19 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan gerilimin ardından sabah saatlerinde daha empatik davranabilir, yakın çevremizle duygusal bir iletişim yoluna gidebiliriz. Sezgilerimiz güçlenmeye başlıyor ancak hâlâ abartılı tepkiler vermeye meyilliyiz. İlkelerimiz doğrultusunda adımlar atabilmek için fazlasıyla mücadele edebilir, engellendiğimizi hissedebiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sosyal ortamlarda kendini ifade etmek isterken aşırı tepkiler verebilir, finansal açıdan zorluklar yaşayabilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili hayallerine ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacın var fakat geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için iş birlikleri içine girebilir, eşin ya da ortağının desteğini alabilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili girişimlerin çalışma arkadaşların ya da akrabaların tarafından desteklenebilir. Kendine yeni hedefler belirlerken iş birliği içinde olduğun kişilerden fikir alabilirsin. İnatlaşarak pişman olacağın hareketlerde bulunmamak için sakin olmalı ve daha fazla araştırma yapmalısın. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yine hareketli bir gün seni bekliyor olabilir, özellikle iletişim trafiğinin yoğunluğu girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Sevdiklerinin seni desteklemesi adım atmanı kolaylaştırsa bile hemen sonuç alacağını düşünmemelisin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmelerin lehine sonuçlanabilmesi için ısrarcı davranmamalısın. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde yaşanan krizlerin çözümü için ailenden veya geçmiş iş birliklerinden destek alabilirsin. Vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka gibi işlerinde uzlaşmalar sağlayabilir, hatta yeni girişimlerde bulunabilirsin. Fakat yaşanan olumlu gelişmelere güvenerek ani kararlar almamalısın. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün üstünde çalıştığın anlaşmaları yapabilir, yolculuklara çıkabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak hareket edebilirsin. İletişim trafiğin oldukça hızlanabilir ama öğle saatlerinde abartılı tepkiler vererek kararlarını değiştirebilir veya yakın ilişkide olduğun kişilerle çatışma yaşayabilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gün içinde işlerini yetiştirmeye çalışabilir, ekonomik konularla ilgili gelişmeler için destekler bulabilirsin. Grup çalışmaları içinde yer alabilir, iş birliklerinin faydasını görebileceğin koşullar yakalayabilirsin. Fakat ısrarcılık ve abartılı beklentiler fazla çaba sarf etmene neden olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşanan gelişmeler seni oldukça mutlu edebilir. Romantik ilişkilerde olumlu sonuçlar alınabilir, yaşamdan keyif alabileceğin koşullar oluşabilir, alışverişe çıkabilirsin. Ancak abartılı harcamalar ya da fazla hayalci beklentiler yüzünden yaptığın hesaplar tutmayabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde ev ve aile odaklı olabilir, özel yaşamına ve kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. İşinle ilgili girişimlerde gizli ilişkilerin desteğini alabilirsin. Her ne kadar olayları kontrol etmekte zorlansan da gelişmeler lehine sonuçlanabilir fakat fazla ısrarcı davranmamalısın. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün alacağın haberler seni mutlu edebilir, sosyal ve arkadaş gruplarıyla bir araya gelerek, organizasyonlar yapabilirsin. Tatil planlarının içine kardeş, kuzen ya da yakın çevreni katabilirsin. Fakat kontrol edemediğin gelişmeler yüzünden planların aksayabilir ya da önüne zorluklar çıkabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin üstlerin ya da sosyal ortamın tarafından desteklenmesi keyfini artırabilir. Planlarının ilerlemesi için çaba sarf edebilir, hedeflerini gerçekleştirebilmek için uygun koşullar bulabilirsin. Ancak kontrolsüz harcamalar bir anda gelişmeleri alt üst edebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaşamın hız kazanabilir. Yurtdışı, medya, mahkeme ya da uzun yolculuklarla ilgili planlarını uygulayabilir, iş birliklerinin de desteğiyle yaşamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Fakat sana danışılmadan alınan kararlara büyük tepki verebilir, çatışma ortamına girebilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; girişimler için uygun bir gün olmayabilir, hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için araştırmalar yapabilir, ilişkilerden destek alabilirsin. Ancak harekete geçmek için biraz daha beklemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde beklenmedik düşmanlıklarla karşılaşabilir, planlarını değiştirebilirsin. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.