19 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde bazı kadersel durumların ortaya çıkması muhtemel. Sağlam zemine oturmamış işlerle ilgili sorunlar, ertelenme ve gecikmeler bizleri akıcı ilerlemekten alıkoyabilir. Ayrıca otorite konumundaki kişi ve kurumlarla alakalı işlerde zorlayabilir. Öğle saatleri bir hayli sıcak ve çekişmeler içinde geçeceğe benziyor. Yani hırslarımız yükselecek, tepkilerimiz her zamankinden tutkulu olacak. Amaçlarımız için savaşmaktan çekinmeyecek; gözümüzü budaktan sakınmayacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; oldukça çekişmeli ve rekabet dolu bir gün yaşayabilirsin. Sosyal hayatın içinde yer alırken davranışlarına dikkat edecek, ağırbaşlı ve ciddi bir görünüm sergilemeye çalışacaksın. Fakat aceleciliğin ve öfkene yenilmen olayların aleyhine dönmesine neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; uzun vadeli planlar yaparak ayağını yere sağlam basabilirsin. Ancak kontrolün dışında gelişen ani olaylar seni zorlayabilir, bir anda öfkeye kapılabilirsin. Ağzından çıkan sözlerin sana karşı kullanılması ve sürekli bir muhalefetle karşılaşman yakın çevrenle ilişkilerini zorlayabilir, sosyal medya üzerinden kavgalara karışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konuları ciddiyetle ele alarak, girişimlerde bulunabilir ancak kendini ağır bir yük altına sokabilirsin. Ani gelişen olaylar gözüne fırsat gibi görünerek risk alma isteğini körükleyebilir. Özellikle ailenin ekonomik durumuyla ya da harcamalarınla ilgili konular seni krize sokabilir, beklediğin bir ödeme gelmeyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri gündeminde önem kazanmakta ancak koşulları yöneten karşındakiler olabilir. Bir anda gelişen olaylar seni strateji değiştirmeye zorlasa da konumunu muhafaza etmek için çaba sarf edebilirsin. İletişim kurmakta zorlanabilir, sözlerinin anlaşılmadığını düşünebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gerek iş gerek günlük yaşantının getirdiği sorumluluklar yorulmana ve yoğun bir gün geçirmene neden olabilir. Sana karşı gelişen muhalefet üstünde baskı oluşmasına ve beklenmedik çatışmalara yol açabilir. Bütün yükü sen taşısan da yaptıklarına başkaları sahip çıkmak isteyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; haftanın en zorlu günlerinden birinde olmana rağmen doğru stratejilerle krizleri yönetebilirsin ancak öncelikle sakinliğini ve sağduyunu muhafaza etmelisin. Hem romantik ilişkilerinde hem de sosyal ortamlarda yaptığın yardımlar karşına görev olarak çıkabilir, istemediğin sorumluluklar sinirlerini yıpratabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ev, iş ve sosyal yaşamını dengede tutmakta zorlanacağın bir gündesin. Sorumluluklarının bilincinde, ağırbaşlı tavırlar sergilemene rağmen karşınızdakilerin beklenmedik çıkışları öfkelenmene neden olabilir. Her zamankinin aksine uzlaşmakta ve kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerle ilgili istemediğin sorumlulukları alman gereken gelişmeler olabilir. Başkalarını ikna etme çaban özellikle sosyal medyada gerilime yol açacağından strateji değiştirmen gerekebilir. Bugün yolculuklarda ve yapacağın görüşmelerde dikkatli olmalısın, birden öfkene yenilebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günlerde kontrolün tamamen senden çıkmış olması seni yeteri kadar yıpratmışken bir de üstüne bütçeni dengelemeye çalışmak iyice yıpranmana neden olabilir. Bugün her şeyi fazla ciddiye alıp iyimserliğini kaybedebilir, duygu ve düşüncelerin arasında uyumsuzluk yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Ay hâlâ burcunda hareket ederken planlarının bozulması öfkelenmene ve ani tepkiler vermene neden olabilir. Karşındakileri rakip olarak görmekten vazgeçip onların da isteklerine kulak vermelisin. Gücün ve kontrolün sende olduğunu düşünerek baskıcı tavırlar sergilemen yaşamında gerilime neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kimsenin seni anlamadığını düşündüğün ve duygularını açıklayamadığın bir gündesin. Görevlerini yerine getirmek için kendini zorlarken ailenin ya da çevrendekilerin talepkâr tavırları ipleri kopma noktasına getirebilir. Kendi sağlığını da düşünerek sakin kalmalı, öfkeni kontrol altına almalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün üstünde baskı hissetmene rağmen tutarlı ve ağır başlı davranabilirsin. Ancak keyif aldığın konulardan feragat etmen ve sevdiklerinin taleplerine karşılık verememen duygusal olarak yıpranmana neden olabilir. Yaşananları gözünde fazla büyütüp kendini çıkmazda bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.