19 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah 07:57’de Güneş artık Balık burcunda yapacağı yolculuğa başlayacak…Önümüzdeki bir ay duygusal manada oldukça yoğun geçecek…Hassasiyet, duyarlılık, sezgisellik, merhamet gerektiğinde fedakar davranışlar öne çıkacak; birimiz için değil hepimizin hayrına olanın peşinden gideceğiz…Balık burcu aynı zamanda yaratıcılığı, hayalleri, imgelemeyi de özünde barındırdığından bu bir aylık süreçte iç dünyamızla fazlasıyla ilgili olacağımızdan bilinçaltımızın derinliklerine inebileceğiz. Ya kendimizi ve çevremizdekileri ruhsal manada şifalandıracak yada anlayışla ve empati kurarak hareket edeceğiz. Sanatsal manada ise oldukça değerli ve ilgi çekici yaratımlarda bulunacağız.

Günün önemli bir açısı da bugün ve ertesi gün etkisini sürdürecek olan Jüpiter ve Neptün arasındaki olumlu açı…Akşam saatlerinde Ay; Jüpiter ile Neptün arasındaki bu açıya adeta tetik olacağından hayal dünyasının derinliklerine yolculuk yapabilir; gündüz düşleri yani illüzyon görebilir; umulmadık destekler alabilir; doğru hamle ve davranışlarla zihnimizde tasarladıklarımızı gerçeğe dönüştürme imkanı bulabiliriz. Ancak beklentilerimizi yüksek tutacağımızdan hayalkırıklıkları; yanılgı ve aldanmalara karşı da dikkatli olmakta; çıkan fırsatları gözü kapalı değerlendirmemekte fayda var gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün endişe duyduğun konularda daha fazla mücadele verebilirsin ancak amacına yönelik girişimlerden çekinmemelisin. Zihninde olan konuları somutlaştırmak önem kazanırken, desteklendiğini de görebilirsin. Bu dönem geri planda kalman ve kadersel olaylarla karşılaşman mümkün. Sezgilerin ve manevi değerlerin yükselecek.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; düşüncelerini açıklarken başkalarının ihtiyaçlarına karşı daha duyarlı ve paylaşımcısın. Aşkta daha cesurca ve kararlı davranıyor ve isteklerini tüm ayrıntısıyla partnerine ifade edebiliyorsun. Yükseköğrenimle ilgili işlerin varsa bu alanlarda desteklendiğini görebilirsin. Deneyimler ve aşılabilir zorluklar seni her konuda güçlendirecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; planlama aşamasında olduğun hedeflerini eyleme geçirme fırsatı bulurken, sabırlı olmakta ve keskin söylemlerde bulunmamakta fayda var. Bu süreç seni daha doğru düşünmeye yöneltecek, ilişkini ve sosyal konumunu olumlu etkileyecek. Beklenmeyen giderler; dengeni sarsabilir, ancak karamsar olmanı gerektiren bir durum söz konusu değil.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; öğrenmeyi, bilgi edinmeyi ve kendin için hedeflediğin alanlarda ilerlemeyi seçtiğin bir döngüdesin. Karşındaki kişilerle iletişimin önem kazanabilir. İkili ilişkilerinde denge arayışı içinde olabilirsin. Seni uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanda fayda var. Sorumlu olduğun işlerde daha fazla çaba sarf edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bu dönem finansal konularda nasıl olsa öderim nasıl olsa hallederim gibi davranışlar beklenmedik konumlara taşınabilir. Öte yandan mistik ve ruhsal konularda da gelişim kaydedebilirsin. Gün genelinde uğraş içerisinde olduğun konulara yön verebilir, partnerinle kısa bir yolculuk planlayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gerek iş gerekse özel hayatında son derece uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Sosyal bağların samimi ve duygusal olabilir. Karşıt burcuna geçen Güneş’le beraber önümüzdeki süreçte; ilişkinde uyum içinde olmak istesen de anlaşmazlıklar ve güven arayışın artabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; içinde olduğun dönem içerisinde; üzerine aldığın veya sana yüklenen sorumlukların altında ezildiğini hissedebilir ve bedenen yorulmuş olabilirsin. Bazı sağlık problemleri yaşayabileceğin bir döneme girebilir; ancak her türlü yaratıcı ve alternatif çözümü bulup eski sağlığına kavuşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gününü sevdiklerine ayırabilir veya hobilerinle ilgilenirken, keyif aldığın şeyler için harcama yapabileceğin zamanlar olabilir. Kendine daha fazla özen gösterebilir ve göz önünde olmak isteyebilirsin. Bugün aşk hayatın renklenirken; uğraştığın konularda yaratıcılığını da kullanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; parasal değerlerin veya kaynakların konusunda yeni şanslar yakalayabileceğin bir günde olsan da sözleşmeler ve imzalanacak kağıtlar için aceleci davranmamalısın. Bugün ailenin ihtiyaçlarına karşı gösterebileceğin merhametli ve duyarlı davranışların sayesinde; onlardan hem maddi hem de manevi destek alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay; gününü daha pozitif hale getirmek için çabalıyor. Eğitimin için göstermiş olduğun yaratıcılıkla emeğinin karşılığını alabilirsin. İletişim trafiğinin yoğun olacağı ve pratik zekanı oldukça aktif çalıştıracağın bugün de kimi zaman dikkat dağınıklığı yaşarken; bazı yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; finansal alanda ve bütçenle ilgili yeni konularla ilgilenirken; maddi kaynaklı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşabilir ve çevrenden alabileceğin yardımla kendini daha da rahatlamış hissedebilirsin. Bugün yeteneklerin doğrultusunda birden fazla konuyla ilgilenebileceğinden bazı zamanlar içine kapanabilir ve maneviyatına önem verebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün itibariyle burcuna geçen Güneş; artık kendine zaman ayırman, kişisel isteklerin ve ihtiyaçların doğrultusunda hareket etmen için sana destek veriyor. Eski dostlarınla el birliğiyle yapacağın fırsatlarla karşılaşabilir, hayalini kurduğun hedeflerini başarıya ulaştırma şansı yakalayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir