19 Haziran 2018 Burç Yorumları

Güne pozitif enerjilerle başlıyoruz. Çevremizdekilerle iletişim trafiğimiz artabilir, önemli haberler alabiliriz. Planladığımız konular istediğimiz şekilde ilerleyebilir, vaktimizi iyi bir şekilde değerlendirebiliriz. Akşama doğru ise temkinli olmakta fayda var. Aldatılmayla ilgili bazı durumlar ortaya çıkabilir, ikilemler yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; iş yükün fazla olmasına rağmen doğru planlamayla her şeyin altından kalkabilirsin.  Hem kariyer fırsatları hem de maddi kazançlarından yana şanslı olabilir, ani gelişen olayları lehine çevirebilir, uygun fiyatlardan alım satım yapabilirsin. Uzun vadeli sağlam işlere başlangıç yapman mümkün.

Sevgili Boğa; bugün yakın ilişkiler ve aşktan yana şartlar senin lehine gelişebilir. Sevdiklerinin maddi, manevi desteğini alabilir, yatırımlarını doğru değerlendirmek için araştırma içinde olabilir, sana kazanç sağlayacak oluşumlar içinde yer alabilirsin. Hayattan keyif almanı sağlayacak farkındalıklar yaşayabileceğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerini telefon başında geçirebilir, ihmal ettiğin arkadaşlarınla görüşebilirsin. Ancak öğle saatlerinde eve dair konular gündeminde olabilir. Gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili işlerin beklemediğin kadar iyi ilerleyebilir, finansal desteklerin artabilir, uzun vadeli planlar içine girebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde Ay boşlukta olduğundan başladığın işleri tamamlamaya zaman ayırabilirsin. Fakat sonrasında sözleşme ve kontratlar imzalayabilir, hedeflerini gerçekleştirmek üzere somut adımlar atabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin de desteğiyle keyifli programlar yapabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün ekonomik konularla ilgili şanslı olabilir, kariyerinde başarı getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin. İş hayatında verimli ve üretken çalışmalar yapabilir, sonuçlarını maddi kazanç olarak görebilirsin. Öğleden sonra tempon artmasına rağmen gelişmeler lehine olacaktır.

Sevgili Başak; güne biraz keyifsiz başlasan bile öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; isteklerinin peşinden kararlılıkla gidebileceğine işaret etmekte. Çok verimli ve üretken olabileceğin bugün detaylara fazla zaman harcamadan işlerini başarıyla yürütebilir, aynı düşünceyi paylaştığın kişi ve gruplardan destek görebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün senin için yeni girişimlerde bulunmak yerine var olan işlerini tamamlamaya, yarım bıraktığın çalışmaları bitirmeye odaklanmak daha doğru olacaktır. Finansal konularla ilgili başarılı olmanı sağlayacak araştırmalar yapabilir, aile gelirlerini daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde önceden planladığın iş ve görüşmeleri bitirmeye odaklanabilirsin. Günün ikinci yarısı daha verimli olacak ve ikna yeteneğinin desteğiyle anlaşma ve toplantılardan başarıyla çıkabileceksin. Geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek üzere girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatleri sosyal medya paylaşımları ve keyifli dedikodularla geçse de öğleden sonra işe odaklanman gerekebilir. Çalışma arkadaşlarının veya akrabalarının yardımlarıyla kariyerinde girişimlerde bulunabilirsin. Doğru stratejilerle kalıcı ve kârlı olabilecek adımlar atabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün sıra dışı fikirlerle pratik çözümler üretebilir, hem sana hem çevrendekilere faydası dokunacak yaratıcı çalışmalar yapabilir, yetenek ve becerilerini verimli kullanabilirsin. Görüş ve düşüncelerinin sevdiklerinin tarafından desteklenmesi başarılı girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.

Sevgili Kova; gayrimenkuller ve yatırımlarla ilgili ince ve detaylı planlar yapabilir, komisyon, faiz, prim gibi gelirlerden yana çabalarının karşılığını alabilirsin. Gerek kendin gerekse kurumsal alım satımlarda hesaplı ve mantıklı davranabilirsin. Bugün iyi bir bütçe hazırlayabilir, düzenli bir çalışma sergileyebilirsin.

Sevgili Balık; öğle saatlerinde seni harekete geçirecek haberler alabilirsin. Karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, tek başına adım atmakta zorlanacağına işaret edebilir ancak yakın çevren ve arkadaşların yeni girişimlerde bulunman için seni destekleyecektir. Verimli ve üretken çalışmalar yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.