19 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün daha bizi bekliyor. Gün boyunca başladığımız işleri sonuca ulaştırmaya çalışabilir, cesur hamlelerde bulunabiliriz. Akşama doğru ise olayların seyri bambaşka bir hale dönüşebilir. İşimize yaramayan, bizi yoran kişi ve durumlardan kurtulmanın tam zamanı. Fazlalıkları atarken kararlı davranabilir, sağlığımıza çok daha özen gösterebilir hatta kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve diyete başlamak için harekete geçebiliriz. Büyük idealler peşinde koşarken “şeytanın ayrıntıda gizlendiğini” unutup bazı detayları gözden kaçırmış olabiliriz. Şimdi ihtiyacımız olan doğru parçaları bir araya getirerek bütüne ulaşmak olacaktır. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

19 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün genelinde partnerinin ya da çevrende bulunan sevdiklerinin duygusal değişimlerinden etkilenebilir, konsantre olmakta zorlanabilirsin. Akşamüzeri oluşacak Başak burcu dolunayıyla; çalışma koşullarında değişim, detay gerektiren işler, yaratıcılık ve duyarlılık gerektiren konular hayatında önem kazanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ailenle ilgili konulara bir süreliğine ara verip, romantik konulara yönelebilirsin. Dolunay; yaratıcılık ve sanatsal konularda birçok fırsat alanı yaratırken, hobilerine ağırlık vermen ve bu alanların sorumluluğunu alıp disiplinli çalışmalar içerisine bulunman mümkün olabilir. Duygusal kararlarını aceleye getirmemelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sorumluluğunu üstlendiğin işleri kendine özgü yöntemlerin ve yaratıcılığınla çözümlemen mümkün. Gelişigüzel çalışmalardan ziyade titiz ve derin araştırmalara girebilir, geçmişte sürüncemede kalmış konuları netleştirebilirsin. Kariyer hedeflerine giden yolda yardım alabilir, hayallerini yapılandırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusallığın yakınlarının içinde bulunduğu maddi ve manevi konularına dâhil olmana yol açabilir. Daha önceden başlatmış olduğun iletişim ve ticarete dayalı konularına hız verip, somutlaştırabilirsin. Bir takım yazılı ve sözlü anlaşmaların realitesini de sorgulayabilmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çevrendekileri ikna etmek için söylediğin söylemler, bir rekabet ortamı oluşturarak maddi bir boyuta taşınabilir. Dolunay; becerikli olduğun alanlarda yetenek ve yaratıcılığını kullanmana imkân verirken, uzun zamandır emek verdiğin çalışmanın maddi getirisinden uzun vadeli faydalanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; akşamüzeri burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, Şubat ayının ilk günlerinde aldığın karar ve başlangıçları destekleyebilir. Plan ve projelerini daha sağlam temeller üzerine kurabilir ve hayatına yön verebilirsin. Romantik ilişkin ve maddi gelirlerin tatmin edici olmaya başlayabilir. Fiziksel ve ruhsal yeniliklere açık bir dönemdesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal çevrenin etkisinde kalarak hassaslaşabilir, enerjinin içe dönmesiyle kendi kendine stres yaşatabilirsin. Bilinçaltını ve sağlığını etkileyecek olan Dolunay; bazı sağlık sorunlarının olabileceğini vurgulamakta. Gizli saklı işler ve bilgin dâhilinde olmayan konular için uyanık olmakta yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde çevrendeki insanlara karşı inisiyatifli olmakta zorlanabilir, bir memnuniyetsizlik duygusu içerisinde olabilirsin. Hedef ve dostluklar evinde oluşan Dolunay; özel ilişkini daha hareketli ve hoşgörülü kılabilir. Hedef ve hayallerine ulaşabilir evrenin desteğini de yanında hissedebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Şubat ayının başlarında kariyer alanında yapmış olabileceğin girişimin sonucunu alabilirsin. Bugün toplum içerisinde çok da rahat edemeyebilir, adeta havadan nem kapabilirsin. Dolunay; kariyer alnında ve aile hayatındaki dengelerin ince bir çizgide olabileceğini vurgularken, empati kurarak hoşgörülü olman için seni uyarıyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; önümüzdeki birkaç gün, yaratıcı çalışmaların, sosyal medya paylaşımların, reklam ve promosyon çalışmalarında ve eğitim verdiğin alanlarda takdir toplayıp, fark edilmen mümkün. Başak burcunda oluşacak olan Dolunay; hukuki meselelerinde, uzaklarla olan yazılı ve sözlü iletişiminde seni ve ileriyi gören görüş ve fikirlerini destekliyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün iç güdülerine yenik düşebilir, mantığının onaylamadığı kararlar alabilir, ardından pişmanlık duyabilirsin. Ortak kaynaklar evinde oluşacak olan Dolunay; alacaklarını toparlamanda, borçlarını ödemende ve yapılandırmanda, ruhsal ve manevi içerikli bir seyahat planında yardımcı olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün burcuna geçen Güneş ve karşıt burcunda oluşacak Dolunay; önümüzdeki süreçte hayat dinamiklerine destek olup, fırsatlar getirebilir. Hayalini kurduğun hedefe ve statüye ulaşabilir, iş ortaklıklarından kazançlı çıkabilir, partnerinle arandaki dengeyi sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.