19 Şubat 2018 Burç Yorumları

Oldukça enerjik ve hızlı bir gün ancak sabah saatlerinde kendimizi biraz depresif ve yorgun hissedebiliriz. Öğleden önce sorumluluklarımız baskısını üzerimizde hissedecek, görev odaklı ve hırslı olacağız. Öğleden sonra bu enerjiler yerini daha enerjik ve neşeli bir ruh haline bırakabilir. Ancak risk almaya daha meyilli olmamız mümkün. Hayatımızda yeni başlangıçlar yapma isteği ağır basabilir, bir konuda öncü olmak isteyebiliriz. Bugün kendimizi olabildiğince meşgül etmek ve fiziksel enerjimizi verimli bir şeylere kanalize etmek bize iyi gelebilir. Açık havada vakit geçirmek de kendimizi daha iyi hissetmemize yardım edebilir. Sabırsızca davranmaktan ve sonuçlarını düşünmeden adım atmaktan kaçınmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; haftaya girişimci ve yaratıcı fikirlerle başlamış olsan da kendini ifade etmekte veya fikirlerini uygulamakta zorlanabilirsin. Akademik konularda veya yurt dışı bağlantılı işlerdeki hırslı yaklaşımların gizli rakiplerinin dikkatini çekebilir. Bu dönemde yaptığın işlerin detaylarına daha dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa; konsantrasyonunun olmaması, üzerinde çalıştığın birçok işi yetiştirememene neden olabilir. Zihnin sürekli üretim halinde olsa da bedeninin dinlenme isteği, sabah saatlerinde zorlanmana neden olabilir. Öğleden sonra kazançlarına odaklanabilir, yaratıcı fikirlerini bu alanda değerlendirebilirsin.

Sevgili İkizler; sosyal hayatta aktif olarak yer alabilir, yeni bir çevre edinebilir ve bu çevre içerisinde yaratıcı yeteneklerini göstermek, düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Kazançlarının koruman için ortaklarla yürüttüğün işlere dikkatle yaklaşman gerekebilir. Sevdiğin kişinin sorumluluğu üstlenmek ve bu konuda duygusal baskı hissetmek seni yorabilir.

Sevgili Yengeç; eğitiminle veya geleceğinle ilgili planlarını üstlerinle ya da büyüklerinle paylaşmak için sabırsız olabilir, duygusal yönü ağır basan fikirler sunabilirsin. İş arkadaşlarının desteğini alabilir, cesaretli adımlar atabilirsin. Fakat ikili ilişkilerinde yaşayabileceğin hayal kırıklığı duygusal dönüşüm yaşamana neden olabilir.

Sevgili Aslan; gelirlerindeki dalgalanmalar, borç ve alacak dengeni ayarlamak adına planlamalar yapmanı gerektirebilir. Hukuksal konularla ilgilenebilir, bu konuda danışmanlık almayı düşünebilirsin. Karşılaştığın sorunları detaylı bir şekilde incelemen ve gerçekliğe önem vermen gereken durumlar olabilir. Sevdiklerinin kıymetini bilmelisin.

Sevgili Başak; finansal kaynaklarınla ilgili alacağın riskler hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Ortaklaşa yaptığın işlerde, taahhüt altına gireceğin konularda, mantıklı ve objektif olman gerekebilir. Gün içinde sevdiğin kişinin duygusal baskısı ile karşılaşmış olsan da empati kurmay ve karşındaki kişiyi tolere etmeyi tercih edebilirsin.

Sevgili Terazi; sevdiğin kişinin hayatına müdahil olabilir, işlerini kolaylaştırmak için ona yardım etmek isteyebilirsin. Kariyer hayatında sorumluluklarının artması ve kariyerinin bir dönüşüm içerisinde olması, dağılmana ve yanlış hesaplar yapmana neden olabilir. Yakın çevrenden gelebilecek tavsiyeler işine yarayabilir.

Sevgili Akrep; yakın çevrenle ilgili hesapta olmayan sorumluluklar üstlenmek durumunda kalabilirsin, bu durum günlük işlerinin aksamasına neden olabilir ve yeni bir düzen kurmak zorunda kalabilirsin. İyimser tavrın, pratikliğin ve yeteneklerin sorunları kolayca çözmene yardımcı olabilir. Enerjinin yükselmesi sevdiğinle hoş ve keyifli zaman geçirmeni sağlayabilir.

Sevgili Yay; haftaya enerjin yüksek başlayabilirsin. Eğlenmeyi, sevdiklerinle vakit geçirmeyi, duygu ve düşüncelerini gönülden ifade etmeyi seçebilirsin. Kendi sağlığın veya aile büyüklerinin sağlığı ile ilgilenebilirsin. Bazı sağlık kontroleri yaptırmak durumunda kalsan da birkaç uzmanla görüşerek önemli bir durum olmadığını anlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; yaratıcı yeteneklerini aldığın eğitimle sentezleyerek ürettiğin fikirlerini çevrenle paylaşmak isteyebilirsin. Gün içerisinde yazılı veya sözlü iletişimden kaynaklanan bir yanlış anlaşılma üstlerinden tepki almana neden olabilir. Çözüm odaklı olman ve alternatif fikirlere açık olman sorunları çözmene yardımcı olacaktır.

Sevgili Kova; sezgilerinin artması yaratıcılığını da güçlendirebilir, vizyoner görüşlerini toplumsal alanda ve yakın çevrende paylaşmak isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için mücadele etmen gerekse de bunun sonuçlarını alabilirsin. Ancak olgunlaştıramadığın bazı konular içsel olarak endişe yaşamana neden olabilir.

Sevgili Balık; burcunda konuk ettiğin gezegenler hayat dinamiklerini olumlu yönde etkiliyor. Yönetici gezegenin Jüpiter’in de desteği fırsat kapılarını ayağına getirecektir. Bu fırsatlar aldığın sorumluluklarla, yaratıcılığınla, üretkenliğinle ve kolektif bilince hizmet etmenle doğru orantılı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir