19 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde gökyüzünde gerçekleşecek stresli açının bizleri yine gerilime ve ikilemde bırakma riski var. Yaklaşık üç hafta önce başlatmış olduğumuz girişimlerle alakalı bazı farkındalıklar içindeyiz. Gelecek planlarımızı zora sokan durumlarla karşı karşıya kalabilir; planlarımızdaki eksik noktaların olduğunu görerek kaygı yaşayabiliriz. Bu enerjiler olumlu yönden değerlendirebilirsek bu enerjiler adeta eksikliklerimizi düzeltme fırsatı olabilir zira Ay ilerleyen süreçte Venüs ile olumlu açı kurduktan sonra artık boşlukta ilerleyecek.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde çevrendekilerle ortak bir nokta da buluşsan da sonrasında duygusal baskı hissetmeye başlayabilir, beklediğin anlayışı bulamayıp kontrolü kaybedebilirsin. Öğle saatlerinden sonra ilişkinde gerginlikler yaşayabilirsin, fakat çevrenden alabileceğin destekle harekete geçebilir, mücadele etmeyi tercih edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah günlük işlerini yetiştirme çabasına girebilir, yorulduğunu hissetsen de birçok işini halledebilirsin. Öğleden sonra, farklı bakış açısına sahip insanlarla iş birliği içinde olabilir, kontaklarını artırabilirsin. Keyif aldığın işlere yönelebilir, sanatsal alanlarda becerini gösterebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerindeki ruhsal dengeni sağlamak ve huzura kavuşmak için çabalayabilirsin. Empati kurmakta rahat olacağın ve becerilerinin takdir görmesini bekleyeceğin bir gündesin. Günün ikinci yarısında, finansal alanda aldığın sorumluluklar ve kredi veya vergi gibi konulardaki baskılar yaşamdan keyif almanı engelleyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ortağının veya eşinin işlerini organize etmekten ve hesap kitap işlerinden oldukça yorulmuş olabilirsin. Öğleden sonraki saatlerini kendine ayırmak isteyebilir, güvende ve huzur bulduğun evinde keyifli zaman geçirebilirsin. Ayrıca spor, eğitim, işe veya yeni hobileri hayatına dâhil etmen için uygun bir gün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sabah saatlerinde telefon trafiğin artabilir, yaptığın programları değiştirmek veya iptal etmek zorunda kalabilirsin. Gün içinde anlaşmalar, görüşmeler ve eğitimler seni meşgul etse de yazılı ve sözlü ifadelerinde yaratıcılığını kullanabilir, daha sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gündemin hem sağlığın hem de finansal konuların olabilir. Sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığın harcamalar, altından kalkmakta zorlanacağın yüklere neden olabilir. Fakat gün içinde yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanarak, yeni planlar üretip yeni deneyimler edinebilecek bir döneme adım atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün çalışmalarınla ilgili yapabileceğin görüşmelerde, yetersiz olduğunu düşündüğün alanlar hakkında tutamayacağın sözlerden uzak durmalısın. Öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte, motivasyonun ve düşüncelerin değişerek daha olumlu olabilir, ihtiyaçlarını tespit edip planlar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çalışma ortamında iletişim trafiğinin yoğun olması ve iş birlikleri seni bir hayli yorabilir. Öğleden sonra anlamlandıramadığın bir takım ruhsal baskıları, manevi duygularına yönelerek ve sezgilerini dinleyerek üzerinden atabilirsin. Akşam saatleri sosyalleşmek ya da evde birikmiş işlerini toparlayıp dinlenmek için uygun bir zaman dilimi.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde bulunduğun ortamda veya arkadaşlarınla yaşayabileceğin gerginlik, öğleden sonra yerini daha uzlaşmacı bir tavır almaya bırakabilir. Ayrıca gün içinde finansal konularda hırslarına yenik düşmeden, planlı hareket etmeli, sevdiklerinle keyifli zaman geçirmeye bakmalısın. Sosyal ve sanatsal alanlarda bulunmak sana iyi gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk saatlerinde içsel dengeni korumakta zorlansan da akabinde sosyal hayatında oldukça hareketli olabilir ve kalabalıklar içinde olmayı tercih edebilirsin. Göz önünde olacağın ve diplomasi yeteneğini kullanabileceğin bir girişim içerisindeyken, özgüvenle mücadele etmekten kaçınmayacağın durumlar meydana gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Bugün sana zarar verebilecek ve içsel huzurunu kaçırdığını düşündüğün olayları çözüme kavuşturmanda fayda var. Gün ortasına kadar süren gerginliğin, öğleden sonra seyahat planlarıyla son bulabilir. Yakınlarınla birlikte zaman geçirmek isteyebilir ve teknoloji veya akademik konulara yönelebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün içinde bulunduğun ekonomik kriz, seni zorlayıp yıpratsa da hedeflerinden vazgeçmeyerek işin içinden çıkabilir, daha fazla çalışmaya odaklanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde, dostlarınla arandaki çatışmalara izin vermek yerine yaratıcılığı artıracak aktivitelere zaman ayırman, yorulup, gerilmene engel olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.