19 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Bayram öncesi sakin bir sabaha başlıyoruz. Yapılacak işlere rağmen olaylara pozitif bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. İyimser düşüncelerimiz hal ve hareketlerimize de yansıyor. Yakın çevremizle bir süredir gergin giden ilişkilerimiz düzelebilir, günübirlik seyahatler gündeme gelebilir.

Sevgili Koç; ilişkiler ya da iş birlikleri açısından seni mutlu edecek bir gün geçirebilir, karşındakilerden maddi manevi fayda görebilirsin. Bugün karşına çıkan fırsatlar harekete geçmene ve fikir alış verişlerinde bulunmana yardımcı olabilir. Ancak kontrolünde olmayan gelişmeler hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Boğa; bayram öncesi akrabalarınla ve ailenle bir araya gelerek finansal konuları konuşabilir, para alış verişinde bulunabilirsin. Ancak beklentilerinde daha gerçekçi olmalısın. Hayatındaki krizleri çözebilecek fırsatlarla karşılaşacağın, aile içi iletişimle ilgili sorunların üstesinden gelebileceğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin fakat her şey netleşmeden harekete geçmemelisin. Bugün yalnız harekete geçmekte zorlanabilir, eşin, dostun ya da yakınlarınla bir program yapabilirsin. Bayram öncesi yolculuğa çıkabilir veya yakın çevrenle iletişim halinde olabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün yoğun bir tempo içinde olabilir, ev temizlik veya dekorasyon işlerine girişebilirsin. Akrabalarınla ya da yakınlarınla iletişiminde yanlış anlaşılmalar olabilir, kesin bilgi almadan harekete geçmemelisin. Bütçenle ilgili sıkıntıları aşabilir, ödemelerini rahatlıkla yapabilirsin.

Sevgili Aslan; kendini daha rahat ifade edebileceğin, yazılı ve sözel iletişimini doğru kullanabileceğin bir gündesin. Bir süredir burcunda geri harekette olan Merkür’ün düz harekete geçmesiyle birlikte ilgilendiğin konulara eğilebilir, yolculuklara çıkabilirsin. Hayattan keyif alabileceğin gelişmeler yaşanabilir ancak para durumuna dikkat.

Sevgili Başak; ilişkilerin aracılığıyla ekonomik durumunu düzeltebilirsin. Sana keyif ve mutluluk verecek gelişmeler yaşanabilir, uzun süredir gizli kalmış konular açığa çıkabilir. Fakat karşındakilerin kararsız ve depresif halleri seni de olumsuz etkileyerek ne yapacağını bilememene yol açabilir.

Sevgili Terazi; bayram öncesi yolculuk ve ziyaret planları artabilir, arkadaşlarınla ve sevdiklerinle bir arada olmak için organizasyonlar yapabilirsin. Ancak birçok işi aynı döneme sığdırmaya çalışman programında aksamalara yol açabilir.  İlişkilerde sana keyif ve mutluluk veren olaylar yaşanabilir.

Sevgili Akrep; bugün gizli ilişkiler ve kulislerden fayda sağlayabilir, bilinçaltında daha huzurlu olabilirsin. Ekonomik konularla ilgili gelişen olaylar keyfini yerine getirebilir, kendini daha rahat ve cesur ifade etme olanağı bulabilirsin. Fakat sevdiklerin ya da kendin için yapacağın harcamalara dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; sosyal ortamında çok aktif olabilir, maddi ve manevi kazançlar sağlayabileceğin ilişkiler geliştirebilirsin. Ev ve aileye dair konular programında gecikmelere ve aksamalara neden olabilir fakat bugün kendini her zamankinden daha şanslı hissedebilir, iyimser ve neşeli ruh halini koruyarak hareket edebilirsin.

Sevgili Oğlak; sürprizlere açık bir gündesin. Kontrol edemediğin gelişmeler seni hazırlıksız yakalayarak bir anda harekete geçmene neden olabilir. Bir taraftan işin mali boyutunu düşünerek kaynak bulmaya çalışabilir bir yandan da hesaplarının tutmamasından dolayı endişe duyabilirsin.

Sevgili Kova; yabancı kültürlerden gelişen ilişkiler seni mutlu edebilir, görüş ve düşüncelerini paylaşabileceğin gruplar içinde yer alabilirsin. Bugün alacağın haberler keyfini yerine getirerek, girişimlerde bulunmanı ve hedeflerine varmak için adım atmanı sağlayabilir. Fazla iyimser davranarak bütçenin dengesini bozmamalısın.

Sevgili Balık; bugün birçok işi birden halletmek zorunda kalacağından bir karmaşa yaşayabilir zaman zaman kararsız kalabilirsin. Ancak seni destekleyen ve işlerini organize etmene yardımcı olacak kişilerin hayatında olması seni rahatlatabilir. Bir süredir beklediğin haberlerin gelmesiyle harekete geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.