19 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay halen Balık burcunda…

Merkür Mars arasında uyumlu açının enerjisi hakimiyeti halen sürmekte…Fikirler havada uçuşabilir; söylemlerimiz yerinde olabileceği gibi gereksiz de olabilir. Dikkat.

Ay’ın Neptün ile kavuşumu his dünyamızın yoğunlaşmasına neden olabilir. Fazlasıyla hassas olabileceğimiz gibi duygusal manada dağınıklık ve dalgalanmaların da yaşanması söz konusu…Bu etkiler altında günün ilk bölümünde belki ruh halimiz pek stabil olmayabilir; hayaller, idealize edilen beklentiler yükselebilir veya hayal kırıklıkları, kayıplar, bezginlik, yanılgılar bizleri yorabilir. Ayrıca koşullara pek tolerans gösteremeyebiliriz. En iyisi kendi iç dünyamıza dönmek ve ihtiyacımız olan şifalanmayı gerçekleştirmek…

Akşamüstü saatlerinde 17:45’te Güneş burç değiştirip artık Boğa burcundaki yolculuğuna başlayacak…Son bir aydır yaşadığımız mücadele dönemi yerini sanki maddi manevi huzur, güven sağlama gayretine ve sahip olduğumuz şartları korumaya bırakacak…Aynı zamanda parasal konular, yeme içme, toprak, tarım, yerleşim, alışkanlıklarımızla da ilgili yeni durumların ortaya çıkması mümkün.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftanın yorgunluğunu atmak için tüm gücünü dinlenmeye ayırabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle sezgisel ve duygusal olduğun bugünü yaratıcılık gerektiren aktivitelerle ilgilenerek geçirmen konusunda seni destekleyecektir. İhtiyacın olan bilgilere ulaşmak, araştırma yapmak, yazı veya şiir yazmak için ideal bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte duygusal anlamda doyuma ulaştığını hissederken; ikili ilişkilerden zevk alabileceğin bir gün geçirebilirsin. Sosyal medyada oldukça fazla zaman geçirebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsin. Seyahat planları yapma veya organize edilmiş kültürel turlara katılma fikri sana iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günü kendini göstermek, fikirlerini özgürce ifade etmek, sosyal medyada sesini duyurmak için kullanmak isteyebilirsin. Sağlığınla ilgili doğal malzemelerle yapılacak kür uygulamalarını ve spor yapmayı tercih edebilirsin. Akraba ilişkilerinin yoğun olduğu bugün de; sürpriz haberler alman mümkün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; enerjinin yüksek olduğu bugünü yeni ilgi alanlarına yönelip deneyimleyerek, sportif faaliyetler içine girerek ve eğlenmek için yaratıcı fikirler geliştirerek değerlendireceksin. Uzun zamandır istediğin; fakat vakit ayıramadığın bir hobinle ilgilenmeye başlayabilir, sevdiğin insana bazı sürprizlerin olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günü bir konuyu aydınlatmak ve incelemek için kullanabilir; enerjini bu alana yoğunlaştırabilirsin. Eşine, anlaşma veya iş birliği içinde olduğun insanlara karşı duygusal davranışlar sergileyebileceğin gibi onlara karşı her zamankinden fazla cömert tavırların olabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkide daha tutkulu olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiğin veya romantik ilişkide olduğun kişiye karşı fazla duyarlı olabilir ve onların isteklerine sevgiyle cevap verebilirsin. Eğitim veya sosyal amaçlı organize edilmiş bir medya topluluğuna yakın arkadaşlarınla birlikte katılabileceğin gibi kardeşlerinle ilerleyen tarihler için bir seyahat planı içine girebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gününü evdeki rutin işlerini toparlamak ya da var olan sorumluluklarına pratik çözümler üreterek geçirebilirsin. Bedensel sağlığına özen göstermen gereken bir süreç olduğu için kendi doğal besinler veya vitamin takviyesi yapabilirsin. Manevi ve ruhsal yönünü aktive edecek bir hobiye başlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ailenle vakit geçirmek veya çocuklarınla ilgilenmeyi tercih edebilirsin. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle ilişkine göstereceğin aşırı duyar ve tutku partnerinin dikkatini çekecektir. Sosyal açıdan zorlayıcı bir ilişki içine girsen de; derin düşüncelerin ve aşırı şehvet seni ele geçirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günü evinde yakınlarınla görüşerek veya dinlenerek geçirmek isteyebilirsin. Ev içi tadilat ve dekorasyon için oldukça uygun bir gündesin. Güneş’in burç değiştirmesiyle; sosyal medyada aktif olabilir; sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunurken bastırılmış bazı duyguların gün yüzüne çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugünü yakın çevren ile derin ve duygusal bağlar kurarak geçirirken; hislerin yaratıcı fikirler üretmeye yönelik olabilir. Para kazanmak, daha konforlu yaşamak, yeteneklerini fırsata çevirmek adına çevrenle yoğun bir iletişim halinde olabilirsin. Kişisel bakım yapabilir ve cildine önem verebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; haftanın bu son gününü duygusal iniş çıkışlar yaşayarak geçirebilir; bu nedenle evde dinlenmeyi tercih edebilirsin. Fiziksel ve ruhsal sağlığınla ilgilenmek için çeşitli aktivitelerde bulunabilirsin. Karşına çıkabilecek yeni iş olanaklarıyla birlikte; maddi konular gündemindeki yerini alabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; enerjinin ve duygularının oldukça yoğun olduğu bugün de; yaratıcı işler yapmak için sezgilerinin rehberliğine güvenmelisin. Burcunda ilerleyen Ay; enerjini muhafaza etmeni sağlarken; başlayacağımız yeni haftaya hazırlık için seni destekleyecektir. Sosyal ve romantik ilişkilerinden keyif alabilir; kendini daha değerli hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.