19 Ekim Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi oldukça gergin hissedebiliriz. Üzerimizde baskı yaratan olaylar olabilir, kendimizi güç savaşlarının ortasında, çevremizdeki insanlarla çekişme içinde bulabiliriz. Her ne kadar uyumlu olmak istesek de tutkularımız ağır basabilir ve bizi isteklerimiz konusunda daha ısrarcı bir hale getirebilir. Öğleden sonra daha sakin olacak, olaylara gerçekçi bir şekilde yaklaşmayı başaracağız. Daha sağduyulu bir şekilde hareket edecek, iş birliklerine daha sıcak bakacağız. Akşam saatlerinde Terazi burcunda gerçekleşecek yeniay, dengelerin değişmesine neden olabilir. İlişkilerimiz, ortaklıklarımız ve de iş birliklerimiz açısından yeni bir dönem başlayabilir. Farkındalığımızı arttıracak sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Önümüzdeki 15 günlük süreçte kontrollü olmamızda yarar var.İlişkilerimiz için tamam mı, devam mı kararı vereceğimiz bir süreçteyiz. Ani gelişmeler beraberliklerimizi güçlendirebileceği gibi sürpriz kararlar almamıza da neden olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk bölümünde işlerini istediğin akıcılıkta yürütmen kolay olmayabilir. Daha fazla taviz vermen ve tolerans göstermen gerekebilir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek yeniay ile birlikte sürüncemede kalan iş birlikleri, ortaklık ve ikili ilişkilerinde hiç beklemediğin gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; günün büyük bir bölümünü yarım kalan işlerini tamamlayarak geçirebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylardan dolayı hareketin yavaşlayabilir. Bu akşam gerçekleşecek yeniay ile beden sağlığına daha özen gösterebilir, dış görünüşünde ilgili yapmak istediğin değişikleri gerçekleştirme fırsatı bulabilirsin.

Sevgili İkizler; akşam gerçekleşecek yeniay öncesinde, ilişkilerinde içinden çıkmakta zorlanacağın durumlar yaşayabilirsin. Beraberliğinde uyum ve dengeleri sağlamakta zorlanabilirsin. Sonrasında hiç beklemediğin gelişmelerin ortaya çıkması, romantik ilişkilerinle ilgili yeni kararlar alabilirsin.

Sevgili Yengeç; günün ilk bölümünde bir süredir gündeminde olan ailevi bir konu seni zorlayabilir. Sabah saatlerinde gelişen olayları kontrolün altında tutamayacağın için akışta kalarak ilerlemeye çalışmalısın. Akşam saatlerinde yenilenen enerjilerle dengeleri yeniden kurmak ve çevrene uyum sağlamak için girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde çevrendekilerle uyumlu bir ilişki kurman kolay olmayabilir. Gerek senin tavırların gerek çevrenin davranışları ortak bir noktada buluşmanıza engel olabilir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek yeniay, hiç beklemediğin gelişmelerin habercisi olabilir.

Sevgili Başak; günün büyük bir bölümünde olayları kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmeli, akışta kalmalısın. Beklediğin ödemeleri alabilirsin ancak finansal bir sıkışıklık da yaşaman söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek yeniay, birlikte çalıştığın veya kazançlarında ortak olduğun kişilerle aranda başlayacak yeni bir döneme işaret ediyor.

Sevgili Terazi; günün ilk bölümü pek verimli geçmese de yarım kalan işlerini tamamlayabilir, yeni girişimlerin için hazırlıklar yapabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde içinde olduğun koşulları belirlemen ve olayları yönlendirmen pek kolay olmayabilir. Ancak akşam saatleri itibariyle ipler senin eline geçebilir.

Sevgili Akrep; bir süredir aklını kurcalayan ilişkiler ve iş birliklerinle ilgili kontrolün dışında gelişmeler yaşayabilirsin. Koşulları istediğin gibi yönlendirmekte zorlanabilirsin. Köprüleri yıkman ve bitişler yaşaman da söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek yeniay ile birlikte yeni çözümler üretme fırsatın olabilir.

Sevgili Yay; bugün grup faaliyetleri ve ekip çalışmalarında uyum ve denge içinde ilerlemen kolay olmayacak. Kontrolün dışında gelişen durumlar içinde bulunduğun koşulların dalgalanmasına neden olabilir, çevrenle orta yolu bulmakta zorluk yaşayabilirsin. Akşam gerçekleşecek yeniay, mevcut şartların beklenmedik bir şekilde değişmesine neden olabilir.

Sevgili Oğlak; bir süredir üzerinde çalıştığın bir projeyi artık tamamlayabilirsin. Birlikteliğin ya da ailen için taviz verdiğin bir konuda nihayet bir çözüm bulabilirsin. Israrcı olmak yerine akışta kalman ve şartların gerektirdiği gibi davranman yerinde olabilir. Akşam gerçekleşecek yeniay gerek özel gerek iş yaşamında yeni bir dönemin habercisi.

Sevgili Kova; her ne kadar uyumlu ve dengeli davranmaya gayret etsen de bunu başarman zor gibi gözüküyor. En iyisi olayları akışına bırakmak olabilir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek yeniay ile birlikte ilişki, iş birliği ve ortaklıklarının geleceğiyle ilgili hiç beklemediğin gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Balık; beklediğin gelirleri elde etmen kolay olmayabilir. Günü bu konudaki gelişmeleri bekleyerek ve çevrendeki insanlara tolerans göstererek geçirebilirsin. Aynı durum duygusal bağ kurduğun kişiler için de geçerli olabilir. Akşam saatlerindeki yeniay ile finansal alanda yeni fırsatlara açık hale gelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.