19 Ocak 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde işlerimizin daha kolaylıkla ilerlediği hatta arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşmak için her zamankinden çok daha az bir çaba göstereceğimizi fark edebiliriz. Ancak beklentilerimizin de yüksek olması elde ettiğimiz sonuçlardan memnun olmamamıza neden olabilir. Sonrasında beklenmedik gelişmeler gündemimizi değiştirebilir, olaylara farklı bir bakış açısı ile bakabilir, sorunlarımızı alternatif çözümler bulabiliriz. Öğle saatlerinde biraz daha tedbirli olmamızda ve risk almaktan kaçınmamızda yarar var. Öfkemizi ve tepkilerimizi mümkün olduğunca kontrol altında tutmalı, sağduyuyu elden bırakmamalıyız. 

Sevgili Koç; grup ve ekip çalışmaları içinde olabilir, toplumsal ve evrensel konular ile ilgili sıkça konuşmalar yapabilirsin. İkili, ortaklı veya romantik ilişkinde çözüm bulman gereken konularda kapris yapabilir, çabuk sinirlenebilirsin. Dil yarası açmamak adına önemli konularını ertelemen gerekebilir.

Sevgili Boğa; kariyer veya emlak alım satımı ile ilgili konularda yapman gereken işler varsa bunları ertelemen, romantik ilişkilerinde beklentini abartmaman, çocuklarınla ilgili konularda radikal karar almaman yerinde olabilir. Karşındaki kişinin sana aktardığı fikirleri onaylamak zorunda olmadığının da farkında olmaya ihtiyacın olabilir.

Sevgili İkizler; günlük işlerinin yoğun olduğu, topluluklar önünde kendini fazlasıyla ifade ettiğin bir gün olabilir. Sosyal çevrendeki insanlar ile olan diyaloglarında egonun kurbanı olmamak adına sakin kalmayı tercih etmen daha uygun olacaktır. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; gündemini tümüyle maddi konular işgal edebilir. Bu konular ile ilgili plan ve program yapmak, durumunu güncellemek yararına olacaktır. Fakat borç vermek veya borç almak konusunda karşılaşabileceğin zorluklara karşı dikkatli olmalısın. Aşk ve sevgiye dair konularda ise mantığının ön planda olması gerekebilir.

Sevgili Aslan; bugün yoğunlukla iç güdülerine kulak kabartabilirsin. Hem aşk hayatınla ilgili hem de ev ve ailen ile ilgili sorgulamalar yapabilirsin. Çok çalışıp yorulduğunu ancak karşında sana yardımcı kimsenin olmadığını düşünebilirsin. Sevdiğin kişilerin özgürlüklerini yaşama gayretlerine karşı sağduyulu olman gerekebilir.

Sevgili Başak; yapman gereken işleri toparlamak isteyebilir, bedensel sağlığınla ilgili konularda hassas davranabilirsin. Evcil hayvanınla ilgili bir konuda gerginlik yaşayabileceğin gibi çalışma arkadaşından kaynaklı fazla mesai de yapabilirsin. Bugün bir parça daha fazla hoş görülü olman gerekebilir.

Sevgili Terazi; aşka ve sevgiye bakış açının değişmesiyle, daha özgür bir ilişki arzu edebilirsin. Grup içi çalışmalarını organize etmek, planladığın işleri yapmak için sabah saatlerini kullanabilirsin. Öğle saatlerinde enerjinin değişmesi seni biraz gergin yapmış olsa da akşamın ilerleyen saatlerinde huzurlu olmayı başarabilirsin.

Sevgili Akrep; iş veya özel hayatın, kariyer veya ailevi konuların günün ana temalarını oluşturabilir. Bu hayat dinamiklerinin içinde hayatını sorgulamak isteyebilirsin. “Hak etiğim hayatı yaşıyor muyum? Çalışmalarım yeterli mi? Hangi alanda mutlu olurum? Bana bolluk hangi alandan gelir?” gibi sorular ile boğuşuyor olabilirsin.

Sevgili Yay; maddi konularda veya aşk hayatında endişelerinin arttığı bir gün geçirebilirsin. Bugün çevrendeki insanlara yardım etmek isterken bir yandan “iyilik den maraz doğar” değimini de anımsayabilirsin. Yakın çevren sayesinde, sosyal amaçları birçok alana hizmet etmek olan kimi sosyal sorumluluk projelerine dahil olabilirsin.

Sevgili Oğlak; kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığın harcamaların sırasında bütçe kontrolünü elden bırakmamalı, ihtiyaç dışı abartılı alışverişler yapmamalısın. Öğle saatlerinde duyacağın bazı haberler motivasyonunu düşürecek olsa da akşama doğru kendini toparlayarak, daha keyifli zaman geçirebilirsin.

Sevgili Kova; bugün orijinal fikir ve düşüncelerini yaratıcılığınla birleştirerek sıra dışı olmayı başarabilirsin. Yardım talepleri olan kardeş ve kuzenlerinin işlerini kolaylaştırabilirsin. Üstlerin ile yaptığın çalışmalarda fikir ayrılıkları yaşayabilir, esnek tavırlarınla sorunları kolayca tatlıya bağlayabilirsin.

Sevgili Balık; özel ve sosyal hayatını daha verimli ve sistematik bir yapıya oturtmak için değişime oldukça açık olduğun bir gündesin. Ruhsal şifa ve meditasyon için uygun bir gün olabileceği gibi daha önce kırgınlık yaşamış olduğun kişileri de sevgi ile affettiğin bir gün olabilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.