19 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün dost ve sevdiklerimizle iletişim halinde olabilir, sosyal medyada dolaşabilir, dedikodulara kulak kabartabiliriz. Sabah saatlerinde herhangi bir girişimde bulunmadan hoşça vakit geçirmeye bakmalıyız. Ancak öğleden sonra duygusal yoğunluğumuz artabilir. Günün geri kalanını ailemize ve ev işlerine ayırabiliriz. Bugün başkalarına merhamet ve duyarlılıkla yaklaşabilir, bize ait olanı hassasiyetle korumak isteyebiliriz. Biraz kırılgan ve alıngan olabileceğimiz gibi vatanımızı ve milletimizi ilgilendiren konularda da hislerimiz yoğun olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; günün ilk yarısında iletişim trafiği yoğun olsa da sonuç alınabilecek girişimlerde bulunman zor olabilir. Öğleden sonra duygusal ve duyarlı olabilir, ailene daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsin.  Evinle ilgilenebilir, sevdiklerini korumak ve kollamak isterken, sen de onlardan ilgi görmek isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde tempon yüksek olabilir, günlük programını uygulamaya koyabilirsin. Kurduğun ilişkiler, işlerinin çabucak ilerleyip sonuca ulaşmasını sağlayabilir ancak yeni bir girişimden uzak durmalısın. Günün ikinci yarısında, yakın çevreni, özellikle kardeşlerini korumak ve kollamak ihtiyacı hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; Ay, sabah saatlerinde hâlâ burcunda hareket ediyor ama girişimlerini destekleyecek enerjiler veremiyor. Sevdiklerinle sohbet edip, kendine zaman ayırabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. Kazançlarını biriktirmek ve yatırımlara yönelmek isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; güne kararsız ve huzursuz bir ruh haliyle başlayabilirsin. Fakat öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kontrolü ele alarak, yaşamınla ilgili girişimlerde bulunacağına işaret edebilir. İlişkilerde daha korumacı ve duyarlı olabilir, sevdiklerine şefkat gösterisinde bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde girişimlerinde bir ilerleme kaydedemesen bile çevrendekilerle sohbet etmekten keyif alabilirsin. Sonrasında ise içine çekilmek ve yalnız kalmak istemen mümkün. Duygusal çalkantılar içinde olsan da bu durumu dışarıya yansıtmayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; son günlerde yaşanan hareketliliğin sonuçlarını öğleden sonra almaya başlayabilir, kararsız kaldığın konularda artık netleşebilirsin. Geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmeye yönelik adımlar atabilir, arkadaşlarına karşı sevecen ve duyarlı olup, empatiyle yaklaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde elindeki işleri sonuca ulaştırıp biraz da sağa sola laf yetiştirmeye çalışabilirsin. Fakat sonrasında sosyal hayatın canlanabilir. Beklenti ve hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atabilir, sosyal ve toplumsal alanda ön plana çıkarak, kendini gösterebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan krizler kafanı karıştırsa bile artık kararını vermiş olabilir, biraz da boşa vakit geçirmek isteyebilirsin. Öğleden sonra duygularınla hareket etmeye başlayabilir, hayata bakış açında daha sevecen ve duyarlı olabilir, özellikle romantik ilişkilerde fedakârlık yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; güne iş birliklerinin desteğiyle kararlarını almış olarak başlayabilirsin fakat hâlâ kontrolün sende olmaması ilerlemeni erteleyebilir. Bugün duygusal krizlerle uğraşabilir, yakın paylaşımlarda hislerini ön plana çıkarabilir, finansal konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde üstündeki angaryalardan kurtulmaya çalışabilirsin. Aldığın kararları uygulayıp, önceden planlanan görüşmeleri yapabilirsin. Öğleden sonra olayları kontrol etmen zorlaşabilir, adım atarken karşındakilere danışmak ve ortak hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; aldığın kararları uygulayarak ve fikir alış verişlerinden fayda görerek güne başlayabilirsin. Çalıştığın ortamda duygusal çalkantılar yaşayabilir, sürekli değişen koşullardan dolayı sıkıntı duysan da beraber çalıştığın kişilere karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; ailene ve evine zaman ayırıp, eksiklerini giderdikten sonra bugün romantik ilişkilerine veya çocuklara zaman ayırabilir, sevdiklerinle duygusal bir gün geçirebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, karşındakilere duyarlı, sevecen ve fedakârca davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.