19 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne bizi uğraştıran ya da oyalayan işlere çözüm arayarak, daha verimli ve sonuç odaklı olmak için alternatifler üreterek başlayabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde farkındalığımız yüksek olduğundan hiçbir ayrıntı gözümüzden kaçmayabilir. Sağlığımıza, kişisel bakımımıza zaman ayırabilir, farklı beslenme ya da diyet programlarını araştırabilir, alternatif tıbba ilgi duyabiliriz. Düzen kurmak, temizlik yapmak gibi keyifsiz ama gerekli işlere odaklanabilir, günümüzü tamamen faydalı olmaya çalışarak geçirebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma stilinde daha detaylı ve pratik çözümler bulman işlerini çarçabuk bitirmene imkan verirken, bir süredir bekletmekte olduğun girişimleri uygulamaya koymak için yüksel motivasyon içine girebilirsin. Yetenek ve becerilerinin değişmeye başlamasıyla farklı arayışlar içerisine girebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa;  güne enerjik ve planlı başlamana rağmen, duygularında hızlı iniş çıkışlar yaşaman mümkün.  Girdiğin sosyal ortamda eski sevgilinle karşılaşabilir, duyguların derinleşerek düşüncelerin karmaşık bir hal alabilir. Çocuk sahibi olan Boğalar ise; onların eğitimleriyle ilgili keyifli haber alabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; evde vakit geçirmek isteyebilir, yapmayı sürekli ertelediğin işlerin başına geçebilirsin. Tanımadığın ilginç kişilerden sürpriz bir yardım alabilir, yaşamında dağınık ve gözüne hoş görünmeyen durumları organize edebilirsin. Odaklanabildiğin takdirde, detay ve incelik gerektiren konularda mükemmeli yakalayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içerisinde yaşayabileceğin sürpriz karşılaşma, duygu ve düşüncende değişim yaratırken, daha rahat uygulamaya da sokabilirsin.  Yakınlarınla fikirlerini paylaşabilir, özgürlüğüne bugün ayrı bir önem verebilirsin. Yeteneklerini daha farkı alanda kullanmanın zamanı gelmiş olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ikili ilişkinde veya kariyerine yönelik plan ve hedeflerini hayata geçirmek konusunda yaratıcılığını ön plana çıkartmak isteyebilir, bu alanda sürprizlere açık olabilirsin. Yaşam standartlarını artırmak için aradığın desteği bulmakta zorlanmayabilirsin. Maddi konular gündemde.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak;  günün ilk saatlerinde burcuna geçen Ay, farklılıklara kucak açmanı, öğrenmeyi ve öğrendiklerini akılcı ve analitik bir bakış açısıyla değerlendirmen için son derece destekleyici görünüyor. Kişisel eğitimlere önem verebilir, ağırlık veren insanlardan uzaklaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; enerjinin içe yönelik olduğu bu günde; zihnini boşaltmaya, korkularınla yüzleşmeye, onların üzerine gitmek isteyebilirsin. İçsel duyguların mükemmeliyeti ararken, maddi konular ve ilişkilerle ilgili yaşadığın endişelerde de istikrar arayışı içinde olabilirsin. Birçok konuda sana destek olabilecek insanlar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hoşuna gitmeyen bir takım olaylar hakkında kendini sürekli söylenirken bulabilir, detaylara takılıp kalabilirsin. Hayatına girmeye çalışan;  kişi, iş ve işbirlikleri şu ara gözünü korkutuyor olsa da güven testine tabi tutarak hayatına dâhil edebilirsin. Hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışma koşullarının ya da günlük rutinlerinden çok sıkılmış olabilir, değişim ve özgürlük peşinde koşturabilirsin. Hayat felsefende bir takım denge ve istikrar gerektiren durumları fark edebilir, bakış açını ve bağımlılıklarını değiştirebilirsin. Artık kalıcı ve uzun vadeli ilişkilerden yanasın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bundan sonra karşına çıkabilecek fırsatları olumlu olacak şekilde organize etmenin yolunu bulmalısın. Yaratıcı yönünü ortaya çıkarmak için uygun bir dönemdesin. Bu ara duygusal konuların eleştiriye çok açık olmayabilir. Bazen çok düşünüp, az konuşmak daha iyi gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; eğitim, yurtdışı seyahatleri veya kişisel bakımın için yapmış olduğun harcamalarda bütçeni aşmış olabilirsin. Bu dönemden sonra kişisel ya da ortak gelirlerinde istikrar aradığın ve ekonomik koşullarının üzerinde titizlikle durduğun bir dönemde olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay, sosyal ve uyumlu olmana imkân verirken, sen de sevdiklerine hizmet etmekten keyif alabilir, onların eleştirilerine olumlu tarafından bakabilirsin. Medya, yayıncılık ve internet bağlantılı işlerden sürpriz teklifler alabilir, detayları inceleyip analiz etmek isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir