19 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bir süredir kararsızlık ve zorluklar yaşadığımız konularda artık kontrolü ele alıyoruz. Daha stratejik adımlar atabilecek; işlerimize kolayca konsantre olabilecek ve enerjimizi verimli kullanabileceğiz. Ayrıca mücadele gücümüz artacağından kolay kolay pes etmeyecek; ideallerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Yaşamdan keyif almak istediğin, hayatın güzel ve seni mutlu edecek taraflarına odaklandığın, eğitim ya da seyahat planları içerisinde olabileceğin dönemdesin. Önümüzdeki süreçte borç, alacak ve miras konuları gündemin olurken, hukuksal konularda ve ortak kazançlarında mücadele vermek zorunda kalabilirsin. Orta yolu bulman ve daha iş birlikçi olmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerinde yoğun bir rekabet ve tutku yaşanabilir. Her türlü ilişkinde karşılıklı sevgi ve saygının gözden geçirilmesi ve dengede kalmanın önemi vurgulanırken, kapanmamış bir takım konu ve durumların analizini yapmanda fayda var. Ortaklı kazançlar, prim, kredi gibi finansal işlerle ilgili gelişmelerde şansın açılıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Önümüzdeki günlerde iş ortamında ve günlük işlerinde daha fazla mücadele vermek zorunda kalabilirsin. Tepkilerini abartmamaya ve kontrolünü kaybetmemeye bakmalı, sağlığına daha fazla özen göstermeli, hayatın ritmini ayarlamaya bakmalısın. Kendi fikir ve düşüncelerinde ısrarcı olman, çevrendekileri ikna etme becerini de arttıracak.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; fiziksel güç ve sabrın birleştiği bu dönemde, girişimlerin sonuçsuz kalmaması adına her yolu deneyebilir, güç ve iktidar kazanmak niyetinde olabilirsin. Romantik ilişkinde de kıskançlıkların ve sahiplenmenin yaşanacağı bir süreç seni bekliyor.  Gün içerisinde değer verdiğin alanlara ve sanatsal temalara zaman ve emek harcayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Önümüzdeki günlerde evi ve aileyi ilgilendiren konularda hareketlilik artabilir. Ebeveynlerinle çatışmalar yaşayabilir, baskın bir karakter sergileyerek hırslı ve kararlı olabilirsin. Akşamüzeri gösterebileceğin alınganlık, kısa süreli motivasyonunu düşürebilir.  Aşkta ve beklentilerini yükseltecek bazı gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; önümüzdeki süreçte eğitim ve yolculuklarla ilgili yoğunluk gündem olurken çevren, kardeşlerin ve akrabalarınla ilişkilerinde mücadele içeresine girebilir, üstün olma çabaları verebilirsin. Hedef odaklı olmak verimli olsa da takıntıların kurbanı olmamaya özen göstermelisin. Aileni, sevdiklerini memnun etmek için arka planda tasarladığın girişimleri eyleme geçirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bir süredir burcunda bulunan Mars, para evine geçerek ekonomik konularda hırs ve mücadeleni arttırabilir. Daha fazla kazanç elde etmek için çaba sarf edeceğin bir dönemdesin. Planlı ve hedeflerine uygun bütçeleme yapman gerekebilir. Gün içersinde sosyal alanların hareketlenirken, keyifli zamanlar geçirmen de mümkün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yönetici gezegenin Mars’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte daha atak ve cesur hamleler yapabilir, yaşamında kontrolü ele alabilirsin. Bugün kazançlarınla harcamaların arasında dengeyi kuramayabilir, gereksiz alışverişler yapabilir ya da risk içeren girişimlerde bulunabilirsin. Planlarını uygularken iş birliğine daha yatkın olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; inanç ve ideallerin peşinden gitmek için gerekli özgüvene sahip olabilirsin. Negatif duygu ve düşüncelerinden, endişe duyduğun konulardan uzaklaşarak sana sunulan imkân ve fırsatlardan yararlanmak için uygun bir göndesin. Önümüzdeki günlerde tutkularının artması, gizli veya yasak hatta sıra dışı olan her şeye karşı seni daha istekli kılabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; önümüzdeki günlerde karar verdiğin hedeflerine ulaşmak konusunda hırslı ve derin bir strateji ile hareket edebilirsin. Kontrol ve rekabet isteğin artarken, başarılı olman ve destek görmen mümkün. İçsel coşkularının seni yönlendirmesine izin verebilirsen, gün içinde değişen koşullara uyum sağlayabilir, şüphelerinden uzaklaşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birlikte vakit geçirmekten hoşlandığın kişilerle bir araya gelip, eğlenceli ve keyifli geçirebileceğin bir gündesin. Kariyer evine geçen Mars, iş ve sosyal yaşamında aktif, başarılı ve hedef odaklı olmana, kararlı girişimlerde bulunmana zemin hazırlarken gücünü ve amaçlarını doğru alanlara kanalize etmen konusunda da seni uyarıyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendine zaman ayırabilir, hoşlandığın uğraşları gündelik programına dâhil edebilirsin. Ayrıca çalışma arkadaşlarınla eğlenceli vakit geçireceğin organizasyonlara katılabilirsin. Önümüzdeki süreçte görüşlerini inatla savunacağın gibi girişimci, araştırmacı ve mücadeleci yönünü daha ön planda çıkarmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.