18 Şubat Burç Yorumları

İhmal ettiğimiz ya da yarım kalmış işleri tamamlamak için uygun bir gün. Akşam saatleri için yaptığımız planlar ertelenebilir. Genel olarak memnuniyetsiz hissedeceğiz. Tam olarak ne yapmak istediğimizi bilemeyecek ve bunun sıkıntısını yaşayacağız. Bugün kendimizi fazla zorlamamalı, işleri akışına bırakmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; Ay neredeyse bütün gün boşlukta olduğundan girişimlerin yönsüz ve sonuçsuz kalabilir. İçten içe huzursuz olsan da derin duygusal paylaşımlar da bulunmak seni rahatlatacaktır. Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay biraz daha içine kapanık olabilir, arka planda kalmak isteyebilirsin.Sevgili Boğa; bugün karşındakilerin planlarına uyum sağlamaya çalışsan da ertelemelerden dolayı harekete geçemeyebilir, bütün günün boşa gittiğini düşünebilirsin. Önümüzdeki günlerde hedeflerine daha fazla odaklanabilir, arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin. Akşam saatlerinde finansal konular ön plana çıkabilir.

Sevgili İkizler; gündelik işlerini toparlamak, eksiklerini gidermek, kendine zaman ayırmak için uygun bir gündesin. Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte iş ve sosyal hayatında hareketli bir sürece girmiş olabilirsin. Geç saatlerde ikili ilişkilerinde yakınlaşma yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; günü kendine ayırabilir, gönlünce alışveriş yapabilir ya da keyif aldığın konularla uğraşabilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelip duygusal paylaşımlarda da bulunmaktan mutlu olabilirsin. Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde yüksek eğitim, yurt dışı seyahatleri ya da yayıncılık alanında gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; zamanını evde geçirmek isteyebilir, temizlikle uğraşabilir, dolap düzenleyebilirsin. Ailenle bir arada olmak, duygusal paylaşımlarda bulunmak son günlerde kaçan huzurunu yerine getirebilir. Önümüzdeki günlerde finansal konulara odaklanmanı gerektiren olaylar yaşanabilir.

Sevgili Başak; Güneş’in karşıt burcun Balık’a geçmesiyle birlikte evlilik, ortaklık ya da iş birliklerini içeren konular gündeme gelebilir. Yaşamına girecek kişiler olaylara daha sezgiyle ya da merhametle bakmanı sağlayabilir. Bugün ihmal ettiğin tanıdıklarını arayabilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; ekonomik konularla ilgili riske girmemen gereken bir gündesin. Yapacağın alışverişlerde de dikkatli olmalı, gerçekten ihtiyacın olan şeyleri almalısın. Önümüzdeki günlerde çalışma ortamının hareketliliğinden ve yıpratıcılığından dolayı sağlığına daha fazla özen göstermelisin.

Sevgili Akrep; Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte yaşamdan daha fazla keyif alacağın günler seni bekliyor. Romantik ilişkilerde güzel gelişmeler olabilir, çocuklarla ilgili kararlar alabilirsin. Bugün kendini ifade ederken başkalarının görüşlerini hiçe sayabilir, sadece kendini düşünebilirsin.

Sevgili Yay; gün boyunca hiçbir şey yapmadan sadece dinlenmek, kitap okumak ya da kendinle ilgilenmek isteyebilirsin. Gece yarısına doğru burcunda hareket etmeye başlayacak Ay; önümüzdeki birkaç günü hareketli geçireceğini işaret ediyor. Ailene ve evine odaklanacağın bir sürece giriyorsun.

Sevgili Oğlak; bugünü arkadaşlarınla geçirebilir, yarım kalan işlerini tamamlayabilir, derinlemesine araştırmalar yapabilirsin. Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki ay yakın çevrenle ilişkilerin artabilir, kısa yolculuklar ve kişisel gelişime katkıda bulunacak eğitimler gündeme gelebilir.

Sevgili Kova; sosyal ortamlarda bulunabilir, kalabalıklar içinde olabilirsin. Hem ailene zaman ayırman hem de ihmal ettiğin işleri tamamlaman gerekebilir fakat bu durum seni rahatsız etmeyecek aksine işlerin kolay ilerlemesinden memnun olacaksın. Önümüzdeki günlerde ekonomik konularda daha fazla hareketlilik yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde yaşamınla ilgili önemli kararlar alabilir ve başlangıçlarda bulunabilirsin. İlişkilerde kontrol sende olabilir ve isteklerinin peşinden gidebilirsin. Bugün sosyal medyada ya da telefon başında zaman geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.