19 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Hareketli geçecek yeni bir hafta bizleri bekliyor. Otorite konumundaki kişi ve kurumlar bugün stres kaynağımız olabilir. Zihinsel manada aktif olabilir; hızlı ve pratik düşünecek ve kendimizi ifade edebiliriz. Geri hareketinde olan Merkür aynı zamanda yakın geçmişte yaşanmış konu ve durumları bugün tekrar gündemimize taşıyabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

19 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; haftaya motivasyon olarak güçlü bir giriş yapsan da birtakım endişelerin düşünce yapında ve hayat görüşünde yenilenmeye ihtiyacın olduğun alanları fark etmeni sağlayabilir. Yüksek eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerinde ufak tefek aksaklıklar, işlerinin uzamasına neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa;  hedef ve beklentilerinle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, gelişen olaylar karşısında harekete geçmek isteyebilirsin. Fakat finansal konularla ilgili yaşayabileceğin sorunlarda gerçekçi olman ve boş vaatlere inanmaman gerekebilir. Atacağın adımların sonuca ulaşması için detayları daha derinden incelemelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde ikili ilişkilerinden yana şanslı olabilir, içinde bulunduğun gruplarla pratik çözümler üretebilirsin. Diğer taraftan unuttuğun veya atladığın bir takım iş ya da ödemelerini hatırlatan yakınlarını da karşında bulman mümkün. Bu ara işlerine ciddiyetle yaklaşman, detaylara önem vermen gerekecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; haftaya rakip gördüğün insanlarla bir araya gelerek başlayabilir, kendine olan güveni sergilemekte cesur olabilirsin. Fakat kibir ve bencillik hedeflerini gölgelerken, doğruluğuna inandığın görüşlerinden de uzaklaşabilirsin. Çalışma hayatında geçmişte öngördüğün bazı plan ve fikirlerin şimdi destek görebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; motivasyonu yüksek bir haftaya başlayabilir, enerjini dengelemek için sportif faaliyetlerde bulunabilirsin. Finansal konularda ve özel ilişkilerinde uzun vadeli planlarını harekete geçirme isteğin, bu ara pek de mümkün olmayabilir. Önyargılı olmaktan kaçınman ve daha esnek davranmaya çalışman doğru bir seçim olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; maddi ve manevi konularda risk almaktan uzak durman ve mevcut durumunu koruman gerekebilir. Yakınlarınla bir araya gelebilir, birlikte ortak kararlar almakta zorlanmayabilirsin. Kriz yaratmak ya da yaşamamak için iletişim halinde olduğun insanlara karşı anlayışlı olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; haftaya yaptığın işlerin karşılığını alma konusunda hırslı başlayabilir, taviz vermek istemeyebilirsin. Yakınlarınla paylaştığın fikir ve görüşlerinin olumlu geri bildirimlerini alırken güven tazelemen de mümkün. Aile büyüklerinden gelebilecek duygusal baskı kısa bir süre enerjini düşürebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; haftanın programını yaparak güne başlamış olsan da yakın çevrenden kaynaklı iletişim sorunlarıyla karşılaşabilir, bazı programlarından vazgeçmek durumda kalabilirsin. Hızlı düşünüp çabuk kararlar alma eğiliminde olabilir, endişe ettiğin konuları abartabilirsin. Diğer yandan romantik ilişkiler gününü renklendirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay;  cesaretini toplayarak hayatını şekillendirmek konusunda yaşadığın zor durumların üstesinden rahatlıkla gelebilirsin. Ekonomik düzeyini arttırmak isteyebilir ve ilişkinde deneyimlediğin tutkunun peşinden gitmek isteyebilirsin. Gün içinde yaşayabileceğin ailevi bir durum keyfine gölge düşürebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; haftaya enerjin düşük başlamış olsan da hafta ortasında aşk hayatında özel zamanlar yaşayabilir, aranızdaki güven ve uyumu sağlamlaştırabilirsin. Aile içinde aldığın bir takım kararlardan pişmanlık duyabilir, yeni bir yapılandırmayla durumu toparlayabilirsin. İletişim ve araştırma becerini kullanarak ticari işlerine hız verebileceğin bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; görüşme, plan ve projelerine hız verebilir, bir anda heyecanlanarak fikirlerini gerçeğe dönüştürmeye çalışabilirsin. Ancak mevcut durumunu yeniden gözden geçirmen ve üzerinde çalıştığın konular hakkında detaylı bilgi edinmende fayda var. Eğitim almak ya da vermek için çıkabileceğin kısa seyahatlerde bazı aksaklıklar canını sıkabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; kariyer hayatında iletişimin trafiğin artarken, bilgi sahibi olduğun konuları paylaşmaktan ve önemli konuşmalar yapmaktan keyif duyabilirsin.  Yeteneklerine güvenerek attığın adımlar, kısa vadede senin için çok tatmin edici olmasa da uzun vadede emeğinin karşılığını alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.