19 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Kova burcundayken kitleleri ilgilendiren işler, toplumu kapsayan projeler ;toplumsal sorumlulukların öne çıktığı çalışmalar artık ilk sıraya çıkacak…Ayrıca teknik ve teknolojik işler, özgürlük ve bağımsızlığımızı içeren konular, grup ve dernek faaliyetleri de ilgi alanımızda olacak…Geleceği düşünerek hareket etmeyi tercih edecek; ideal ve hedeflerimizi önemseyerek hümanist düşüncelerle hareket edeceğiz…Kova burcu aynı zamanda bireyselliği de çağrıştırdığından belki bir başına olmak ta bizleri cezbedecek…

Öğle saatlerinde Ay Uranüs ile stresli bir açı kuracak…Bizleri beklenmedik olay ve gelişmelere açık bir zaman dilimi bekliyor…Ayrıca bu koşullardan alışkanlıklarımız; standartlarımız etkilenebilir. Bizleri maddi manevi anlamda tatmin eden şeyleri geride bırakabilir; bir yenilenme içine girebiliriz. Güven kaybı yaşayabilir; sıra dışı şartlardan dolayı yeni güvenlik sistemlerimizi oluşturma çabası gösterebiliriz.  Daha önce fark etmediklerimizi algılayabilir; farklı bir bilinçle değerlendirmelerde bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün daha sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde olmayı tercih edebilir; arkadaşlarınla ilgili konular günlük hayatına dahil olabilir. Gün içinde maddi konularla ilgili olarak parasal beklentilerinde abartılar olabilir. Kazançlarınla ilgili risk almaktan kaçınman gerektiği bir dönemde olduğunu bilmeli; kaynaklarında dengesizlik yaratmamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fazla çalıştığının farkına varabilir ve içindeki özgür kalma ya da hayattan keyif alma isteğini bastıramayabilirsin. Bir ara verme niyetinde olabilir ve çalışmalarını bir süreliğine askıya almak isteyebilirsin. Fakat gün içinde sana iş yüklemeye çalışabilecek insanlara karşı verdiğin tepkilere oldukça dikkat etmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yurt dışı işlerine, seyahat planlarına veya akademik işlerine kafa yorman gereken bugün de şanslı olduğunu ve pozitif bir ruh halinde olduğunu bilmelisin. Başvuru yaptığın bir eğitim fırsatı için olumlu bir geri dönüş alabilirsin. Gün içinde iletişimde olumsuz koşullara rağmen uyumlu tavrını elden bırakmayacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal kaynaklarınla ilgili olarak büyümeyi planlayabilir ama hali hazırda seni zorlayan borçlardan dolayı adım atamayabilirsin. Risk almak için uygun bir dönemde olmadığını bilmen senin lehine olurken; duygusal gerginliklere neden olabilecek ve seni hızlı karar almaya yöneltecek durumlara dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birlikte olduğun kişiyle arandaki problemleri çözmek adına veya yeni ve güzel adımlar atmak için oldukça pozitif bir gün. İlişkini düzeltmek ya da bir çıkış yolu aramak isteyebileceğinden, sakin kalındığı sürece problemler kolayca çözülecektir; zira verilebilecek yüksek tepkiler tartışmaların büyümesine neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışmalarına hız verebilir ve sırtına fazladan sorumluluk yüklenmiş olabilir. Üzerlerine düşen görevleri yapmayan bazı kişiler yüzünden yaptığın planların aksaması seni biraz üzebilir. Sağlığınla ilgili konularda erteleme yapmamalı; kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendini çok cesur ve dinamik hissedeceğin bir gündesin. Aşk hayatın hareketlenebilir ve ilk adımlar atılırken aynı zamanda çocuklarla da ilişkilerin güçlenebilir. Yaratıcı çalışmalarda da başarı sağlayabilirsin. Ancak finansal konularda yaşayabileceğin belirsizlikler girişimlerinde kararsız kalmana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün içsel sorunlarınla veya ailenle ilgili sorunlarla meşgul olabilirsin. Tek başına kaldığın zamanlarda sorunlara çözüm bulmakta oldukça başarılı olabilirsin; fakat ailenle geçirebileceğin saatlerde işler istediğin gibi gitmezse söylemlerindeki doğruculuktan uzak durmalısın; zira meseleler oldukça büyük bir hale gelebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışmalarında gösterdiğin başarıyı yeteneklerine borçlu olduğunu biliyorsun ve kendi tarzında devam ettiğin sürece başarı kaçınılmaz olacaktır. İletişimle ilgili çalıştığın her işte çevrendeki insanların takdirini toplayabilirsin. Orijinal fikirlerini yakınlarınla paylaşabilir ve sosyal bir gün geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal kaynaklarını artırmaya yönelik birkaç fikri kafanda tarttıktan sonra girişim aşamasında sevdiklerinden yardım almayı düşünebilirsin. Yatırım düşüncesi içinde olsan da riskli bir iş olabileceğinden dikkatli olmanda fayda var. Planlarını tamamlamak için kesin adımlar atmaya hazırsın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bir değişim süreci içine girebileceğin; isteklerin, arzuların ve hayallerin için yapmaya çalıştığın her şey meyve verecektir. Pozitif bir şekilde ve kendine olan güvenle harekete geçmenin tam sırası. Burcunda ilerleyen Ay; hem aşk hem de geleceğinle ilgili hayalini kurduğun işlerde seni destekleyecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; motivasyonunu düşürebileceğin ve keyifsiz olduğun bir gün olabilir. Geçmişte olmuş olayları tekrar tekrar hatırlayarak; kendini sorgulama konusunda ileri gitmemeye çalışmalı ve keşke demekten vazgeçmelisin. Psikolojini çökertmek yerine isteklerin ve hayallerin için kendine bir yol haritası çıkarmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir