19 Eylül 2018 Burç Yorumları

Olumlu ve olumsuz enerjilerin bir arada olduğu bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde biraz daha dikkatli olmalı, kontrollü ilerlemeliyiz. Sabah saatlerinden itibaren çalışmalarımız hız kazanabilir, verimlilik hesapları yapabilir, alışverişlerde, harcamalarda daha akılcı davranabiliriz.

Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatında sorumlulukların getirdiği yoğunluk ve koşturmaca içinde olabilirsin. Üzerine aldığın işleri yerine getirmek baskıya neden olurken üstesinden gelebilmek için yeni stratejiler belirlemen gerekebilir. Bugün çalışmalarında başarılı sonuçlar alabilir, sağlığınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; yurtdışı, eğitim ve kariyerine dair çalışmalarında sistemli ve kararlı hareket etmen gereken bir gündesin. Yaşama bakış açını ifade ederken sevdiklerinin desteğini alabilir, inançların doğrultusunda iletişim kurabilirsin. Romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili İkizler;  finansal konularla ilgili üzerindeki baskı seni daha planlı hareket etmeye ve yeni hedefler belirlemeye yöneltebilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarda seni rahatsız eden gelişmeler de gündeme gelebilir. Fakat eve, aileye ve gayrimenkullere dair konularda olaylar senin lehine gelişebilir.

Sevgili Yengeç; bugün yaşanacaklarda kontrolü eline alamayabilir, karşındaki kişilerin baskıcı tavırlarına maruz kalabilirsin. İkili ilişkiler ve ortaklıkların getirdiği sorumluluklarla baş etmekte zorlanabilirsin fakat olayları detaylandırmaktaki becerinle ve doğru iletişim kanallarını kullanarak ikna edici olabilirsin.

Sevgili Aslan; iş yükün ve sorumlulukların artarken kendini baskı altında hissedebilir bir yandan da verimliliği ve kârlılığı en üst seviyeye taşımaya çalışabilirsin. Ekonomik konularla ilgili olumlu gelişmelerin olacağı bir gündesin. Gelirlerinde artış olabilir ve yeteneklerini kullanarak kazançlı çıkabilirsin.

Sevgili Başak; bugün gelişmeler senin lehine olabilir. Hem kendini ifade edebileceğin hem de olayları kontrol ederek istediğin gibi yönlendirebileceğin bir süreçtesin. Aşk, çocuklar ve yaratıcı olduğun konularda yeni başlangıçlar yapabilirsin. Zamanını çok verimli kullanarak başarılı olabilirsin.

Sevgili Terazi; sorumluluklarının bilincinde olmana rağmen üzerinde baskı hissetmekte ve bu durumu bir an önce çözmek istemektesin. Sana ağır gelen bazı yüklerden kurtulmak isteyebilir, içten içe yaptığın planlarla daha organize olabilir, çok açığa çıkmadan olayları arka planda yönetebilirsin.

Sevgili Akrep; çevrendekileri ikna etmek ve gelen bilgileri yönetmek için güç sarf etmek zorunda kalabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili üstünde baskı yaratan gelişmeler yaşanabilir. Bugün içinde bulunduğun sosyal gruplardan, derneklerden ve arkadaşlarından fayda görebilir, hedeflerini gerçekleştirebilecek şansı yakalayabilirsin.

Sevgili Yay; bugünlerde finansal konularla fazlaca meşgulsün. Gelir ve giderlerini iyi hesaplamalı; üzerinizde baskı yaratan harcamalarını doğru planlama yaparak kontrol altına almalısın.  İş ve sosyal hayatında oldukça parlak bir gün geçirerek bütün dikkatini kariyerine yöneltebilirsin.

Sevgili Oğlak; isteklerinde son derece kararlı ve akılcı davranmana rağmen çevrendekiler bu durumdan hoşnut olmayabilir. Herkese sorumluluklarını hatırlatman sorunlara yol açacağından esnek olmaya çalışmalısın. Bugün son derece hesaplı ve kontrollü olduğundan elini attığın işlerden olumlu sonuçlar alabilirsin.

Sevgili Kova; sorumlulukların verdiği karamsarlık üstünde baskıya yol açabilir. Finansal alandaki endişelerinden kurtulabilmek için akılcı ve detaylı hesaplar yapabilir, içinde bulunduğun krizleri temkinli davranarak atlatabilirsin. Bugün de sabırlı davranırsan gece yarısından itibaren kontrolü ele alabileceksin.

Sevgili Balık; bugün karşındakilerden alacağın destekle başarılı sonuçlar elde edebilirsin. Evlilik, ortaklık ya da iş birliğinden fayda görebilir, danıştığın kişilerden verimli fikirler alarak, anlaşmalar yapabilirsin. Güçlü dostlukların, otorite konumundaki kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.