19 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerinde enerjimiz düşük olabilir, planlarımız ertelenebilir ya da küçük aksaklıklar yaşanabilir, bu saatleri dinlenerek geçirmek yerinde olur. Öğleden sonra kendimizi daha iyi hissedeceğiz ve sosyalleşeceğiz. Sevdiklerimizle keyifli zaman geçirebiliriz. Ayrıca okumak, öğrenmek için de uygun bir gün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren kararsız ve yönsüz olabilir, yaptığın programa uymakta zorlanabilirsin. Gelişmeleri kontrol edecek koşullara sahip olmamanın getirdiği ertelemeleri yaşayabilirsin. Geçmişten gelen ilişki ve olayların ortaya çıkması iyice kafa karıştırıcı olabilir.Sevgili Boğa; ekonomik paylaşımlarda beklentilerinin yerine gelebilmesi için risk alman gerekebilir. Maddi, manevi güvenceye ihtiyaç duyduğun bugünlerde maceraya atılmak istemediğinden hayallerinden vazgeçmen gerekebilir. Arkadaşlarınla yaptığın program ertelenebilir.Sevgili İkizler; eski arkadaşlarınla bir araya gelmek için yaptığın organizasyonda aksamalar olabilir, karşındakilerin tavırlarını anlamakta zorluk çekebilirsin. Bugün ilişkilere biraz daha odaklanabilir, onlarla birlikte harekete geçebilirsin fakat belirsizlikler karar almanı engelleyebilir.

Sevgili Yengeç; bugün de halletmen gereken işler peşini bırakmadığından gün içinde çalışmak zorunda kalabilirsin. Beklenti içinde olduğun durumlar için hayal kurmak yerine daha fazla çaba harcaman gerekmekte. Hem bedenini hem de zihnini yoran uğraşlar içinde olabilirsin.

Sevgili Aslan; aşkı doya doya yaşamak, hayattan keyif almak ve yaratıcılık isteyen uğraşlarda üretken olmak için iyi bir gündesin. Ancak ekonomik koşulların belirsizliği daima şüphe içinde olmana ve kendini güvende hissedememene neden olabilir. Yanılgıya düşmemek için riskleri iyi hesaplamalısın.

Sevgili Başak; bugünü nasıl geçireceğin konusunda kararsız kalabilir, hem eve hem de sosyal yaşama zaman ayırmak isteyebilirsin. Ev, aile ve yerleşimle ilgili girişimlerde bulunmadan önce planlarının gerçekçi ve uygulanabilir olduğundan emin olmalısın. Olayları kontrol etmek yerine akışta kalmalısın.

Sevgili Terazi; yolculuklar, eğitim ve yurt dışına ait işler açısından oldukça hareketli bir gün yaşayabilirsin. Gün boyunca telefon elinden düşmese de sonuç alabileceğin bir gelişme yaşayamayabilirsin. Seni yoran koşullarla baş etmen için iyi planlama yapmalı ve fazla hayalci olmamalısın.

Sevgili Akrep; maddi konular bugün de gündemini meşgul edebilir. Karşına çıkan fırsatları iyimser bir gözle değerlendirirken alacağın riskleri de iyi hesaplamanda yarar var. Romantik ilişkilerde fazla hayalci davranman hayal kırıklığına yol açabilir, daha gerçekçi bir bakış açısı kazanmalısın.

Sevgili Yay; bugünü kendine ve keyif aldığın konulara ayırabilir, yaptığın programa uymak için harekete geçebilirsin. Fakat ailen için yapman gereken fedakârlıklar isteklerinden feragat etmene neden olabilir. Ufak tefek aksilikler ve ertelemeler yüzünden hemen hayal kırıklığı yaşamamalısın.

Sevgili Oğlak; kendi içine dönerek almakta olduğun risklerin hesabını yapmalısın. Alacağın haberler iyice kafanın karışmasına yol açabilir, kararsız kalmana neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenle bir araya gelme planların ertelenebilir ya da yanlış anlaşılmalar olabilir.

Sevgili Kova; bugün arkadaşlarınla bir arada olabilir, sosyal organizasyonlara katılabilir ya da hobilerine zaman ayırabilirsin. Fakat özgür kararlar alamayıp başkalarına bağımlı olmak kendi koşullarını oluşturamamana neden olabilir. Gereksiz harcamalar yapabilirsin, dikkatli olmalısın.

Sevgili Balık; yoğun tempolu bir gün geçirebilirsin. Herkese yetişmeye çalışırken zamanını doğru kullanamadığından programında aksamalar olabilir. Hevesle harekete geçmene rağmen içinde bulunduğun ortamın seni tatmin etmemesi, planlarından vazgeçmene ya da kararsız kalmana yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.