18 Temmuz Burç Yorumları

Tempolu bir gün bizi bekliyor, duygusal olarak kontrollü olacağız ama olaylar arka arkaya gelebileceği için çevresel faktörleri kontrol etmekte zorlanacağız. Sabah saatlerinde üretken olacağız, hayal gücümüzü de kullanarak pratik çözümler üretebileceğiz. Çevremizin desteğini alabiliriz. Bu verimli saatleri iyi kullanmakta ve önemli görüşmeleri bu saatlerde bitirmekte yarar var. Önümüzdeki birkaç gün sosyal ve romantik ilişkilerde oldukça sağlıklı bir iletişim kurmamız mümkün. Yine de ani tepkiler vermekten kaçınmalı, kararlarımızı aceleye getirmemeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; son günlerde artan harcamaların nedeniyle alacak ve borçlarla ilgili düzenlemeler yapabilir; bütçenle alakalı revizyonlar yapabilirsin. Ailene, evine veya yerleşimine dair bir durum tepkilerinin artmasına yol açabilir. Çıkacağın bir yolculuk, eğitim ya da yapacağın bir kontratla ilgili ihtiyacın olan desteği başkalarından bulabilirsin.

Sevgili Boğa; kontrolün dışında ortaya çıkan bir durum gerilmene ve planlarını değiştirmene neden olabilir. Sağlam ve emin adımlarla ilerleme isteğinden dolayı hızlı hamle yapmaktan kaçınabilirsin. Bugün yapacağın keyfi harcamalara dikkat etmelisin zira bütçeni aşma ihtimalin doğabilir.

Sevgili İkizler; her ne kadar koşullar senden yana değilmiş gibi gözükse de bugün kazanç anlamında fırsatlara açıksın. Ancak gereksiz ve sonradan pişman olacağın harcamalardan uzak durmalısın. Arka planda seni maddi manevi zorlayan ve ısrarcı olduğun bir durumla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; ailen, işin veya sosyal çevren içinde birdenbire ortaya çıkan bir konuda ani tepkiler verebilirsin. Ayrıca seni yıprattığını düşündüğün bir ilişkiden veya bir sorumluluktan aniden vazgeçebilirsin. Birikimlerini ise gereksiz yere kullanmak isteyebilirsin, dikkatli olmalısın.

Sevgili Aslan; kontrolün dışında ortaya çıkan ailevi bir durum veya sağlığınla ilgili bir gelişme bakış açın üzerinde etkili olabilir. Gerilim yaşamana karşın sabredebilir, tepkilerini ortaya koymaktan kaçınabilirsin. Diğer bir yandan ise ihtiyacın olan desteği arkadaş ve kardeşlerinden bulman mümkün.

Sevgili Başak; finansal konulardaki bir gelişme hedef ve planlarını yenilemene yol açabilir. Belirlediğin hedefe ulaşmak için izlediğin yolda değişim yapabilirsin. Ayrıca sana kazanç getirecek bir anlaşmaya imza atabilir, çıkmak istediğin bir yolculuk için bütçeni düzenleyebilirsin.

Sevgili Terazi; beraber olduğun veya iş birliği içinde olduğun kişiden beklemediğin davranışlar tutumunu değiştirebilir. Sonradan yapacağınız müzakere ve değerlendirmeler sonucunda her iki tarafın da maddi manevi lehine olacak sonuçlara varabilirsiniz.

Sevgili Akrep; koşulları her ne kadar sen belirlemek istesen de karşındakilere uyum sağlamak için fedakarlık yapman gerekebilir. Aniden ortaya çıkan bir durum duygularını bir kenara bırakarak hareket etmene yol açabilir. Maddi anlamda hakkını alamasan da seni biraz olsun rahatlatacak yeni kazançlar elde edebilirsin.

Sevgili Yay; maddi manevi sorumluluklar altında olmana rağmen keyiflerine vakit ayırmak isteyebilirsin. Bunun için plan yapabilir, bütçeni ayarlayabilirsin. Ancak aniden ortaya çıkan bazı durumlar programını değiştirmene yol açabilir. İlişki ve iş birliklerinden yana ise şansın açık.

Sevgili Oğlak; aniden alacağın bir karar ilişki ve iş birliklerin üzerinde etkili olabilir, gidişatta değişikliklere neden olabilir. İş hayatı, düzenlerin ve alışkanlıkların adına senin adına olumlu olacak gelişmeler yaşanabilir. Ancak beden sağlığına dikkat etmeli, aşırılıklardan ve gerilimden uzak durmalısın.

Sevgili Kova; bugün seni zorlayan bir ailevi mesele veya sağlığınla alakalı bir gelişmeye rağmen kendini rahat hissedebilirsin. Sevdiğin hobilerinle ilgilenerek kafanı dağıtabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerinde olumlu haberler alabilirsin. Ufkunu açan öğreti veya kişilerle de tanışman mümkün.

Sevgili Balık; bugün iş birliği ve ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Finansal olarak aniden ortaya çıkan bir durum duygusal gerilim yaratabilir. Ayrıca evin için harcama yapabilir veya bir gayrimenkul için kredi başvurusunda bulunabilirsin. Ortak olduğun gelirlerden kendi yararına faydalanmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.