19 Mayıs Burç Yorumları

Sabahın erken saatlerinde biraz içsel gerilim hissetmiş olabilir, dünkü gibi hareketli ve neşeli olamayabiliriz. İlerleyen saatlerde kendimizi daha duygusal ve romantik hissedebiliriz. Günü sevdiklerimizle birlikte geçirebilir, onların ihtiyaçlarına odaklanabiliriz. Gönüllü çalışmalarda bulunmak ve başkalarına yardım etmek için uygun bir gündeyiz. Duygularımız ve mantığımız arasında bir denge kurabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günü iki farklı şekilde değerlendirebilirsin. İç dünyana çekilerek kendinle ve duygularınla baş başa kalarak ya da sana ihtiyacı olanlara yardım ederek geçirebilirsin. Geçmiş, anılar da bilinçaltının derinliklerinden çıkarak seni hassaslaştırabilir.  İlişki ve iş birliklerinden kaynaklı gelişmelerde ise tepkilerini ayarlamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yemeyi içmeyi abartabilir adeta kontrolü kaçırabilirsin. Gruplarla ve arkadaşlarla birlikte olmaktan keyif duyabilir; onlarla duygularını paylaşabilir; geçmişi yad edebilirsin. Birbirinizin ne söylemek istediğini iyi anlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim ve yolculuklar da gündeminde olabilir.

Sevgili İkizler; ailevi konular ve üzerine aldığın sorumluluklar gündeminde öne çıkmakta. Her ne kadar şu günlerde içinde bulunduğun koşullar belirsizlikler içerse de iç sesini dinleyerek ilerleyeceğin yolu bulabilirsin. Aşktan yana abartılı olduğun beklentilerini yeniden ele alman ve makul bir çizgiye indirmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; duygularının etkisindesin. Bir yanıyla teslim almak isterken bir yanıyla da mantıklı olmak istemektesin. Güvenebileceğin dostlarınla günü geçirebilir onlardan hayata dair pek çok şey öğrenebilirsin. Ayrıca önümüzdeki günlerde başlatacağın işlerin ön çalışmalarına vakit ayırabilirsin.

Sevgili Aslan; parasal işler ve duygusal paylaşımlarında fedakâr tarafın ağır basabilir. Alacağın risklerde kontrollü olmada yarar var. Ayrıca bugün sosyal yaşamda fikir ve düşüncelerinle de ön planda olabilirisin. Bir anlaşma, bir yolculuk veya bir eğitimle ilgili yaptığın değerlendirmeler sonucunda karar alabilirsin.

Sevgili Başak; karşıt burcunda ilerleyen Ay seni ilişki, iş birliği ve ortaklıklarda fedakarlıkta bulunmaya itebilir. Karşındakilerin hayalci yönleri olmasına rağmen bunu tolere edebilir; onları sağlam ve güvenli koşullar hakkında bilgilendirebilirsin. Parasal alandaki kaygılarına da çözüm olacak bazı fikirler aklına gelebilir.

Sevgili Terazi; yapılacak pek çok işin olmasına karşın başkalarının isteklerine göre hareket etmek durumunda kalabilirsin. Bu durum motivasyonunu düşürebilir. Bu yüzden günü dinlenerek geçirmen ve enerji depolaman yerinde olabilir. Önümüzdeki günlerde başlatacağın girişimlerin de ön hazırlıklarına yönelebilirsin.

Sevgili Akrep; duygularının yoğunluğu zaman zaman aklını başından alsa da makul ve mantıklı düşünme ihtimalin yüksek. İlişki ve iş birliklerinden beklentilerine cevap bulabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Ayrıca bugün abartılı tepkiler verebileceğin, harcamada bulunmana sebep olacak şeylerden uzak durmalısın.

Sevgili Yay; aldığın kararları en doğru şekliyle uygulayabilmek için değerlendirme yapabilir; güvendiğin kişilerle fikir alış verişleri yapabilirsin. Evin, ailen ve yerleşiminle ilgili de bulanık olan koşullara istikrar kazandırabilmek için girişimlerde bulunabilirsin. Fazla tavizkar ve toleranslı davranmak koşullarını olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Oğlak; duygusallığını arttıran durumlar olmasına karşın mantıklı olmaktan vazgeçmeyebilirsin. Ayrıca bugün sevdiklerinle, yakın arkadaşlarınla veya beraber olduğun kişilerle hoş vakit geçirme şansın var. Kısa bir yolculuğa çıkabilir veya sohbet etme imkanı yaratabilirsin.

Sevgili Kova; kendini güvende hissedebilmen için maddi manevi olarak her şeyi kontrolün altında tutmak istemektesin. Ancak bugün koşullarının dalgalanmalara açıklığı seni de iniş ve çıkışlara itebilir. Ailenden veya dana yakın olanlardan alacağın desteklerin olabilir. Hedeflediğin işlerin eksik taraflarını gözden geçirebilirsin.

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay seni duygusal, şefkatli ve hassas kılabilir. Başkalarının yardımına gönüllü koşabilir; onlarla paylaşımlarda bulunabilirsin. Karar alma durumunda kaldığın takdirde mantığınızda devrede tutacak bir ruh halindesin. Ancak harcamalarında dikkatli olmalısın. Aşırılıklara kaçabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.