19 Mart 2018 Burç Yorumları

Haftanın ilk iş gününe son derece hızlı bir şekilde başlamamız mümkün, hayatımızda da yenilikler yapma isteğimiz olabilir. Ancak başladığımız işlerin nereye gideceğini, nasıl sonuçlanacağını öngöremeyebiliriz. Bu nedenle yeni bir adım atmadan önce mümkün olduğunca detaylı bir şekilde düşünmeli, iyi bir planlama yapmalıyız. Aksi halde boşa kürek çekmiş olabiliriz. Öğle saatlerinde üzerimizdeki daha yoğun bir baskı hissedebilir, güç savaşlarına girebiliriz. Karşımızdaki insanları zorlayacak, uyumsuz davranacağız. Akşam saatlerinde kendimizi daha rahatlamış ve daha özgür hissedeceğiz. Ancak tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz, beklenmedik çıkışlar yapabiliriz. Gün boyunca ruh halimiz değişkenlik gösterebilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabiliriz. 

Sevgili Koç; haftanın ilk gününde burcunda ilerlemeye devam eden Ay, enerjini arttırıp, yeni girişimler yapmanda yardımcı olabilir. Kendini ifade ederken yanlış algılanabilir, bu yüzden zor durumlarda kalabilirsin. Kariyer hayatındaki bugünlerde yaşanabilecek rekabet, planlarında beklenmedik değişiklikler yapmana sebep olabilir.

Sevgili Boğa; hafta sonunun yorgunluğunu üzerinden henüz atamamış olman nedeniyle; fiziksel olarak kendini sıkıntılı hissedebilirsin. Ancak zihinsel anlamda aktif olabileceğin ve sıra dışı fikirler üreterek, hızlı karar alabileceğin bir dönemdesin. Geçmiş olaylara takılı kalman, yavaşlamasına ve huzursuz olmana neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün kalabalıklar içinde bulunmaktan zevk alacağın bir gündesin. Kendini ve fikirlerini ustaca ifade edebilme yeteneğin; projelerine ve maddi kaynaklarına destek bulmana, sağlam ve kalıcı temeller üzerine kurulmuş bir oluşuma imza atmana olanak sağlayabilir. Ancak her adımını hesaplayarak ilerlemeli, çok dikkatli olmalısın.

Sevgili Yengeç; kendine ve yeteneğine güvendiğin bir gün olsa da düşmanlarından gelebilecek eleştirilere karşı dikkatli olman gerekebilir.  Ortaya koyacağın yeni bir proje iş hayatında yeni kapılar açarken, bol seyahat etmene, eğitim almana, ortak olduğun kişiler ile de mücadele etmeni gerektirebilir.

Sevgili Aslan; gününü sosyal medya üzerinden yapacağın görüşmeler doldurabilir. Karşındaki kişilerden gelebilecek duygusal baskılara maruz kaldığını hissedebilirsin. Egonun esiri olmak yerine, daha anlayışlı ve diplomatik davranman, sana zarar verecek güç çekişmelerinden uzak durmanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; ortaklı işlerinde veya romantik ilişkinde objektif olman gereken durumlar ortaya çıkabilir. Bugün etrafındaki kişileri iyi dinleyip, anlamak olası gerginlikleri başlamadan engelleyebilir. Özgürce para harcama isteğin, bütçenin zorlanmasına ve maddi kriz yaşamana neden olabilir. Bu dönem paraya ihtiyacın artabilir.

Sevgili Terazi; ailenle arandaki sorunlar, özel ve sosyal ilişkilerinde gerginlik yaşamana sebep olabilir. Karşındaki kişilerle empati kurmakta zorlanabilirsin. Ev içinde yapabileceğin düzenlemeler sana fazla enerjini atmanda ve yarım kalan işlerini toparlamanda yardımcı olacaktır. Karşındaki kişilerin ne yaptığıyla ilgilenmekten çok, kendi hedef ve yeteneklerini ön planda tutmalısın.

Sevgili Akrep; günlük işlerini organize edip, planlarını hafta geneline yayacağın bir gündesin. Güçlü ve hırslı şekilde kendini ispatlamak istiyor olabilirsin. İş arkadaşınla yaşayabileceğin gerginlikler, ani tepkiler vermene neden olabilir. Kırıp, dökmek yerine olayı farklı boyuttan değerlendirmeli, günlük hayatında da sakarlıklara dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; çocuğu olan yay burçları haftaya oldukça hareketli başlayabilir. Eğitim, spor, yurtdışı bağlantılı işler, önemli gündem konuları olabilir. Sabah saatlerinde yapman gereken işlere odaklanmak senin için daha iyidir. Öğleden sonra işle ilgili yaşayabileceğin olaylar duygusal dengeni alt üst edebilir.

Sevgili Oğlak; sabaha saatlerinde, geçmiş sorunlar ve gelecekle ilgili kaygılarınla boğuşabilirsin. İlerleyen saatlerde kendini daha hırslı, girişken ve atak hissedeceksin. Hayatını şekillendirmek isterken, attığın adımlarda yanılmak veya kayıp yaşamak istemiyor olman; üzerinde duygusal baskı hissetmene ve yönünü bulamamana neden olabilir. Bu durumda kendi gücüne güvenmelisin.

Sevgili Kova; haftaya enerjin yüksek başlayabilir, yakın çevrenle olan diyaloğunu arttırabilirsin. Çocuksu heyecanın, hevesle yapacaklarına odaklanmanı sağlasa da düşünmeden verebileceğin kararlar yüzünden maddi manevi sıkıntı yaşaman mümkündür. Kafanın karışık olması nedeniyle, trafikte de dikkatli olman gerekmektedir.

Sevgili Balık; çalışma ve yeteneklerini değerlendiren bir grubun, beraber çalışma teklifi ile karşılaşabilir ve konuyu değerlendirmek isteyebilirsin. Çevrendeki arkadaşlarından beklediğin ilgiyi bulamaman, karamsarlık yaşamana, hırsla tepki vermene, tek başına kararlar almana neden olabilir. Sağduyulu olman gereken bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir