19 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün ayağımızı yorganımıza göre uzatmak, istikrarlı ve belli bir düzen içinde ilerlemek adeta ana hedefimiz olmalı. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla irtibata geçebilir; doğru diyaloglar geliştirebilir; iş ve işbirliklerinde başarılı olabilir; uzun vadeli olacak ilişkiler kurabiliriz. Fakat  gelişmelere temkinli yaklaşmakta ve eğer ortada bir yanlış varsa ısrarcı olmamakta fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ekonomik konularla ilgili birçok gelişme aynı anda yaşanabilir. İş ve sosyal hayatındaki mücadeleler gelirlerin artmasını sağlayabilir fakat risk alarak yaptığın hamlelerden dolayı huzurun kaçabilir. Komisyon, prim, faiz gibi kazançlarda beklediğini bulamayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Ay, hâlâ burcunda hareket ederken ilişkilere özel bir vurgu yapabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin duygularını sorgulayabilir, değerlerini korumak isteyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın grup ve kişilerin de desteğiyle girişimlerde bulunabilir, kendinle ilgili konularda mücadele edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çalıştığın ortamda içine kapanmana, yaptıklarını kendine saklamana neden olan olaylar olabilir. İş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla aranda kıskançlıklar yaşanabilir. Finansal konularla ilgili gizli bir mücadele içine girebilir, ortak kaynakları kullanmak için planlar yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sevdiklerinle ilişkilerini ve yaşamdan keyif aldığın konuları sorgulayabilirsin. Arkadaşlarınla aranda kıskançlıklar yaşanabilir, duygusal engellerle karşılaşabilirsin. Fakat eşin, ortağın ya da danıştığın kişilerin senin yanında yer alması güçlü adımlar atmanı sağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında iş arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğiyle statü ve para için mücadele edebilirsin. Bulunduğun konumda gözü olanlar olabilir, kıskançlıklarla karşılaşabilirsin. Risk almadan harekete geçmen mümkün olmadığından başarı için konforundan ödün vermelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; görüş ve düşüncelerini sorgulayacağın, olaylara daha derinlemesine bakman gereken bir gündesin. İletişimde yaşanan kısıtlanmalar, duygularını ifade etmeni engelleyebilir ya da bir süre için kararlarını gözden geçirebilirsin. Anlaşmalarda sorunlar yaşansa bile somut adımlar atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün eşinin ya da ortağının gelirlerinden dolayı endişe duyabilir, risk alman gerektiğini hissederek huzursuzluk yaşayabilirsin. Sıkıştığın yerlerde aile kaynaklarına başvurabilir ya da bir gayrimenkul satışı veya ipoteğiyle sorunu çözebilirsin. Maddi manevi değerlerini sorgulaman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda duygusal sorunlar yaşayabilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Şartlar sana bağlı olmasa da karşındakileri ikna etmek için verdiğin mücadeleden başarılı çıkabilirsin ancak yine de seni tatmin etmeyen ve elini ayağını bağlayan koşullar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ve gündelik yaşamında aksiliklerle karşılaşabilir, kontrol edemediğin engeller karşısında projelerini erteleyebilirsin. Fakat ekonomik gelirlerin için tutarlı ve uzun vadeli bir mücadele içine girebilir, destekler alabilirsin. Arkandan yapılan kulislerin açığa çıkmasıyla çevrendekilerin gerçek yüzünü görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili girişimlerde enerjik ve hareketli olabilirsin. Keyif aldığın konular ve sana mutluluk veren ilişkiler için mücadele edebilirsin. Fakat duygularını yaşarken kısıtlanmalar ve engellerle karşılaşabilir, arkadaşlarınla gerilim yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aile ve eve ait konularda somut girişimlerde bulunabilirsin. Fakat iş ve sosyal hayatındaki sorumlulukların konforunu engelleyebilir, duyguların kısıtlanabilir. Bazı ilişki ve girişimleri gizli yaşamak istemene rağmen herkes tarafından duyulması seni rahatsız edebilir, hesap vermek zorunda kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini ifade etmekte, görüş ve düşüncelerini açıklamakta engellerle karşılaşabilirsin. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında seni zora sokan, kıskançlıklarla karşılaşmana yol açan gelişmeler yaşanabilir. Fakat arkadaşların ya da sosyal ortamından seni destekleyenler olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.