19 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerin iyimserliğin hakim olacağı bir güne başlıyoruz. Kısa bir süre içinde bulunduğumuz ortamların, muhabbetimiz olan insanların samimiyetsiz olduğunu düşünsek de ilerleyen saatlerde umutlarımız tazelenecek ve sevdiklerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. İnsani değerlerimiz ortaya çıkacak, çevremizdekilere saygıyla yaklaşabileceğiz.

Sevgili Koç; maddi kaynaklarınla alakalı konularda ailenden beklediğin desteği görebilir, öğleden sonra sosyal alanda kontrol edemediğin tutarsız duyumlarla karşı karşıya kalabilirsin. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle; ailevi konularda daha geleneksel olabilir, maddi ve manevi güven duygusunu önemseyebilirsin.

Sevgili Boğa; Yönetici gezegenin olan Venüs’ün burç değiştirmesiyle, eğitim, seyahat, kardeşler ve yurt dışı bağlantılı işler gündemine gelirken, yakınlarına olan sevgi ve ilgin daha belirgin olabilir. İlişkilerinde değişim arzusu hissederken, fikirlerinde de somut ve akılcı davranabilirsin. Kısa vadeli duygusal baskı altında kalman mümkün.

Sevgili İkizler;  duygusal ve anaç yaklaşımın, birlikte olduğun kişilere karşı daha verici ve bonkör olmanı sağlarken,  elindeki kazançlarına da sahip çıkman gerekebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; sanatsal konulara, yaratıcılık gerektiren işlere ve hobilerine ağırlık verebilir, romantik ilişkilerin ve çocuklarla olan birlikteliğini önemseyebilirsin.

Sevgili Yenge; Venüs’ün burcuna geçmesiyle birlikte; kişisel değerlerine önem verebilir, güçlü ve daha dirayetli olabilirsin. Kendine ve sevdiklerine bakış açın; huzur ve istikrar içerebilir. Gün içerisindeki bazı söylemlerin yanlış anlaşılmana neden olabileceği gibi partnerinle de gergin zamanlar geçirmene neden olabilir. Kullandığın sözlere dikkat.

Sevgili Aslan; sesiz ve sakin bir gün geçirmek, işlerini tek başına yapmak istiyor olsan da bazı iş arkadaşlarının kıskanç tavırları ile karşılaşabilirsin. Yapıcı tavırların gününün güzel geçmesini sağlayacaktır. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; geleceğin ile ilgili kararlar almana, geçmişini sorgulamana, gizli saklı iş ve aşk ilişkilerine daha yatkın olabilirsin.

Sevgili Başak; sosyal organizasyonlarda bulunabileceğin bir gün olabilir. Bazı arkadaşlarının kendi menfaatlerini ön planda tutması senin ve ortamın huzurunu bozabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; çeşitli projelerde bulunmak, yaratıcı çalışmalar yapmak, sevdiğin kişileri sahiplenmek isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; Yönetici gezegenin olan Venüs’ün burç değiştirmesiyle; gerek ailevi gerekse kariyer hayatında huzur ve güven duygusu içinde olmak ve sağlam temelli iş birlikleri kurmak isteyebilirsin. Gün içerisinde, iş ve kariyer alanlarında destekler görebilir, ev ve yuva konularında daha adil davranabilirsin.

Sevgili Akrep; hayata bakış açının yenilenerek değişmesiyle, yurtdışı bağlantılı işlerine hız verebilir, aşk, sevgi ve huzur arayışına uzaklarda devam etmek isteyebilirsin. Akşam saatlerinde sözlerine ve iletişim trafiğe dikkat etmelisin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; topluma yönelik inanç ve görüşlerinde birlik duygusunu önemseyebilir, daha koruyucu bir tavrı benimseyebilirsin.

Sevgili Yay; Yay: finansal alanlarında risk barındıran konulardan uzak durman ve yanlış anlaşılmamak için tedbirli olman gerekebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; ortak kazanımlar, hukuki konular, derin ve tutkuyla baktığın alanlarda güvenliğini sorgulayabilir, garanti altında olmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; partnerinle aranda güçlü bağlar bulunuyor olsa da yaşayabileceğin duygusal bir sorun, olayları büyütmene sebep olabilir. Empatik davranarak; olayları hızlıca çözebilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, partnerine ve iş birliği içerisinde olduğun insanlara karşı daha sağduyulu olabilir, onları koruman altına almak isteyebilirsin.

Sevgili Kova; bu sıralar ev, iş ve sevdiklerin derken; çok yorulmuş olabilirsin. Kendine de zaman ayırmak, ruhuna, bedenine ve zihnine iyi gelebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; sağlığın, iş ve çalışma hayatın, hizmet verdiğin ya da aldığın insanlara karşı hassas olabilir, maddi ve manevi güvenliğini daha çok önemsemeye başlayabilirsin.

Sevgili Balık; enerjinin yüksek olması, sevdiklerine karşı da pozitif olmasını sağlayacaktır. Gün ortasında kısa süreli yaşayabileceğin duygusal değişime karşı negatif duygulara kapılmamaya çalışmalısın. Venüs’ün burç değiştirmesiyle; sevdiklerine karşı daha sahiplenici olabilir, rahat ve konforlu alanlarda bulunmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir