19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu

Birkaç gündür devam eden gerilime rağmen sabah saatlerinden itibaren neşe ve iyimserlik dolu olabiliriz. Kıpır kıpır heyecan içinde bir gün geçirebilir, kutlamalara katılabilir, açık havada zaman geçirebiliriz. Hem kendimizi iyileştirmek hem de başkalarına faydamız dokunsun diye depresif ruh halinden kurtulup canlı ve aktif olacağımız, biraz da vurdum duymaz davranabileceğimiz ve içimizin umut dolu olacağı bir gün bizi bekliyor.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne günün ilk saatlerinde oluşan Dolunay’ın etkisiyle biraz huzursuz ve ikilem içinde başlayabilirsin. Ancak hemen sonrasında kendini daha enerjik hissetmen mümkün.  Konforunu ve finansal durumunu ilgilendiren olumlu gelişmeler ya da bulacağın sorunlara bulacağın pratik çözümler keyfini yerine getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; içsel dengeni korumakta zorlandığın bir güne başlayabilirsin. Hayatına yön vermek, başlatmak ya da bitirmek istediğin birtakım konularda bugün çevrene danışıp fikir almaktan yana olabilirsin. Bu günlerde önem verdiğin fiziksel görünümün sayesinde çevrendekilerin ilgi odağı haline gelmen de mümkün. Bu yöndeki harcamalarına dikkat.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk saatlerinde sağlık alanında oluşan Dolunay, yoğun iş tempona ara verip dinlenmeni ya da görmezden geldiğin sağlık sorunlarına odaklanmanı gerektirebilir. Kısa süre sonra karşıt burcunda geçecek olan Ay, seni özel ilişkinde ve finansal konularda cesaretlendirip heveslendirirken başkalarıyla beraber adım atmanın getirilerinden de yararlandırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Dolunay, romantik ilişkilerde hızlı ve keyifli gelişmelerin olabileceğini işaret etmekte. Yaratıcılık gerektiren konularda son derece başarılı olabilir, enteresan fikirler geliştirebilirsin. Gençlerle ya da çocuğunla ilgili organizasyonlara katılabilir, günün rutin eylemlerinden uzaklaşarak keyfini ve neşeni arttırabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hem iş hem de özel yaşamında emek verdiğin ve bu aralar sonucunu beklediğin konu gelişim göstererek, umutla dolmanı ve kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Gayrimenkul alım satımında da şansın yaver gidebilir. Ailenle keyifli bir organizasyonda bulunabilirsin. Hafta başından itibaren gelişen konulara ivme kazandırabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iletişim trafiğinin yoğun olduğu bir güne başlayabilir, yakınlarının tavsiyesini dinleyerek ya da ayağına gelen fırsatı değerlendirmek isteyerek yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsin. Ailevi konuda değişen koşullara rağmen iyimserliğini muhafaza edebilir, günün büyük çoğunluğunu evinde geçirmek isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kazançlı çıkacağını düşündüğün bir işin sonuçlanmasıyla, finansal alanda oldukça iyimser bir tavırda olabilirsin. Hayal ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için girişimlerde bulunabilir veya yaşadıklarını daha detaylı değerlendirebilirsin. Yakınlarına bütçenle ilgili konularda tutamayacağın sözler vermekten kaçınmanda yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcunda oluşan Dolunay’ın yanı sıra karşıt burcundaki gezegen yoğunluğu olayların kendi isteklerin doğrultusunda ilerlemesine fırsat verirken, empati kurmana da yardımcı olabilir. Kendine duyduğun özgüven ve yeteneğinle, ekonomik koşullarını iyileştirecek girişimlerde bulunabilir, fikir ve sezgilerine odaklanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Dolunay’ın etkisiyle güne bilinçaltındaki iniş çıkışlarla başlayabilirsin. Ardından burcunda konumlanan Ay, aklını kurcalayan sorunları cesaretle ifade ederek bir çırpıda çözüme kavuşturmana yardımcı olabilir. Beklentin dışında gelişen bir iş teklifi, çevrene dedikodu malzemesi olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal alanda oldukça hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. Dolunayla birlikte geleceğe dair hedeflerinle ilgili girişimlerinden sonuçlar alabilirsin. Emeklerinin karşılığını almanın verdiği gururla birlikte, takdir de toplayacaksın. Gün içinde kontrol dışı gelişmeler planlı programlı ilerlemeni zorlaştırsa da iyimserliğini koruyabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; neşenin yerinde olması karmaşık durumlar yaşasan dahi üstesinden gelmeni kolaylaştıracaktır. Henüz gün yüzüne çıkarmadığın plan ve projelerine start vermen mümkün.  Dolunay, kariyerini desteklerken, ailenle ilgili yaşamış olabileceğin krizlere de son noktayı koydurabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün risk ve yüksek enerji gerektiren durumlar hoşuna giderken sosyal yaşamın içinde bulunmaktan keyif duyabilirsin. İşindeki başarıların biraz daha ön plana çıkmanı desteklerken, uzak yerlerle bağlantı kurmana da yardımcı olabilir. Bu dönem yapacağın yazılı ve sözlü anlaşmada kadın figürlerinden daha çok destek görmen mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.