19 Nisan Burç Yorumları

Dün gecenin enerjilerine göre daha ılımlı ve sakin enerjiler altındayız. Ani gelişmeler olsa da işlerimiz olumlu bir şekilde ilerleyebilir. Uyumsuzluklar olabilir ama isteklerimizi elde etmek için hamle yapabiliriz. İçsel gerilimimiz yükselebilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Öğleden sonra çevremizdeki insanlarla uzlaşma zemini bulmakta zorlanabiliriz. Fikir ayrılıkları söz konusu olabilir, bizi rahatsız eden konuları tekrar gözden geçirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde son derece enerjik ve hırslı olabilir, parasal işlerinde daha planlı ve girişimci davranabilirsin. Sonuç odaklı davranarak acele ettiğinden otoritelerle çatışma yaşayabilirsin. Akşama doğru hedeflerini tutturmanın telaşı içinde fazla düşünmeden harekete geçebilirsin.Sevgili Boğa; güne ne istediğini bilerek başlayacak ve tüm gücünle işlerini tamamlamaya çalışacaksın. Fakat kontrolünde olmayan gelişmeler önüne engel çıkmasına neden olabilir. Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte isteklerinde fazla ısrarcı olabilir, uzlaşmaya yanaşmayabilirsin.

Sevgili İkizler; hedeflerine varmak için gösterdiğin çabanın sonuçlarını alabilir, maddi olarak kendini güvende hissetme ihtiyacı duyabilirsin. Gerek sosyal gerek özel ilişkilerinde hareketli bir gün olabilir. Akşam düşüncelerini sınırlayan ve seni endişelendiren konularla uğraşabilirsin.

Sevgili Yengeç; ekip çalışmaları yapman gereken bir gündesin. Arkadaşlarının seni cesaretlendirmesiyle harekete geçebilirsin fakat üstlerinle ya da otoritelerle çatışmalar yaşayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konuların ön plana çıkmasıyla birlikte krizler artabilir.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde çok kararlı ve hedef odaklı olabilecek, hırslarınla hareket edeceksin. Düşüncelerinle eylemlerin birbirini tutmadığından aynı görüşü paylaştığın kişilerle sorun yaşayabilirsin. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal hayatında yoğun ama verimli bir tempo başlayabilir.

Sevgili Başak; projelerinden sonuç almak için gösterdiğin çaba finansal engeller yüzünden bitebilir. Fazla hırslı ve iddialı davranmamalı, biraz daha oluruna bırakmalısın. Akşam saatlerinde inatçılığın artabilir, görüş farklılıkları yüzünden girişimlerin sekteye uğrayabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ilişkilerde yaşanan gerilim ve çatışmalar aynı zamanda var olan sorunlara çözümlerde üretmeni sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal çevreler içinde bulunabilir, daha keyif odaklı olabilirsin. Harcamalarını kontrol altına almalısın.

Sevgili Akrep; Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde ilişkilere ve iş birliklerine daha odaklı olabilirsin. Bugün sabah saatlerinde anlaşmaya varmak için çaba sarf edebilirsin. Hemen ardından hırslarına yenilebilir ya da rekabetten dolayı çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; maddi kazançlarla ilgili kısıtlamalardan kurtulmak adına cesaretle attığın adımlar fazla risk almana neden olabilir. Harcamalarını planlı ve belli bir bütçeye sadık kalarak yapmalı; keyfiyetten uzak durmalısın. Akşam saatlerinde görüş farklılıklarından dolayı çatışmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; çok kararlı, hırslı ve cesur adımlar atabilirsin. Önüne çıkan engelleri yıkarak ilerleyebilir, bir an önce sonuca ulaşmak isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanarak sorunlara çözüm üretebilirsin fakat geleneksel bakış açısının getirdiği inatlaşmalardan dolayı çabaların boşa gidebilir.

Sevgili Kova; sabah saatleri girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin. Hedeflerine ilerlerken seni yolundan alıkoyan durumlarla baş etmenin zorluklarını yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte önceliklerini sıraya koyabilir ve kendi isteklerinin peşinden gidebilirsin.

Sevgili Balık; bugün girişimlerinin hesapladığından daha fazlaya mal olması seni durduramayabilir. Sınırlarını zorlayarak harcamalar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yalnızlığa ihtiyaç duyabilir, duyduğun haberlerden dolayı içine çekilebilir, iletişimi kesebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.