19 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün sorumluluklarımız ön planda olabilir, üstlendiğimiz görevleri layıkı ile yerine getirmek için elimizden geleni yapabiliriz. Ayrıca hedeflerimize ulaşmak için de oldukça kararlıyız. Bu uğurda mücadele etmekten çekinmeyeceğiz. Bugün karşımıza yeni fırsatlar çıkabilir, daha büyük düşünebilir, daha planlı ve stratejik bir şekilde hareket edebiliriz. Finansal konular gündemimizi meşgul edebilir. Resmi kurumlarla olan işlerimizi halletmeye çalışabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün sıkı bir disiplin içine girebilir, iş ve sosyal hayatınla ilgili girişimlerde bulunabilir, hırsla harekete geçebilirsin. Hem sezgilerinin gücüyle hem de çevrenden gelen desteklerle başarılı olabilirsin. Finansal açıdan akılcı hamleler yaparak kazançlarını artırabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yurt dışı, mahkeme veya yüksek eğitimle ilgili konularda sorumluluk almanı gerektiren olaylar yaşayabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilere kulak vermen, iş birliklerinden fayda görmeni sağlayabilir. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için bakış açını yeniden gözden geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; birkaç gündür ilişkilerde yaşanan hareketlilikten sonra finansal konularda sorumluluk almanın zamanı gelmiş olabilir. İş ortamından gelişen ilişkiler farklı yatırım olanakları getirebilir. Kariyer hayallerine varmanı sağlayan iş birlikleri geliştirebilir, işin uzmanlarından fayda sağlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda hareket eden Ay, ilişkilerin gündeme geleceğine işaret etmekte. Sevdiklerinin de desteğini alarak sorumluluklarını karşındakilerle paylaşabilirsin. Aşk ilişkilerinde duyarlı ve hassas olmayı başarsan da duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Aslan; çalışma ortamında disipline olman ve temponu artırman gereken bir gündesin. Beraber çalıştığın kişilerle uzun vadeli planlar içinde olabilir, çalışma ortamında yeni sorumluluklar üstlenebilirsin. Akrabalarınla ortak hareket ederek gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Başak; bugün çocukların ya da sevdiklerin için sorumluluk alabilir, kendini ağır yüklerin altına sokabilirsin. Kardeşlerin, komşuların ya da kuzenlerinle olan ilişkilerinden fayda görebilir, iş birliklerine girebilirsin. Keyif aldığın konuların işin haline dönüştüğünü fark edebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini yanında hissedebilirsin.

Sevgili Terazi; gün içinde eve ve aileye dair sorumluluklar ağır basabilir, ev işleri, taşınma ya da gayrimenkul alım satımı gibi konularla uğraşabilirsin. Ebeveynlerine zaman ayırarak onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Yaptığın işleri çok ciddiye alarak, kendini kısıtlayabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yaşanacak iletişim trafiğinin konusu ilişkiler olabilir. Kendini ifade etmek için çaba harcayabilir, sevdiklerinle diyalog kurarak uzun vadeli planlar yapabilirsin. Yaşamına dair girişimlerde bulunmak için verdiğin sözlerin sorumluluğunu üstlenmen gerekebilir.

Sevgili Yay; son günlerdeki yüksek enerji ve hareketlilik yerini ağır başlı ve ciddi bir bakış açısına bırakabilir. Kendini ağır yükler altında bulabilir, ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Aileden ve ilişkilerden destek görebilir, yeteneklerini kullanacağın fırsatlar bulabilirsin.

Sevgili Oğlak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, birkaç gündür arka planda sürdürdüğün çalışmaları öne çıkarabileceğine işaret etmekte. İçinde bulunduğun sosyal grupların veya arkadaşlarının desteğiyle geleceğe dair hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilir, hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilirsin.

Sevgili Kova; bugün içine kapanarak, yalnız kalmak isteyebilirsin. Enerjinin düşmesiyle kendini yorgun hissederek dinlemeye ihtiyaç duyabilirsin. Fakat kendi içinde planlar yapmaya ve geleceğe hazırlanmaya devam edeceksin. Ekonomik konularla ilgili hayallerine varmak için iş ve sosyal hayatından destekler alabilirsin.

Sevgili Balık; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerinden destek alabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerden faydalanabilirsin. Gruplar ve dernekler içinde sorumluluk üstlenebilir, arkadaşlarınla birlikte projeler geliştirebilirsin. Kazançlarının artması için daha disiplinli davranman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir