19 Nisan 2018 Burç Yorumları

İletişim ağımızın canlanacağı bir gündeyiz. Öğle saatlerine kadar keyfini sürmeye bakalım, zira ilerleyen saatlerde yaşayacağımız kararsızlık ve ikilemler hayal kırıklığı yaşamamıza sebep olabilir. Fedakar davranmamız, vazgeçmemiz gereken konular gündeme gelebilir.

Sevgili Koç; iş hayatındaki yoğun tempo, zihninin dağılmasına neden olabilir. Yakın çevrenden gelebilecek fikirlere açık olsan da yeni girişimlere başlamadan önce iyi düşünmende yarar vardır. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar kariyer evinde geri harekete başlaması; uzun vadeli işlerinde sabırlı olmanı, sorumluluklarını tekrar gözden geçirmeni gerektirebilir.

Sevgili Boğa; geçen ayın ortalarından içinde bulunduğun depresif ruh halinden çıkabilir, sosyalleşebilir ve eğlenceli ortamlarda bulunabilirsin. Ancak kontrolün dışındaki harcamalara dikkat etmen gerekebilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar kariyer evinde geri harekete başlamasıyla; inançlarını ve manevi konuları sorgulayabilir, eğitimle ilgili eksiklerini tamamlayabilirsin.

Sevgili İkizler; grup çalışmalarında ve özellikle geleceğini ilgilendiren konularda anlık kararlar alman hata yapmana neden olabilir. Sakin ve çok boyutlu düşünmen gerekebilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar ortak kaynaklar evinde geri harekete başlamasıyla; maddi konularını ve ortaklaşa gelirlerini tekrar gözden geçirebilir, revize edebilirsin.

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerinde veya sosyal çevrende abartılı tavırlar sergilediğini fark edebilir, geri planda kalarak içsel sorgulama yapmayı isteyebilirsin. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar karşıt evinde geri harekete başlamasıyla; ikili ilişkilerin, evliliğin ya da ortaklı işlerindeki diyaloglarında eksikliklerine ayna tutan kişiler ile karşılaşabilir, farkındalığını yükseltebilirsin.

Sevgili Aslan; Rekabetçi tavrın, arkadaşlarınla iletişiminde tutamayacağın sözler vermene ve fazla para harcamana neden olabilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su; sağlığın, günlük işlerin ve çalışma alanında planlı ve gerçekçi olmanı sağlayacak, eksiklerini görmene ve tamamlamana yardımcı olacaktır.

Sevgili Başak; çalışma hayatında görünür olmaktan hoşlandığın bir gün olsa da kararsızlık bir ruh hali içinde bulunman; karşındaki insanla ortak bir paydada buluşmanı engelleyebilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro hareketi; çocuğunla, aşk hayatınla, hobilerinle ya da spekülatif yatırımlarla ilgili alanlarda sınırlarını görmene ve daha objektif olmana yardımcı olabilir.

Sevgili Terazi; sosyal medyadan duyabileceğin haberin doğruluğunu sorgulama ihtiyacı duyabilirsin. Kandırılma riskini göz önünde bulundurman gerekmektedir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su; ev, aile ve yaşam alanında görmezden geldiğin konular üzerinde durmana sebep olabilir. Sabır ve dayanaklılık açısından tekrar zorlu testlerden geçebilirsin.

Sevgili Akrep; harcamalarının artması, finansal kontrolünü kaybetmene neden olabileceği gibi, motivasyonunu da düşürebilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su; kardeşlerin, yakın çevren, ticaret ya da eğitimle ilgili temalarda biraz daha olgunlaşmanı ve uzmanlaşmanı sağlayabilir. Maddi konular gündeminde önemli bir yer kaplamaya başlayabilir.

Sevgili Yay; iş birliği içerisinde olduğun kişilerle yapabileceğin görüşmelerde kendini baskı altında hissetmen zihinsel karmaşa yaşamana ve hata yapmana neden olabilir. Detaylara dikkat etmen gereken bir dönemdesin. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su kazançların, harcamaların ve hayat deneyimlerinle ilgili konularda farkındalık yaşamanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; bugün çalışma arkadaşlarının aşırı tepkileri karşısında şaşırabilir, kendini ifade etme konusunda zorlanma yaşayabilirsin. Sağduyulu olman gereken bir gündesin. Burcunda geri harekete başlayan ve 6 Eylül’e kadar devam edecek olan Satürn Retro’su; arzu ve isteklerinde, hayat dinamiklerinde düzenlemen gereken konuları önüne serip, tekrar yapılandırmanı talep edebilir.

Sevgili Kova; çocuklar ya da gençlerle yaşayabileceğin olası yanlış anlaşılmalar keyfini kaçırsa da romantik ilişkilerindeki keyifli gelişmeler moralini düzeltebilir. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su; alman gereken dersleri ve sorumlulukları gündeme getirirken, dost ve düşmanlarını da ayırt etmene yardımcı olabilir.

Sevgili Balık; aile büyüklerinin ani sorumlulukları; kafanın karışmasına, organize olamamana neden olabilir. Sistemli olman gereken bir gündesin. Satürn’ün 6 Eylül’e kadar sürecek olan Retro’su; kariyer ve hedeflerinle ilgili eksik olan konuları tekrar gündeme getirebilir ve sosyal gruplar içinde temkinli ve dayanıklı olmayı hatırlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.