19 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Uzun bir bayram tatilinin ardından Koç burcunda ilerleyen Ay ile haftaya hızlı bir giriş yapacağız gibi görünüyor. Cesaretimiz, girişim becerimiz ve motivasyonumuz yüksek. Koç burcunun yöneticisi Mars’ın Başak burcunun ilk derecelerinde ilerliyor oluşu bizleri üretken kılacak; çalışma arzumuzu arttıracak…Gün boyunca sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye gayret edeceğiz…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini ifade edebilir ve isteklerin doğrultusunda davranarak, karalar alabilirsin. Hem sosyal ortamından hem de iş hayatından kaynaklanan baskı seni zorlasa da hırsla sorunların üzerine gidebilirsin. Yapacağın fikir alış verişlerinden fayda görebilir, gelen haberlerden keyif alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kadersel ve kontrolünüzde olmayan gelişmeler içten içe öfkelenmene neden olabilir. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların baskısı kendini ifade etmekte zorlanmana neden olsa bile aile fertlerinden alacağın destekle harekete geçebilir, özgür ve bireysel kararlar alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne finansal sorumluluklardan dolayı kendini baskı altında hissederek başlasan bile karşına çıkan fırsatlar ve sürprizler keyfini yerine getirecektir. İyimser düşüncelerle canlı ve enerjik bir iletişim trafiğinde olabilir. Hedeflerini gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; düşmanların ya da ilişki de olduğun kişilerin baskısıyla öfkeli tepkiler verebilirsin. Fakat iş ve sosyal yaşamında ki hareketliliğin içinde kendini rahatlıkla ifade edebileceksin. Karşına çıkan fırsatları kullanarak bireysel girişimlerde bulunabilir ve ekonomik kazanç sağlayacak görüşmeler yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün zihinsel olarak çok aktif olabilir, görüş ve inançlarını hararetle savunabilirsin. Fakat günlük çalışma düzeninin getirdiği baskı ile ilk etapta planlarını uygulayamayabilirsin. Yine de özgün ve bireysel kararlar alarak düşüncelerin doğrultusunda harekete geçebilecek enerjiye ve cesarete sahipsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiklerin ve keyiflerin için yapmak istediklerin finansal krizlere yol açsa da, sıkıntıların üstesinden gelebileceksin. Farkına varmadığın gizli destekler ve kulislerden gelen bilgiler, üstüne ailenin yardımıyla hem cesaretini hem de risk alarak harekete geçme potansiyelini artırabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ilişkilerin gündemde olduğu bir gün geçirebilirsin. Koşullar sana bağlı olmasa da, hedeflerinize varmak için harekete geçebilir ve belirli konularda anlaşmaya varabilirsin. Her ne kadar aile ve evdeki sorumlulukların baskısı girişimlerini zora soksa gelişen olaylar gruplar içinde yer almana ve arkadaşlardan destek almana yol açacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aldığın haberler üstünde ki baskının artmasına yol açabilir, iş görüşmelerinden ve toplantılardan beklediğin sonucu alamayabilirsin. Fakat hemen ardından çalışma hayatında girişimlerde bulunmak ve kendini gösterebilmek için gereken destekleri bulabilir, risk alarak, anlaşmaları sonuçlandırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün sevdiklerinle ilişkinde hareketlilik yaşanabilir, hobilerin ve keyiflerin için zaman ayırabilirsin. Fakat ekonomik konularla ilgili sorumlulukların, duygusal baskıya yol açabilir. Yine de aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla yapacağın görüşmeler farkındalığının artmasını sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ilişkilerinde baskıcı ve kontrolcü tavrın çatışmalar yaşamana neden olabilir. Ortak finansal kaynakların yönetiminde risk alarak, bireysel kararlarla hareket etmen önce tepki çekse bile sonrasında destekler alabileceksin. Krizlerden korunmak için uzlaşmaya açık olmalı, hırsını yansıtmamalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kontrolünde olmayan gelişmeler duygusal baskıya ve planların ertelenmesine yol açsa da; yakın ilişki de olduğun kişilerden, eşinden ya da işbirliklerinden destek alarak kararlılığını muhafaza edebilir, girişimlerde bulunabilir, ortaklıklar kurabilirsin. Arkadaş çevrenle keyifli bir sohbet ortamına girebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ekonomik konularla ilgili hedeflerine varmak için fazla hırslı davranabilir ve kendini baskı altında hissedebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerden fikir alman lehine sonuçlar getirecektir. İş ve sosyal hayatında fazla cesur davranman risk almana neden olsa da girişimlerini destekleyecektir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.