18 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün başlayan gerginlik geç saatlerde doruk noktasına varabilir, dikkatli olalım, gerilimi fazla uzatmamaya özen gösterelim. Aynı zamanda yollarda hız yapmayalım, risk ve şiddet içeren ortamlardan uzak durmaya çalışalım. Öğlene doğru hava biraz yumuşayabilir, daha affedici ve merhametli olmayı başarabiliriz. Kırdığımız kalpleri onarmak ve sahip olduklarımızın değerini bilmek için uygun bir gündeyiz. Venüs/ Neptün arasında ki uyumlu görünüm birkaç gün boyunca romantizm rüzgârları estirebilir, platonik aşklar yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ani gelişen olaylar bir anda ilişkilerin ya da işbirliklerinin bozulmasına yol açabilir, özellikle romantik ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir. Çok hareketli ve enerjik olduğundan birçok şeye bir arada yetişmeye çalışabilirsin. Önüne çıkan engeller seni yıldırmamalı, cesaretle hedeflerine ilerlemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili önemli adımlar atmaya çalışırken bir anda gelişen olaylar, üstünde çalıştığın projelerin sonlanmasına, iş ortamından gelişen ilişkilerin bozulmasına neden olabilir. Aynı zamanda aile içinde veya evde ortaya çıkan çatışmalar öfkeyle hareket etmene yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün ağzından çıkan sözlere dikkat etmeli, aynı sorunu tekrar tekrar gündeme getirmemelisin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek kararlar alıp harekete geçmek istesen de inatlaşma ve kişilik çatışmaları ertelemelere neden olabilir.  Ufak tefek sakarlıklara dikkat.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde harcamalarını kontrol altına almalı, lüks tüketimden uzak durmalısın. Maddi manevi paylaşımlarda ve ekonomik konularda ego savaşlarına girmemeli, gereksiz inatlaşmalardan uzak durmalısın. Yeteneklerine güvenerek adımlar atabilir ve mücadelelerden başarılı çıkabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişkilerde tolerans göstermeli her şeye öfkeyle karşılık vermemelisin. Aynı hataları tekrarlaman karşındakiler tarafından hoş karşılanmayabilir, sergilediğin tavır kopmalara neden olabilir. Ancak kışkırtmalara kulak asmadan cesaretle ilerlediğin yolda sonuca ulaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gündelik işlerini yapmakta çok zorlanabilir, kontrol edemediğin engeller ve gizli düşmanlıklar yüzünden çalışmalarını yarım bırakabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle gereksiz inatlaşmalara girmen öfke krizlerine yol açacağından dikkatli olmalı ayrıca ruh ve beden sağlığına da özen göstermelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aşk ilişkilerinde öfkenin kurbanı olabilir, ego savaşlarından dolayı çatışmalar yaşayabilirsin. Fakat nezaketini ve uyum yeteneğini kullanarak olayları kontrol altına alabilirsin. Eski arkadaşlarınla tekrar bir araya gelmen, olaylara farklı ve sıra dışı bir bakış açısıyla bakmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin kontrolünde olmayan, kadersel olaylar yaşanabilir. Eve ve aileye dair işlerini halletmeye çalışırken, iş ve sosyal hayatından kaynaklanan gelişmeler bir anda kararlar alarak, harekete geçmeni gerektirebilir. Tepkilerini iyice ölçüp biçmelisin, öfkeyle kalkarsan zararla oturabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; oldukça hareketli ve enerjik bir gün geçirebilirsin. Yazılı ve sözel iletişiminde seni heveslendiren ve cesaretlendiren gelişmeler yaşansa da ani kararlar sorunlara yol açabilir. Muhalif görüşleri biraz daha hoşgörüyle karşılamalı, öfkene yenilerek ağız dalaşına girmemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yeteneklerini açığa çıkarabileceğin ve ekonomik kazançlar sağlayabileceğin fırsatlar yakalasan bile ani kararlarla harekete geçmen finansal krizlerin yaşanmasına neden olabilir. Geçmişten kaynaklanan vergi, kredi gibi ödemeler birden üst üste gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendi istek ve taleplerine odaklanmışken karşındakilerin tavır ve tutumları gerilime yol açabilir. Seni aceleye getirdiklerini düşünebilir, sabırsızlıklarından dolayı öfkelenebilirsin. Fakat cesaretini kaybetmez ve duygularını kontrol altına alabilirsen kazançlı çıkan sen olacaksın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içinde yalnız kalmak istemene rağmen iş ortamında ki gerilim ya da akrabaların talepleri içsel çatışmalara yol açabilir. Öfkeni açığa çıkarmakta zorlanacağın gibi bazılarının düşmanlık yaptığının farkına da varabilirsin. Ortamda ki gerginliğin sebebi sen olmadığın için çözümü de sen bulmaya çalışma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.