19 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabaha karşı erken saatler beklenmedik durumlara, sürprizlere ve şok edici gelişmelere açık görünüyor. Duygusal bir atmosferin hakimiyetine girebiliriz. İş, güç ve sorumluluklara belki biraz ara verecek; kendimize ve iç dünyamıza dönecek; önceliklerimizi değiştireceğiz. Sezgilerimiz, içgüdülerimiz bizi yönlendirecek; hislerimiz doğrultusunda hareket edeceğiz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, bizi manen tatmin eden işlerle ilgilenmeyi tercih edeceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; duygusal ve hassas enerjilerle güne başlayabilir, objektif olmakta zorlanabilirsin. Ailevi değerlerini ve derinlerdeki duygularını sorgulayabilir, çalışma koşulların veya kariyerinle ilgili gelişen durumlara ani tepkilerle koşulları daha fazla zora sokabilirsin.  Önümüzdeki birkaç gün sağduyulu olmaya çalışmakta fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; farkındalığınla ilgili gelişmeler yaşayabilir, hayat felsefeni değiştirebilecek bir takım olaylarla karşılaşabilirsin. Karsındaki otorite konumundaki insanlardan alacağın geri bildirimler seni bazı sabit fikirlerini değiştirip, dönüşüme zorlayabilir. Henüz bu tarz olaylara hazır olmadığını hissedebilir, asi ve fevri çıkışlar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; alacak veya ödemelerle ilgili beklentin dışında gelişen durumlar, gün içinde kaygılanmana ve karamsarlığa düşmene sebep olabilir. Bu dönem uzun vadeli borç yükü altına girmemeli ve duygusal davranmamaya gayret etmelisin. Dostlarınla önyargıdan uzak bir gün geçirmeye bakmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; objektif olmakta zorlanabileceğin bir gündesin. İş birliği içinde olduğun kişilerle yaşayabileceğin birtakım sürtüşmeler inatlaşma boyutuna kadar gidebilir. Radikal kararlar alma eğiliminde olabilirsin. Kariyerinde daha özgür çalışmak, gelecekle ilgili beklentilerinde yenilik yapmak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kendini hararetli tartışmalar içinde bulabilir, ikili ilişkilerinde iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Eğitim ile ilgili konularda veya seyahat programında yaşayabileceğin aksilikler planlarının değişmesine neden olabilir. Hedeflerine doğru azimle ilerlemen mümkün ama bunu hırsla karıştırmamaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aile bağlarının kuvvetleneceği ancak özel ilişkinde kontrollü olmayı başaramayabileceğin bir gündesin, bu yüzden gereksiz öfke patlamaları yaşayabilirsin. Finansal içerikli bir konuda fikir alışverişi yapabilirsin ama riskli bir yatırım ya da harcama kararı maddi kayıpla sonuçlanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün sevdiğinin ya da sorumluluğunu aldığın kişinin, aşırı talepkar olması, duygusal dengenin bozulmasına ve ani çıkışlar yapmana sebep olabilir.  Önümüzdeki birkaç gün ailevi konular gündemin olurken, birçok konuda ön planda olabilirsin. Mevcut durumu korumak adına daha fazla dinleyici olmakta fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğine dair daha yenilikçi ve sıra dışı planlar içerisinde olabilir, mevcut sorunlarına daha yaratıcı ve sezgisel çözümler bulabilirsin. Gün içerisinde yakınlarınla olan ilişkilerin, duygusal ve iyimserlik enerjileri barındırırken, ufak bir sorunun büyüme ihtimali söz konusu olabilir. Esnek olmakta fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ilişkilerinle, aşk hayatınla ya da harcamalarınla ilgili sabırsız enerjilerle güne başlayabilir, zaman zaman duygularına yenik düşebilirsin. Harcamaların konusunda temkinli olmak, riskli işlerden uzak durmak gerekebilir. Diğer taraftan beklemediğin sürpriz bir gelirle de karşılaşman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerleyen Ay, aile bireylerinin ya da parterinin kırılgan ve hassas olabileceğini vurgularken, senin de gün içerisinde sabrını zorlayan koşulların olabileceğine işaret ediyor. Olası fikir ayrılıkları öfkelenmene neden olabileceğinden, tepkilerinde kontrollü olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yapmayı planladığın birçok iş ve proje zihninin gergin ve yorgun düşmesine neden olabilir. Bedeninin verdiği bir takım işaretleri dinleyip, ufak molalarla dinlenmeli, sağlığına özen göstermelisin. Yakınlarının yaşayabileceği bir takım olaylar; duygusal gelgitlere neden olurken, enerjinde düşebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yaratıcılık ve ilham gerektiren işlerine ağırlık verebilir, başarılı işler çıkarabilir ve kendini keyifli hissedebilirsin.  Ekonomik konuda tek başına aldığın sorumluluk, artık üzerinde baskı yaratıyor olabilir. Bu konuyla ilgili his ve duygularını açıkça dile getirmeli, ancak sözlerini özenle seçmelisin.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.