olabilir.Sevgili Boğa; gün boyunca finansal konularda yaşanan gelişmeleri düşünüp kendine çıkış yolu arayabilirsin. Kontrol edemediğin harcamalar olabilir, yatırımlarda bulunmak için risk alman gerekebilir. Geleceğe dair hayallerini fazla abartmamalı, kendine daha gerçekçi hedefler koymalısın.Sevgili İkizler; her ne kadar koşulları belirleyen, programı yapan sen olmasan da arkadaşlarınla veya sosyal gruplarla bir araya gelmekten keyif alabilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsin. Arada yaşayacağın kararsızlık, bütün planları alt üst edebilir. Daha tutarlı davranmalısın.

Sevgili Yengeç; tatil günü olmasına rağmen işler seni meşgul edebilir. Sevdiğin konularla uğraşmaktan keyif alabilirsin. Akrabalarını ağırlamak, onlara hizmet etmek zorunda kalman kendin için yaptığın programı ertelemene neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Sevgili Aslan; bugün dışarı çıkıp sevdiklerinle güzel bir gün geçirebilirsin. Aşk ilişkilerinde umut ettiğin gelişmeler olabilir. Sadece keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin. Fakat finansal konularda fazla iyimser davranarak hayal kırıklığına uğramamak için alışverişlerinde dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak; bugün evden çıkmak istemeyebilir ve tüm zamanını ailene ve kendine ayırabilirsin. Finansal alanda yaşanan krizlerin çözümü için yakınlarına başvurabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişiler veya eşinden dolayı kafan karışabilir ve kararsız kalabilirsin.

Sevgili Terazi; içinde bulunduğun sosyal gruplardan, internet medyasından veya yakın çevrenden ortaklık, iş birliği ya da romantik ilişki teklifi alabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsin. Fakat kafanı karıştıran ve hayal kırıklığı yaratan söylemler olabilir.

Sevgili Akrep; çalışma hayatındaki olumlu gelişmeler ve iş dolayısıyla kurduğun ilişkiler ekonomik gelirlerine olumlu yansıyacaktır. Fakat fazla iyimser davranarak harcamalarını abartmamalısın. Romantik ilişkilerde fazla hayalci davranman ve sevdiklerinin gösterdiği tavırlar beklentilerinin karşılanmamasına yol açabilir.

Sevgili Yay;bu tatil gününde oldukça hareketli ve enerjik olabilir, sevdiklerinle keyifli programlar yapabilirsin. Aşk ilişkilerinde fazla iyimser davranabilir, yeni girişimlerde bulunabilir, birçok fırsatla karşılaşabilirsin. Fakat aile ilişkileri ya da gayrimenkullerle ilgili konulardan dolayı kafan karışabilir.

Sevgili Oğlak; bugünü tamamen dinlenmeye ayırabilir, sadece ev gezmelerine ya da aile ziyaretlerine gidebilirsin. İyimser olmana rağmen enerjinin düşük olmasından dolayı yalnız kalmak isteyebilirsin. Söylediğin sözler yanlış anlaşılabilir, kendini doğru ve net bir şekilde ifade edemeyebilirsin.

Sevgili Kova; bugün geleceğe iyimserlikle bakabilirsin. Gün içinde ruh halinin sürekli değişmesi, seni kararsız ve tutarsız davranmaya itebilir. Ekonomik konulardaki belirsizlik, hedeflerinde değişiklik yapmana neden olabilir. Fakat sevdiklerinle yapacağın yolculuklar keyfini yerine getirecektir.

Sevgili Balık; bulunduğun ortamlarda neşenle ve iyimserliğinle parlayabilirsin. Sosyal hayatın içinde bulunabilir,organizasyonlara katılabilir ya da aile ziyaretine gidebilirsin. Yalnız sık sık karar değiştirmen ve tutarsız tavırlar sergilemen çevrendekilerin kafasının karışmasına yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.