19 Eylül Burç Yorumları

Bugün verimli olmak ile detaylarda boğulmak arasında gidip gelebiliriz. Faydalı olmak isterken bir türlü sonucu ulaşamayabilir, boşa vakit geçirebiliriz. Özellikle öğle saatlerine kadar konsantrasyonumuzu sağlamakta ve zihnimizi toplamakta zorlanacağız. Bu saatlerin ardından ayaklarımızı yere sağlam basmamızı sağlayacak kişiler devreye girebilir ve üzerimizdeki sorumlulukları akılcı bire şekilde yerine getirmemize yardım edebilir. Akşam saatlerinde yaptıklarımızdan memnun olmadığımızı fark edebilir, kendimizi eleştirebiliriz. Kendimizi bu olumsuz duygulara fazla kaptırmamalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; planlı hareket etmeni gerektiren koşullar içinde olmandan dolayı belli bir program dahilinde ilerlemen gerekmekte. Ayrıca bugün ilgilendiğin işlerde titizlik gösterebilir hiçbir detayı atlamayabilirsin. Sağlığınla ilgili gerekli kontrolleri yaptırabilir; beslenmene de dikkat edebilirsin.

Sevgili Boğa; günü kendine ayırmak isteyebilir; gerek hobilerinle gerekse de seni keyiflendiren uğraşlarla ilgilenerek geçirmek isteyebilirsin. İlişkini ise en ince ayrıntısına kadar gözden geçirebilir; seni mutlu eden ve etmeyen noktaları belirleyebilirsin. Burç değiştiren Venüs aşk hayatını canlandıracaktır.

Sevgili İkizler; burç değiştiren Venüs ile evine, ailene ve sevdiklerine daha fazla vakit ayıracağın bir süreç başlamakta. Tamirat, tadilat gibi ince işlerle uğraşabileceğin gibi bu ay evinde pek çok misafir de ağırlayabilirsin. Gün ise eksik kalan veya ertelenmiş işlerinle ilgilenerek geçebilir.

Sevgili Yengeç; yaşantında bilgiye, eğitsel konulara daha fazla yer vereceğim ve bundan keyif alacağın bir süreç başlamakta. Ayrıca önümüzdeki günlerde kardeşlerinle, komşu ve yakınlarınla da daha fazla vakit geçirebileceksin. Günü ise yapılacak işlerin planlaması ve organizasyonuyla geçirebilirsin.

Sevgili Aslan; burç değiştiren Venüs ile kazançlarını arttıracağın, gelir ve giderlerini daha dengeleyerek ilerleyeceğin bir sürece gireceksin. İş hayatında ise mali işler, bütçe düzenlemelerinde son kalan çalışmalarını titizlikle tamamlayabilir; hazır hale getirebilirsin.

Sevgili Başak; burcuna ilerleyen Venüs ile önünde gerek yakın gerek sosyal ilişikler adına keyifli geçecek bir süreç var. Güzelliğinle ve sağlıklı dış görüntünle dikkatleri çekebilir; ilgiyi üzerinde toplayabilirsin. Gün içinde ise planlı hareket etmeni gerektiren koşulların varlığı seni dakik olmaya itebilir.

Sevgili Terazi; bilinçaltın birçok düşünceyle dolu olabilir. Tamamlayamadığın ve seni huzursuz eden görevlerin getirdiği sıkıntıyı içten içe yaşayabilirsin. Ayrıca sağlığınla alakalı kontrolün dışında bazı durumlar da ortaya çıkabilir. Burç değiştiren Venüs ise gerek parasal gerekse de ilişkiler alanında seni zorlayabilir.

Sevgili Akrep; burç değiştiren Venüs ile gruplar içinde önde ancak mesafeli tavırlarınla dikkatleri çekebilirsin.  Arkadaşlarınla ilişkilerinde de seçici olabilir; paylaşımlarını azaltabilirsin. Gün içinde ise takım çalışmalarında üzerinde aldığın görevleri tamamlayabilir; işlerini teslim edebilirsin.

Sevgili Yay; iş ve sosyal yaşantın oldukça yoğun geçebilir. En ince detayına kadar senin ilgilenmemeni gerektiren işlerden dolayı çok çalışabilir hatta akşama doğru yorgun düşebilirsin. Burç değiştiren Venüs ise seni toplum içinde dikkat çekici kılabileceği gibi ilişki ve iş birliklerinde de destekleyebilir.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Venüs ile yurt dışı ile ilgili konularda, eğitsel ve akademik çalışmalarda başarı elde edeceğin bir süreç seni beklemekte. Ufkunu açan ve sana vizyon sağlayan geziler yapabilir; bu tip insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsin. Gün içinde ön hazırlığını yaptığın işleri gözler önüne çıkarmadan önce son bir kez elden geçirebilirsin.

Sevgili Kova; finansal işlerini konu eden alana geçen Venüs ile bu ay mali konular gündeminde çok yer tutabilir. Alacak borç hesapları, kredi, vergi ve sigorta gibi ödemeler aklını kurcalayabilir. Gün içinde ise işlerini yerine getirirken detaycı ve titiz davranabilirsin. Bu durum seni zihnen yıpratabilir.

Sevgili Balık; karşıt burcuna geçen Venüs ile ilişkilerden yana şansın var. Önümüzdeki bir ay boyunca pek çok fırsatla karşılaşabilirsin. Yeni tanışmalar yaşayabileceğin gibi süregelen ilişkinle alakalı yeni bir karar alabilirsin. Bugünü ise eksik kalan işlerini tamamlayarak değerlendirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.