19 Kasım 2017 Burç Yorumları

Oldukça keyifli vakit geçirebileceğimiz neşeli bir gün bizi bekliyor. İyimser bir bakış açısına sahibiz, geleceğe umutla bakacak, hayattan beklentilerimizi yüksek tutacağız. Bugün kişisel gelişimimize katkıda bulunacak faaliyetlere katılabilir, kısa mesafeli yolculuklar yapabiliriz. Yurt dışı ile ilgili işler, yabancılarla ilişkiler ve eğitimle ilgili çalışmalar gündemimizde olabilir. Bu konular üzerinde çalışmak için uygun bir gündeyiz. Akşam saatlerine kadar tüm işlerimizin rahat bir şekilde ilerlediğini görebiliriz. Akşamsa belirsizlikler bizi yorabilir, duygu durumumuzda değişiklikler olabilir ve zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. 

Sevgili Koç; dünkü Yeniay’ın ardından yaşadığın endişeli ruh halini geride bırakma ve geleceğe umutla bakma kararı alabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmelerin yanı sıra seni geliştirecek ve yeni bir hayat felsefisi edinmene olanak sağlayacak durumlar da ortaya çıkabilir. İlişki ve iş birliklerinde güç gösterilerine soyunabilme ihtimaline karşı kontrollü olmalısın.

Sevgili Boğa; eşin, sevdiğin kişi veya iş birliği içinde olduğun insanlarla ilgili planda olmayan bir durumla karşılaşabilirsin. Karşındakilere bağlı hareket etme zorunluluğundan dolayı kendi isteklerini ikinci plana attığın için ufak çaplı krizler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; ilişkide olduğun insanlarla ve ortaklı işlerde yeni gelişmeler içindesin. Karşındakilerle fikir alışverişlerinde bulunabilir, geleceğinle ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Ancak arka planda bazı güç çekişmelerine de açıksın. Akşam saatlerinde hayal kırıklığı yaratan gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Yengeç; zihnin başkaları için incir çekirdeğini doldurmayacak ancak senin için oldukça karmaşık ve zorlu düşüncelerle dolu olabilir. Duygusal yoğunluk içindeyken mecburi sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanabilirsin. Ayrıca bugün sağlığına dikkat edebilir, egzersiz için plan yapabilir ve diyet programına başlayabilirsin.

Sevgili Aslan; seni duygusal olarak etkileyen bir kişiye hislerini açmak istemene rağmen özgürlüğünü riske etmek istemediğin için sessiz kalabilirsin. Ayrıca bugün kendini oyalamak için sana neşe veren kişilerle bir araya gelebilirsin. Aile kaynaklarının ve yatırımlarının geleceğiyle ilgili çalışmalarda da bulunabilirsin.

Sevgili Başak; ev, yerleşim veya ailesel bir konuyla ilgili bir başlangıç yapman söz konusu olabilir. Kardeşin, arkadaşın veya bir yakının taşınmasına yardımcı olabileceğin gibi sorumluluklarını evinde dışarı çıkmadan yerine getirmek isteyebilirsin. Çocukları ilgilendiren bir konunun parasal kısmı ise zorlanmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin yoğun geçebilir. Sana yeni ufuklar açacak kişilerle bir araya gelebilir veya bir eğitime başlama kararı alabilirsin. Evin veya ailenle ilgili bir gelişme ise özgürce hareket etme arzuna engel olabilir. Akşam saatleri duygulanımlarının önüne geçemeyeceğin bir süreç başlayabilir.

Sevgili Akrep; başlattığın bir girişimin veya aldığın kararın maddi boyutu seni bugün meşgul edebilir. Kendini serbest bırakıp endişe ve kaygılardan arınarak plan yapmanın rahatlığını keşfedebilirsin. Akşam saatlerinde duygularını etkisinde fazlaca kalabilirsin.

Sevgili Yay; kontrolün dışında gelişen koşulları bugün itibariyle yönlendirme imkânı bulabilirsin. Gruplarla aranda bazı güç çekişmeleri ve parasal konularda yönetim pazarlıkları söz konusu olabilir. Günün ikinci bölümünde ailevi bir konu seni fedakarlığa itebileceği gibi olaylara karşı fazlasıyla toleranslı da davranmana da sebep olabilir.

Sevgili Oğlak; ortaya çıkan gelişmeler karşısında risk almaktan kaçınabilir, kendi içine çekilerek değerlendirmelerde bulunabilirsin. Ayrıca bugün ailenle, sevdiğin kişiyle veya iş birliği içinde olduğu bir konuda uzlaşmaya varamayabilir, koşullar kendi kontrolünde ilerlesin isteyebilirsin.

Sevgili Kova; bugün gelecek hedeflerinle ilgili alanında uzman kişilerle bir araya gelebilirsin. Ayrıca grup faaliyetleri ve ekip çalışmaları açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Arka planda seni tehdit eden bazı durumlar ilişkilerin üzerinde etkili olabilir. Akıl karışıklığı yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün ailenle, işinle veya sosyal yaşantınla gündemde yer alabilirsin. Geleceğin için yeni adımlar atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsin. Ancak bir yandan da finansal konular seni zorlayabilir veya aklında olanlar için kıran kırana pazarlık yapmana neden olabilir. Akşam saatlerinde hayal kırıklıklarına açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.